Přejít na výpis diskuzí

Petr Hapka

OSOBNOST 31.12.2006 
112 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pnna a netvor

    Zdravím všechny příznivce Petra Hapky. Jeho hudba je úžasná, a proto prosím, jestli má někdo noty k melodiím z pohádky Panna a netvor, o zaslání na můj mail. Díky Lenka *3*
  • Panna a netvor

    Rád bych se připojil k prosbě o zaslání not titulní melodie filmu Panna a netvor, nejlépe v originální verzi pro varhany. mail: yan.sobek@seznam.cz Díky moc.
  • pozdrav

    Milý Petře,
    nevím, zda čtete tuto diskusi, ale nutně potřebuji vyjádřit své pocity z Vaší hudební tvorby. Vaše skladby mě chytají za srdce a vyvolávají ve mě nepopsatelné pocity melancholie. Jsou balzámem na duši a úžasně uklidňují a pohladí. Zamilovala jsem se do skladby Panna a netvor, kterou jak vidím obdivují mnozí z nás. Chci Vám touto cestou poděkovat za Vaši práci a hlavně cit, který do ní dáváte. Zdravím Vás, Iveta
  • panna a netvor

    Ahoj, jestli uz jste nekdo sehnali notový zápis k písním z filmu panna a netvor, tak vás moc prosím abyste mi je poslali taky... moc díky.. pa
  • Hudba k pohádce Kouzelný měšec

    Ahojky.Chtěla bych se zeptat jak se jmenuje skladba z pohádky Kouzelnný měšec a jestli by mi někdo neposlal noty pro klavír k té skladbě.Mooocinky se mi líbí *14* *14* a proto bych se jí chtěla naučit hrát na klavír *1* .Kdyžtak napište na e-mail (kuzelovakaty@seznam.cz)
    Zatim Paa
    Katík
  • panna a netvor

    http://www.youtube.com/watch?v=4PHH gWJA5xs
  • Prosím o noty

    Zdravím všechny, kteří se na tyto stránky prokousali! Rád bych poprosil, jestli někdo z vás nemá k dispozici noty(jak pro housle, tak pro klavir) k ustredni skladbe z filmu panna a netvor, ke kteremu Petr Hapka slozil hudbu. Pokud mate jakykoli typ, prosim poslete mi informace nebo internetove stranky not na moji e-mailovou adresu : SalamanekV@seznam.cz Mockrat dekuji! *1*
    • Re: Prosím o noty

      Ahoj Vojto, našla jsem na internetu tvoji žádost o zaslání not z filmu Panna a netvor. Byla bych velice ráda, kdyby jsi mi je poslal. Samozřejmě pokud je už máš. S pozdravem Pavla
  • Prosím

    Někdy koncem šedesátých let *4* Petr Hapka složil a nazpíval pisničku "Malý krámek na nároží" *7* /myslím,že se tak jmenuje/ *8* Moc se mi líbí *14* ale od těch dob jsem ji neslyšela *13* Vždycky mě připomínala krámek blízko Ungeltu *4* Bylo to vlastně starožitný železářství *3* Moc ráda bych věděla,zda pan Hapka,při skládání si jej taky vybavoval *13* i když nevím,zda slova psal on *3* V každým případě mu,za jeho hudbu,moc děkuju *14* a přeju do dalších let,hodně skladatelký úspěšnosti *14* a hodně zdraví.Dana
  • noty!

    Ahoj všichni,
    přidávám se k ostatním zoufalcům, kteří shánějí noty od P. Hapky - Panna a netvor a Rozeznávám. Pokud je někdo vlastní,prosím, prosím o jejich zaslání. Díky!
    • Re: noty!

      Ahoj, neměl by někdo noty k písničce z Kouzelného měšce??Jestli jo, tak prosím o zaslání na mail.Díky
  • Uchyl

    Petr hapka byl úchyl.
    úchyl úchyl úchyl úchyl úchyl úchyl úchyl úchyl úchyl úchyl úchyl úchyl úchyl úchyl úchyl úchyl úchyl úchyl úchyl úchyl úchyl úchyl úchyl úchyl úchyl úchyl úchyl úchyl úchyl úchyl úchyl úchyl úchyl úchyl úchyl úchyl úchyl úchyl úchyl úchyl úchyl úchyl úchyl úchyl úchyl úchyl úchyl úchyl úchyl úchyl úchyl úchyl úchyl úchyl úchyl úchyl úchyl úchyl

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší