Přejít na výpis diskuzí

Petr Hapka

OSOBNOST 31.12.2006 
112 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: Prosím o noty

    Ahoj Vojto, našla jsem na internetu tvoji žádost o zaslání not z filmu Panna a netvor. Byla bych velice ráda, kdyby jsi mi je poslal. Samozřejmě pokud je už máš. S pozdravem Pavla
  • Re: Noty

    Dobrý den, moc Vás prosím o laskavos a jestli se Vám tuto skladbu v notovém zápisu podařilo sehnat, o zaslání na uvedený mail!
    Moc díky, Broňa.
  • Prosím o noty

    Zdravím všechny, kteří se na tyto stránky prokousali! Rád bych poprosil, jestli někdo z vás nemá k dispozici noty(jak pro housle, tak pro klavir) k ustredni skladbe z filmu panna a netvor, ke kteremu Petr Hapka slozil hudbu. Pokud mate jakykoli typ, prosim poslete mi informace nebo internetove stranky not na moji e-mailovou adresu : SalamanekV@seznam.cz Mockrat dekuji! *1*
  • Prosím

    Někdy koncem šedesátých let *4* Petr Hapka složil a nazpíval pisničku "Malý krámek na nároží" *7* /myslím,že se tak jmenuje/ *8* Moc se mi líbí *14* ale od těch dob jsem ji neslyšela *13* Vždycky mě připomínala krámek blízko Ungeltu *4* Bylo to vlastně starožitný železářství *3* Moc ráda bych věděla,zda pan Hapka,při skládání si jej taky vybavoval *13* i když nevím,zda slova psal on *3* V každým případě mu,za jeho hudbu,moc děkuju *14* a přeju do dalších let,hodně skladatelký úspěšnosti *14* a hodně zdraví.Dana
  • noty!

    Ahoj všichni,
    přidávám se k ostatním zoufalcům, kteří shánějí noty od P. Hapky - Panna a netvor a Rozeznávám. Pokud je někdo vlastní,prosím, prosím o jejich zaslání. Díky!
  • Re: Noty

    Ahoj, nasla jsem tvuj prispevek na osobnostech ..petr hapka..a taky bych chtela noty k "Panna a netvor". Jestli je už máš, byla bych moc ráda,kdybys mi je poslala na email...moc díky.Lenka
  • Uchyl

    Petr hapka byl úchyl.
    úchyl úchyl úchyl úchyl úchyl úchyl úchyl úchyl úchyl úchyl úchyl úchyl úchyl úchyl úchyl úchyl úchyl úchyl úchyl úchyl úchyl úchyl úchyl úchyl úchyl úchyl úchyl úchyl úchyl úchyl úchyl úchyl úchyl úchyl úchyl úchyl úchyl úchyl úchyl úchyl úchyl úchyl úchyl úchyl úchyl úchyl úchyl úchyl úchyl úchyl úchyl úchyl úchyl úchyl úchyl úchyl úchyl úchyl
  • Sháním

    Mohl by mi někdo pomoct sehnat píseň Petra Hapky s textem Zdeňka Rytíře: KLÍČE,
    kterou nazpívala Hana Hegerová/cca v roce 1975/??
    Nevyšla na žádném zvukovém nosiči.
    Dále bych uvítal písničku z filmu Půlnoční kolona/zpívají O.Blechová,V.Čižmárová a K.Čenoch/

    Děkuji
    Jirka
  • Re: Připomínka

    Clovek z VELKYM srdcem a formatem p,Hapky mohou rikat co si mysli i kdyz je to drsne! helena
  • P.Hapkovi

    Nevim jestli to p.Hapka cte,ale jestli,ze ano ,musim mu napsat par slo o tom jak jeho hudba a texty mi pomahaji prezit v konzumnim svete zivot vsedni! Ziju v Cenede Hamilton -Ontario od roku2007 a je mi moc lito,ze emigranti z roku 1968-89 nevi o cem je rec a neciti to co ja,kdyz posloucham vasi hudbu.Je mi jich lito,ze se propadli nikam a nechci dopadnout take tak!! Vazim si Vas moc a preji Vam jeste mnoho dnu proslunenych a vonavich laskou a porozumenim. Budte tu v nasich srdcich na vecne casy a nikdy jinak cha cha!Nemaluji obrazy zhavym sklem a jsem jen jedna z mnoha co vas maji opravdu rady. Dekuji,ze jsem mohla napsat a doufat,ze si me radky prectete. preji vam a vasi rodine Vesele Vanocni Svatky a mir a klid v dusi. Vase Faninka Helena Bila -Novomestsky
  • kurt vonnegut song

    hello! can anyone help me: the song *kurt vonnegut' is it for sale? download?
  • Noty "Motiv Panny - z filmu Panna a Netvor

    Zdravím všechny příznivce krásné hudby pana Hapky a připojuji se k prosbě mnoha ostatních o zaslání notového zápisu ústřední melodie film Panna a Netvor.
    Děkuji moc moc moc
    Jana *4*
  • Perinbaba - noty

    Ahojko Nemate nahodou noty na perinbabu? Alebo na gumkacov, kacerovo, chip a dail a tak Dakujem. *4*
  • Noty na Panna a netvor

    Zdravím, prosím , nemá někdo noty na melodii z filnu Panna a netvor? Kdyžtak díky za zaslání:) *7* *14* *5* *9*
  • Akce Bororo

    Po shlédnutí dvd filmu Akce Bororo jsem dospěl k názoru,že po Operaci mé dcery a Dne pro mou lásku je to jeden z největších hudebních motivů,které mistr napsal již roku 1972.A já se ptám.Pomineme-li ideovou stránku filmu,proč tato hudba nebyla přidána do cd kompilací s mistrovou hudbou.Pane Hapko,jste pro mne nejlepším českým skladatelem filmové hudby.Jste plnohodnotnou náhradou za zesnulého Zdeňka Lišku.Já Vám za tuto práci děkuji a mnoho zdaru do další filmové práce.Váš posluchač David.
  • Dík za kočky

    Vážený pane Hapko, jsem milovnice zvířat doma mám kočku, moc ji miluji. Fandím Vám ,že jich máte 23. Váš příspěvek v poředu u Mahuleny Bočanové byl nejlepší. *13*
    S pozdravem Dana
  • Díky

    Pane Hapko, ale i pane Horáčku, oběma vám patří velikej dík za báječnou muziku a báječné texty. Balzám na duši. *4*
  • Připomínka

    Vážený pane Hapka!Jste sice pro mne oblíbený ale zamrzelo mi, jak jste označil pana Renče.Po přečtení svědectví Svobodova zubaře myslím, že termín "svině" by bylo vhodné namířit zcela jiným směrem. Jinak Vám přeji mnoho zdaru!
  • Re: PETR HAPKA - Panna a netvor

    Ahoj..
    Ráda bych se tě zeptala jestli už ti někdo dal ty noty co zháníš na panu a netvora..Také je zháním a nikde nejsou.!
    chtěla bych tě poprosit jestli už je máš jestli by si mi je nemohl/a poslat na mail..
    Děkuji :
    Mail:Skacelova8@seznam.cz *4*
  • názor

    Dobrý den pane Hapka,
    leta poslouchám Vaši hudbu, nedávno jsem dostal Vaše Cd- Strážce plamene,tak toto Cd je skvělé,úžasné,tam není píseň, která by se mi nelíbila, je to skutečně mistrovské dílo,chtěl bych Vám za něj poděkovat a nejen Vám, panu Horáčkovi a všem, kteří se na jeho vzniku podíleli,ale pravda je ta, že jedině Vy jste dával a dáváte písním ono nezaměnitelné Hapkovské kouzlo, vždyť co píseň, to hit.Skláním se před Vaší prací,jste skutečný mistr. Mirek

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit