Přejít na výpis diskuzí

Petr Hapka

OSOBNOST 31.12.2006 
112 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • PETR HAPKA - Panna a netvor

    Stejně jako níže uvedené sháním noty k pohádce "Panna a netvor". Prosím, jestli je máte k dispozici, zašlete mi je na uvedenou e-mailovou adresu. Děkuji!
  • Trochu se divím...

    Jsem velmi zklamaná kvalitou písně První noc v jednom bytě. Filmovou hudbu pana Hapky považuji za velmi velmi zdařilou, ovšem tato velmi plitká stále se opakující melodie bez nápadu a jiskry mé ucho téměř uráží. Mohu doufat, že je to jen výrobní aušus, nebo je zde již na vině senilita a nesoudnost autora? Iva
  • Pozvánka na výstavu koček

    Zveme Vás srdečně na 8. celostátnumisťovací výstavu opuštěných koček, aneb Vánoce v útulku, v neděli 3.12.2006 od 10 do 17:00 hod v Kongresovém centru, Praha 4. Více info najdete na www.kocici.utulek.cz. Těšíme se na Vaši milou návštěvu. Mirka Richterová 1. společnost za práva koček
  • Žádost

    Už dlouho sháním noty k písničce hrané na klavír ve filmu panna a netvor. Jestli je někdo máte, moc vás prosím pošlete mi noty nebo odkaz kde je mohu najít. - je to pro mě moc důležité. *9* Děkuji za pomoc.
  • Půlnoční kolona

    Zdravím všechny příznivce hudby Petra Hapky.Složil hodně krásných písniček a melodií ale na tu nejkrásnější čekám už dobře 32 let.Možná o něco víc.Je to písnička z televizního filmu "Půlnoční kolona"s názvem "Jak se tak toulám světem".Interpreti Karel Černoch a dívčí sbor(Olga Blechová a další).Malá ukázka zní ve filmu Léto s kovbojem,když Vízner přijíždí domů a v televizi zrovna běží tento film.A já stále doufám,že jednou přijde ten den a vyjde CD s "Hudbou z filmů",a na ní bude moje dlouho očekávaná písnička.Jestli ji někdo zná a doufá jako já,ozvěte se.Díky.
  • S.O.S.!!!!!

    Ahoj! Jestli někdo máte noty ke skladbě z filmu panna a netvor, takmi je prosím pošlete. Je to moc důležitý, sháním je dlouho. Díky *14*
  • teodolit

    Vlastním teodolitovú buzolu zpred roka 1900 od výrobcu Neuhofer a Sohn Wien.Neviete o nej niečo viac?Počul som že máte zbierku.Ďakujem.
  • supéééér

    Pane Hapka, k Vašim dosavadním dílům opravdu není co dodat vše je krásné až běhá mráz po zádech a proto se i bojím vyjádřit nebo napsat co cítím když poslouchám vaší hudbu není slov jen tak dále a přeji mnoho úspěchu k Vaší nenapodobytelné práci ráda bych Vás taky toutou formou chtěla poprosit zda by bylo možné od Vás dostat album s vlastnoručním podpisem a to V orazech1 pro mojí velice drahou a dlouholetou kamarádku k jejím 18náctinám která Vás také obdivuje děkuji s pozdravem Iveta ze Staré Vody
  • Panna a netvor

    Dobrý den. *4* Kamarád bude slavit čtyřicáté narozeniny a já bych mu ráda přehrála úvodní filmovou píseň z pohádky Panna a netvor. Bohužel noty nejsou k sehnání *9* a já nejsem příliš hudebně nadaná, takže z poslechu písně nezvládnu přehrát na piánu. Prosím, nešlo by je nějak přeposlat mailem, či poštou. *3* Lenka
  • hudba k filmům

    S manželem milujeme filmovou hudbu P. Hapky, hlavně Perinbabu, Pannu a netvora, Deráté srdce, ... ty smutné a krásné motivy lásky. Moc ráda bych si tyto filmové skladby přehrávala doma nejen na CD, ale i na klavíru, ale zkoušet to vyťukávat jen podle poslechu je dost náročné. Nedají se tyto noty někde sehnat?
  • životopis

    Vážený pane skladateli, mám dceru a ona si Vás vybrala jako téma do referátu. Vaše filmové skladby nám znějí domem. Ale nic více k nim neznáme je možné to nějak napravit? Děkuji V. Paterová
  • dobry den,strasne bych si prala noty k pisni saskove pocmarani,nemuzete mi je poslatdiky *7* diky
  • Nabidka panu Hapkovi

    V nějakém televizním pořadu byl s Vámi rozhovor kde jste se mimo jiné ,zmínil o tom že jste sběratelem vrtulí.Vlastnim originál dřevěnou vrtuli s typu BH 11
  • zhudebnit obraz

    maluji obrazy žhavým sklem rád bych je zhudebnil,co vy na to?jde o gesta a linie,abstrakce je to můj adrenalin,a originální přístup.Více snad ........ PS:VYTÍRÁM TY SCHODY PĚKNĚ ZEZDOLA
  • dotaz,nebo výzva.

    Vážený pane skladateli! Mám dotaz stran toho, zda to nebudete právě Vy, kdo my mohl osobně podpořit myšlenku znovuobnovení monarchie v naší zemi, v zemích Koruny české ? Sympatizant malé , zatím neparlamentní strany Koruna česká,Jana.
  • kontakt

    Dobrý den.Jsem Vaše věrná posluchačka a moc by mne zajímalo, zda je možné poslat Vám ukázku mých textů.Byla by pro mne čest, kdyby jste měl zájem shlédnout ukázku mé tvorby.Děkuji Vám předem za odpověď a přeji hodně pohody a nápadů.Laďka
  • prosím,prosím

    mihl by mi prosím vás někdo poslat melodii k bylo nás pět? tsrašně by mě to potěšilo. Pokud to někdo máte,posílejte na: karolinka.kop@seznam.cz
  • Panna a netvor

    Prosím Vás Kdyby jste někdo měl noty na klavír k této skladbě Panna a netvor, tak mi je prosím pošlete na tento e-mail *14* .Budu Vám moc vděčná, už je dlouho sháním *9*
  • díky Bohu, že máte takový talent, Vaše písničky mě už pár let spolehlivě tahají z depresí ,přeji Vám zdraví,sílu a nápady
  • Dívám se dívám

    Dobrý den, mám stejnou prosbu jako už tu kdosi mě- SHÁNÍM KLAVÍRNÍ NOTY OD PÍSNIČKY DÍVÁM SE DÍVÁM, nutně...budu velice vděčná, Nell.chmel *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit