Přejít na výpis diskuzí

Petr Hapka

OSOBNOST 31.12.2006 
112 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hudba k filmům

    S manželem milujeme filmovou hudbu P. Hapky, hlavně Perinbabu, Pannu a netvora, Deráté srdce, ... ty smutné a krásné motivy lásky. Moc ráda bych si tyto filmové skladby přehrávala doma nejen na CD, ale i na klavíru, ale zkoušet to vyťukávat jen podle poslechu je dost náročné. Nedají se tyto noty někde sehnat?
  • životopis

    Vážený pane skladateli, mám dceru a ona si Vás vybrala jako téma do referátu. Vaše filmové skladby nám znějí domem. Ale nic více k nim neznáme je možné to nějak napravit? Děkuji V. Paterová
  • dobry den,strasne bych si prala noty k pisni saskove pocmarani,nemuzete mi je poslatdiky *7* diky
  • Nabidka panu Hapkovi

    V nějakém televizním pořadu byl s Vámi rozhovor kde jste se mimo jiné ,zmínil o tom že jste sběratelem vrtulí.Vlastnim originál dřevěnou vrtuli s typu BH 11
  • zhudebnit obraz

    maluji obrazy žhavým sklem rád bych je zhudebnil,co vy na to?jde o gesta a linie,abstrakce je to můj adrenalin,a originální přístup.Více snad ........ PS:VYTÍRÁM TY SCHODY PĚKNĚ ZEZDOLA
  • dotaz,nebo výzva.

    Vážený pane skladateli! Mám dotaz stran toho, zda to nebudete právě Vy, kdo my mohl osobně podpořit myšlenku znovuobnovení monarchie v naší zemi, v zemích Koruny české ? Sympatizant malé , zatím neparlamentní strany Koruna česká,Jana.
  • kontakt

    Dobrý den.Jsem Vaše věrná posluchačka a moc by mne zajímalo, zda je možné poslat Vám ukázku mých textů.Byla by pro mne čest, kdyby jste měl zájem shlédnout ukázku mé tvorby.Děkuji Vám předem za odpověď a přeji hodně pohody a nápadů.Laďka
  • prosím,prosím

    mihl by mi prosím vás někdo poslat melodii k bylo nás pět? tsrašně by mě to potěšilo. Pokud to někdo máte,posílejte na: karolinka.kop@seznam.cz
  • Panna a netvor

    Prosím Vás Kdyby jste někdo měl noty na klavír k této skladbě Panna a netvor, tak mi je prosím pošlete na tento e-mail *14* .Budu Vám moc vděčná, už je dlouho sháním *9*
  • díky Bohu, že máte takový talent, Vaše písničky mě už pár let spolehlivě tahají z depresí ,přeji Vám zdraví,sílu a nápady

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit