Přejít na výpis diskuzí

Petr Jeništa

OSOBNOST 3.3.2008 
115 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • .em

    Re: Re: ...

    hele tak jako vazne nevim co ti napovidal... a srandu si tady z vas rozhodne nedelam *13* KLIDNE se podivej na stranky provazku... ha! ze mu to bez kosile sekne je sice pravda pravdouci, ale videlas jak byl na konci chudak celej znicenej??? jeste par mesicu a nic by z nej nezbylo... musime si ho prece setrit! *14*
  • lidus5

    Re: ...

    Cože?!?!? Cože!?!?! COOOO!!?!?! To od tebe není hezký dělat si tady z nás srandu!!! *8* *8* *8* Já Petra dost dobře znám, a o tomhle teda vůbec nemluvil!!! Nic takovýho!!! Petr Raskolniková má prostě rád, takže dokud ho to neomrzí žádná derniéra nebude!! *13* A navíc si fakt myslí, že bez košile mu to sekne..proč by chtěl takovou roli přestat hrát??? Ha nevíš, co!?! *3*
  • ...

    *9* derniera raskolnikova, aaaaa.... *9*
  • Re: Re: štěstím bez sebe 4

    *1* ano ano, Raskolnikov byl opravdu bomba! Taky jsem byla na kluzke plose... jen si na to vzpomenu a nemuzu se prestat smat *1* *1* *1* ... jinak pilne studuji ty havlovy hry, abych to vsechno pochopila (teda doufam, ze se mi to povede...) no a uz se samosebou mozu dockat! taky jsem byla na budarovi *1* bomba...! tak anoj, mejte se a na promeny si uz tady davam 150kc bokem...
  • Nový film

    30. dubna 2009 - premiéra nového českého filmu s názvem Proměny, ve které Petr hraje jednu z hlavních rolí

    Těšte se, máte na co *3*
  • Re: štěstím bez sebe 4

    Tak Raskolnikov byl opět bomba... Doma u Hitlerů opět bomba... takže vše při starém,-) K narozeninám jsem Petrovi nesla kytičku (noo, spíš.. docela velkou kytici,-D), vážně miluju ten jeho výraz když září při děkovačce,-) co jste viděly naposled a co na to říkáte? Neslyšely jste třeba o nějaké novince?
  • štěstím bez sebe 4

    ok, tak to se tam mozna uvidime... jo jinak listky na budare uz konecne mam, takze "at zije brezen..." *14*
    tak se mej, divadlu zdar a petrovi vse nej, jak k narozkam tak svatku!
  • Re: Re: Re: Re: Re: štěstím bez sebe 3

    Jo jo, na Raskolnikova se chystám, ale ještě uvidím...
    A blíží se Petrovy narozky,-)
  • Re: Re: Re: Re: Re: štěstím bez sebe 3

    4815162342
    jo, jasny, ze jsem se koukala! neni to sice kdovijake umeni, ale bavila jsem se kralovsky... *1* *1* *14*
    aha, tak ten cirkus asi vynecham... nebo ne...mám zákaz...
    a listky na margot uz taky mam *14* *15* *3* *5* *14* , myslim, ze vsechna brnenska divadla budu za chvili znat jak svoje boty *1*
    a ty jdes na toho raskolnikova 28.2.?
  • Re: Re: Re: Re: štěstím bez sebe 3

    Hm, můj názor je, že toho pochopíš velmi málo...ono je to všechno provázané, není to jako když jdeš na Hitlera nebo Agathu Christie :/ Proměna se mi líbila, byla jsem na premiéře, ale mám ráda Budaře a jeho písničky, i Buršovou, tak se mi to asi ani nelíbit nemohlo :) snad Ti to vyjde v březnu, budu držet palce! Mimochodem, sledovali jste Profesionály na TV Barrandov?,-)
  • .em

    Re: Re: Re: štěstím bez sebe 3

    tyyy brdo! tak to uz se vazne nemuzu dockat... uz aby byl konec unora!!! a ta margot...hmmm...hmmm... no asi teda neodolam *14* *1* . ale co havel, kdyz je od nej nic neznam... *9* myslis, ze to s touto dirou ve vzdelani pochopim...? jo a nevidelas promenu aneb budar uz zase hori...? jaky to je? chtela jsem na to jit v unoru, ale presunuli termin a ted se me to nehodi, takze budu muset zase mesic pockat... aaach jo! jinak divadlu zdar...
  • Re: Re: štěstím bez sebe 3

    Je potřeba znát ty Havlovy hry, překvapivě :) já na kritiky moc nedám, myslím, že je na každém so i z té či oné hry vezme... a že si o tom nějaký kritik myslí něco jiného, můj názor-dojem nezmění. Jojo, na Raskolnikova se taky těším, Gábina Štefanová je tam taky perfektní a Petr.. no, kdybych měla předvést to co on, tak v půlce vyčerpáním padnu a dva měsíce nevstanu :-D já do Národního normálně nechodím vůbec, jen na tu Margot jsem zavítala a Petr tam má dost dobrou roli, jeho ironické úšklebky jsou super,-) divadlu zdar! *1*
  • Re: štěstím bez sebe 3

    ahoj, diky za privitani... jojo hitler je perfektni *14*, skvela hra... a raskolnikov? konecne ho uvidim!!! budou to davat na konci unora, tak uz se nemuzu dockat! roman jsem cetla a jsem na to moc zvedava... o margot jsem taky slysela, ale do narodniho se asi jen tak nevydam... takze cirkus je vazne dobrej? slysela jsem nejakou neprilis pozitivni kritiku, tak jsem si rikala, ze by se jim tam na provazku neco nepovedlo...? tak jsem rada, ze tomu tak neni!!!
    tak se mej a divadlu zdar...
  • Re: Re: Re: Re: Re: stestim bez sebe 2

    Sitkom poběží na TV Barrandov, což je nějaká nová digitálně vysílající televize. A mimochodem hraje tam i Jiří Vyorálek- další z Karamazových.
  • nonnel

    Re: Re: Re: Re: stestim bez sebe 2

    Péťa stálé angažmá momentálně nemá. Je na volné noze a v HaDivadle pouze hostuje. Tak, jako v ostatních divadlech, kde hraje. Teď navíc natáčí v Bratislavě 26 dílný seriál. Má to být sitcom. Tak, jako mnoho jiných herců, potřebuje víc peněz, než mu jsou schopni nabídnout při stálém angažmá. *5*
  • štěstím bez sebe 3

    Zdravím, tak jsem po dlouhé době zavítala.. zdravím nového fandu, je dobře, že se náš okruh rozrůstá i když je náš Pan herec na volné noze,-) (nějaký ten pátek zpátky byl členem souboru na Provázku, kam si ho přivedl Morávek, to už asi víš) ještě bych ráda připoměla Margot, která se bude hrát hned na začátku ledna, tedy další příležitost Petra vidět. Raskolnikov je boží, ale přece jen je to dost vážná hra, nemám na ni náladu vždycky, kdežto takový Goldflamův Hitler, ten se mi neomrzí snad nikdy :-D a navíc, kdy jindy máte příležitost si na něj sáhnout? :-D jinak, já Cirkus Havel viděla a je to brutální ;o) Petr je skvělý jako vždy. Brečela jsem na konci jak blbeček,-) Jestli se chcete trošku navnadit, zajděte na stránky Husy a v archivu najdete video,-)
  • .em

    Re: Re: Re: Re: Re: stestim bez sebe 2

    haha... to jo *14* tak nic, ja uz budu muset bezet... moc moc dik! a doufam, ze se tady zas nekdy potkame... divadlu zdar *14*
  • Re: Re: Re: Re: stestim bez sebe 2

    nene, je ted na volne noze, bez staleho angazma a doufam, ze to tak jeste dlouho bude... ocividne mu to prospiva, ma cas na plno projektu a zari jako pri dekovackach *1*
  • .em

    Re: Re: Re: stestim bez sebe 2

    jee, dikes... a jeste jsem se chtela zeptat, ty to urco budes vedet... ma peta nekde staly angazma??? neb v HaD je jako host, na provazku ho v hercich nemaj... tak nevim... *7*
  • Re: Re: stestim bez sebe 2

    bez te mezery, samozrejme *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit