Přejít na výpis diskuzí

Petr Hapka

OSOBNOST 31.12.2006 
112 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • velké přání

    Pane Hapka,moc Vás prosím o pomoc při shánění kontaktu na Vašeho přítele pana Horáčka.Potřebuji mu poslat delší text a neznám jeho meil.Jde o dobrou věc.Děkuji.JK
  • Panna a netvor

    Prosím nutně sháníme noty k ústřední melodii z pohádky Panna a netvor.Chtěli bychom, aby nám ji hráli v květnu na svatbě.Kdo tyto noty máte, prosím napište.Děkuji
  • melodie z Bylo nás pět

    Neví někdo náhodou, kde se dá sehnat ta melodie ze seriálu Bylo nás pět,kterou složil Petr Hapka (jak tam hraje ten saxofon).
  • Bylo nás pět

    Prosím Vás nevíte někdo jak se jmenuje ta uvodní instrumentální píseň od P.Hapky ze seriálu "Bylo nás pět" ? Kdyby jste to někdo z Vás věděl,..moc by mi to pomohlo. Předem děkuji. Honza
  • Já mu přeju, aby mu to s tou Kirscherovou vyšlo. Ona mu bude kázat nad hrobem, uklidí, navaří, vypere, aspoň nebude tolik chodit do hospody a nezemře na otravu alkoholem, a nebude všechno krásný házet do popelnic.
  • Hapka info

    Ahoj, všem chtěla bych se zeptat v radiu jsem slyšela od P. Hapky...pár písní. Moc se mi to líbilo. Jen jsem nikdy neslyšela z jakého Alba to asi hrajou :-( Chtěla bych se zeptat zda by mi mohl někdo poradit...bylo tam: skladba instrumentální. Bylo to jako z filmu a myslím si že to bylo Kráska a zvíře, ale nejsem si jista. Byla bych moc ráda, kdyby jste mi někdo poradil. Chtěla bych to někomu koupit jako Vánoční dárek. Děkuji a přeji hezký zbytek dne Lucie
  • Báječný

    Právě jsem si přečetla všechny příspěvky a směji se. Třeba to o tom bohu. Ale nesměji se, že bych se vysmívala. Mám také moc ráda písně pana Hapky, mám ho ráda jako člověka. Ale směji se při představě, že si všechny tyto řádky pan Hapka čte a říká si: Lidi, jaký pak já jsem bůh. Kdyby jste znali všechny moje neduhy... Každopádně i já si říkám, nevadí, stejně jsi báječný, Petře! Hřej náše duše svými písněmi a svým kouzelným projevem dál!!!
  • Jeho hudba ve spojení s texty pana Horáčka je něco vynikajícího. Naprostá paráda! Zároveň ale patří mezi naše vůbec nejlepší zpěváky. Je skutečným Mistrem duetů. Když zpívá společně s Hanou Hegerovou, tak výsledek je úžasný. Když zpívá společně s Lucií Bílou, tak výsledek je taky úžasný. On a velmi kvalitní zpěvačky. To je prostě bomba!! :-)))
  • Patří mezi naše velké osobnosti. Je umělcem tělem a duší. Patří mezi výborné interprety. On a zajímavé zpěvačky mají skvělé duety. Naprostá paráda! Má silné charizma. Je velmi inteligentní. Není jen výborným tvůrcem hudby. Je celkově hodně zajímavým člověkem. :-)))
  • Osobnost

    Vy, v černém, na Harley, s dlouhými stříbrnými vlasy, tak bych si představovala Boha. A Vaše hudba, texty a zpěv, to je prostě nádhera. Kéž by bylo takových osobností více.
  • Dívám se, dívám

    Chtěla bych se zeptat, zda je možné někde na internetu získat noty ke klavíru k písni Dívám se dívám. Všude, co jsem zatím našla jsou jen akordy. Děkuji Katka
  • ???????????

    Jste nádherný člověk fyzicky i duševně. Setkání s Vámi musí být zážitek na celý život.Hudba ve spojení s textem pana Horáčka je jedním slovem krásná věc,protože jiné přirovnání mě nenapadá.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit