Přejít na výpis diskuzí

Petr Hapka

OSOBNOST 31.12.2006 
112 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Sháním

    Mohl by mi někdo pomoct sehnat píseň Petra Hapky s textem Zdeňka Rytíře: KLÍČE,
    kterou nazpívala Hana Hegerová/cca v roce 1975/??
    Nevyšla na žádném zvukovém nosiči.
    Dále bych uvítal písničku z filmu Půlnoční kolona/zpívají O.Blechová,V.Čižmárová a K.Čenoch/

    Děkuji
    Jirka
    • Re: Sháním

      Krásné dny,
      také po písničce Klíče pátrám, ale ne a ne je sehnet, nemáte nějaké novinky v pátrání?
      Dekuji
      Mějte se líp... :-)
  • P.Hapkovi

    Nevim jestli to p.Hapka cte,ale jestli,ze ano ,musim mu napsat par slo o tom jak jeho hudba a texty mi pomahaji prezit v konzumnim svete zivot vsedni! Ziju v Cenede Hamilton -Ontario od roku2007 a je mi moc lito,ze emigranti z roku 1968-89 nevi o cem je rec a neciti to co ja,kdyz posloucham vasi hudbu.Je mi jich lito,ze se propadli nikam a nechci dopadnout take tak!! Vazim si Vas moc a preji Vam jeste mnoho dnu proslunenych a vonavich laskou a porozumenim. Budte tu v nasich srdcich na vecne casy a nikdy jinak cha cha!Nemaluji obrazy zhavym sklem a jsem jen jedna z mnoha co vas maji opravdu rady. Dekuji,ze jsem mohla napsat a doufat,ze si me radky prectete. preji vam a vasi rodine Vesele Vanocni Svatky a mir a klid v dusi. Vase Faninka Helena Bila -Novomestsky
  • kurt vonnegut song

    hello! can anyone help me: the song *kurt vonnegut' is it for sale? download?
  • Noty "Motiv Panny - z filmu Panna a Netvor

    Zdravím všechny příznivce krásné hudby pana Hapky a připojuji se k prosbě mnoha ostatních o zaslání notového zápisu ústřední melodie film Panna a Netvor.
    Děkuji moc moc moc
    Jana *4*
    • Re: Noty

      Dobrý den, moc Vás prosím o laskavos a jestli se Vám tuto skladbu v notovém zápisu podařilo sehnat, o zaslání na uvedený mail!
      Moc díky, Broňa.
    • Re: Noty

      Ahoj, nasla jsem tvuj prispevek na osobnostech ..petr hapka..a taky bych chtela noty k "Panna a netvor". Jestli je už máš, byla bych moc ráda,kdybys mi je poslala na email...moc díky.Lenka
      • Re: Re: Noty

        Ahoj, prosim te, chtela jsem te poprosit, jestli si uz splasila noty k Panne a Netvor, prosim nezaslala bys je na muj mejl?? moc proosim :) Alex
  • Perinbaba - noty

    Ahojko Nemate nahodou noty na perinbabu? Alebo na gumkacov, kacerovo, chip a dail a tak Dakujem. *4*
  • Noty na Panna a netvor

    Zdravím, prosím , nemá někdo noty na melodii z filnu Panna a netvor? Kdyžtak díky za zaslání:) *7* *14* *5* *9*
  • Akce Bororo

    Po shlédnutí dvd filmu Akce Bororo jsem dospěl k názoru,že po Operaci mé dcery a Dne pro mou lásku je to jeden z největších hudebních motivů,které mistr napsal již roku 1972.A já se ptám.Pomineme-li ideovou stránku filmu,proč tato hudba nebyla přidána do cd kompilací s mistrovou hudbou.Pane Hapko,jste pro mne nejlepším českým skladatelem filmové hudby.Jste plnohodnotnou náhradou za zesnulého Zdeňka Lišku.Já Vám za tuto práci děkuji a mnoho zdaru do další filmové práce.Váš posluchač David.
  • Dík za kočky

    Vážený pane Hapko, jsem milovnice zvířat doma mám kočku, moc ji miluji. Fandím Vám ,že jich máte 23. Váš příspěvek v poředu u Mahuleny Bočanové byl nejlepší. *13*
    S pozdravem Dana
  • Díky

    Pane Hapko, ale i pane Horáčku, oběma vám patří velikej dík za báječnou muziku a báječné texty. Balzám na duši. *4*
  • Připomínka

    Vážený pane Hapka!Jste sice pro mne oblíbený ale zamrzelo mi, jak jste označil pana Renče.Po přečtení svědectví Svobodova zubaře myslím, že termín "svině" by bylo vhodné namířit zcela jiným směrem. Jinak Vám přeji mnoho zdaru!
    • Re: Připomínka

      Clovek z VELKYM srdcem a formatem p,Hapky mohou rikat co si mysli i kdyz je to drsne! helena

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší