Přejít na výpis diskuzí

Petr Jeništa

OSOBNOST 3.3.2008 
115 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: stestim bez sebe 2

    http://www.csfd.cz/film/107102-prom eny/
  • .em

    stestim bez sebe 2

    fiiha, tak to je husty... a nevis, kdo to reziruje? jako jestli to bude neco jako B.K. s trojanem... jojo pan vyoralek... *5* ten je taky skvelej! no budu to muset poradne prostudovat, kdy co hrajou, jit se optat, at jsem radne pripravena a vim, co se deje...
  • Re: Re: Re: Re: Re: stestim bez sebe...

    jj, uz je nachystany, takze jestli se vse povede, tak v dubnu se doufam zaplni saly *1* *5* Co vim, tak se Idiot hral v listopadu (mozna si to pletu s rijnem *7* )...tam sice Petulu nepotkame, ale vykon Jury Vyoralka rozhodne stoji za to..
  • .em

    Re: Re: Re: Re: stestim bez sebe...

    opravdu se chysta film??? o idiotovi jsem neco zaslechla, ale nevedela jsem ze to davaj i ted. jo a o kluzke plose taky vim... *1* a chystam se na ni...
  • Re: Re: Re: stestim bez sebe...

    no pokud vim, tak jeste ani Raskolnikov nezmizel z repertoaru..takze se ho snad jeste dockame i v Brne, spolecne s Idiotem, ktery se ted hral pomerne casto. A jestli budes hodne trpeliva, dockas se ho i na filmovem platne *3* Do te doby nezbyva, nez zkouknout celou Klouzkou plochu v HaDivadle :)
  • Re: Re: stestim bez sebe...

    hahaha... moc dik... no snad se me to nejak povede, precejen to bude s tou prahou tochu orisek... boze, me tak stve, ze jsem o nem nevedela driv! a ze uz to nedavaj tady na provazku... asi jim tam pujdu oznamit, at obnovi premieru... a rovnou vsech ctyr dostojevskeho her, tak! *14*
  • Re: stestim bez sebe...

    vitej mezi obdivovatelkami:)
    na Cirkus Havel se chystam, az bude trochu vice casu...takze pak poreferuji
    kazdopadne Raskolnikova si nenech ujit, je to dechberouci predstaveni a Petula v nem exceluje snad nejvic z toho, co jsem mela tu cest videt... i kdyz Hitler a Derbak tomu slapou na paty :)
  • stestim bez sebe...

    ahoj, zabrousila jsem sem vlastne nahodou, ale jsem uplne nadsena, kolik lidi ma stejnou krevni skupinu... *14* . jsem sice teprve zelenac - videla jsem jen Hitlerovic historky a Deset malych... a Bratry K. v televizi, ale jsem v tom az po usi! je fakt bajecnej, asi vyrazim na Raskolnikova do divadla Archa... hmmm asi budu muset, jinak zesilim pro tu promarnenou sanci...
    tak se vsichni mejte a jestli nekdo uvidite Cirkus Havel, tak dejte vedet jaky to je...
    .em
  • Pro fanoušky

    Vidím, že se moje fotka Peťulky dostala až na tyto stránky Jen tak dál, je dobré rozšiřovat povědomí o tak skvostném herci! *4*
  • a pak uz tam nezbyl ani...

    Ani jeden Karamazov... ale nastesti jsou tu take premiery, treba v HaDi, ze? Kdo jeste nebyl, doporucuji pro pobaveni a bani se Deset malých vojáčků. Kdo nezná příběh si to určo užije, řekla bych, že je to kvalitně udělané a hlavně pan doktor Jeništa neumírá jako první. *14* Stejně jako naděje. *15* Dobrou noc všem divadelním nadšencům *3*
  • bratri K.

    A čím tu svou hlavu teda jako líbal? Byla jsem dnes na bratrech, pred pred a pro mne doopravdy posledních. Natáčelo to nekolik kamer ct a me to dost rusilo, vubec to melo takovou zvlastni atmosferu. Jako kdyby ty kamery tu energii kradly. Avsak na dekovacce Jenista zaril a ja byla hned usmevavejsi. *4* A vubec nevidite nekdo pod poklicku, proc to tak najednou stahuji *7*
  • Re: Re: Re: Re: Re: Bratri Karamazovi

    Och, díky :D teda já normálně spíš potkávám Knihu ve Spolku, bylo to už cca 15krát :D a jednou už mě to teda naštvalo a šla jsem si pro podpis... ale na Petra jsem štěstí neměla, pokud nepočítám u Švandy (doufám že se to tak jmenuje :D) vedle Hadivadla po představení.
  • Re: Nový film :)

    Jeee, tak to mam radost! Jen doufam, ze jsou pred nimi jen ty tri bla *3* Jen tri bla, nebo ze jsou to aspon pekna muzska bla, ale jestlize je ten film o zenach, tak aspon aby ta zenska bla byla poradne ukrutna *5* Jako, aby byli dost manipulováni ty dva za bla... Heh, koncim *5*
  • Re: Re: Re: Re: Bratri Karamazovi

    teda, teda, nekdy mam pocit, jestli nejsi moje dvojce *1* jelikoz ja ho nedavno take zmercila v saline *14*
  • Nový film :)

    Kuličky - Autorský film Olgy Dabrowské o tom, jak ženy manipulují s muži.
    Premiéra 1.5.2008

    hrají: bla bla bla a Jiří Vyorálek a Petr Jeništa!!!!! :)
  • Re: Re: Re: Bratri Karamazovi

    *1* přesně tak... třeba takový Vyorálek v tramvaji úplně rozjasní den *14* a s ostatními cestujícími to nehnulo, je mi líto o co přicházejí. Je fajn že zas v Huse bude prostor pro něco nového, ale obávám se, že Petr už se toho nebude účastnit.
  • Re: Re: Bratri Karamazovi

    je to pech... ale tak, muzem byt pysni, ze jsme je vubec zazili! chudaci lide, kteri bez nich muzou zit sve zivoty, jen tak si tu kracet po brne a nevedet... tak, huraaa na dernieru, hura na kazdeho dostojevskeho, ktery prijde do cesty!!! *14*
  • Re: Bratri Karamazovi

    Ještě jedna trapná oprava, ještě jedna smutná zpráva: derniéra Bratrů bude 09.05. (Pátek 19:00) a derniéra Stavrogina o den později. Vstupenky v prodeji od 14.4.
  • Re: Re: Bratri Karamazovi

    Tak se moc omlouvám a potvrzuji neradostnou novinu, tento měsíc můžeme vidět Bratry v Huse už naposledy *9* přijďte se s nimi ještě rozloučit *3*
  • Re: Bratri Karamazovi

    Co já vím, derniéru má pouze Svlékání z kůže! Což je sice šíííílená škoda, ale můžeme se utěšovat právě tím, že se budou hrát jednotlivé části zvlášť :) Bratři se teď v dubnu hrají třikrát a natáčí je ČT ;)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit