Přejít na výpis diskuzí

Petr Jeništa

OSOBNOST 3.3.2008 
115 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: Re: Re: Re: Re: na koho ted do husy?

    Jo a na Klausovi jsem byla na premiéře a 1. repríze, tak se teď asi dlouho nechystám... snad zvládnu aspoň ty černoušky a co nejdřív *7* *15*
    jinak jsem ještě blázen do Jirky Knihy, jeho Růžový panter zatím u mě stále drží první místo mezi hrami do kterých jsem byla nejvíc zblázněná, viděla jsem ho 9x ;) zatím ho nedohnal ani Hitler, ale to spíše z nedostatku času než nadšení *1*
  • Re: Re: Re: Re: Re: na koho ted do husy?

    Maturita mi teď dává pořádně zabrat a tak jsem bohužel tento týden musela zrušit oba Hitlery a Margot... přesto, sobotní Svlékání mi to snad vynahradí :)
    snad se na černoušky dostanu, jsem na tom teď s tím časem a bohužel i penězma dost divoce. Každopádně když se potkáme tak to nebudem vědět ale můžem si to tu pak napsat :D Peťa je jeden z mála co mi ještě občas vykouzlí úsměv na rtech, protože jsem teď ve stresu, mám permanentně příííšernou náladu a nejradši bych někam zalezla do křoví a umřela tam ;o)
    na Vyorálkovi jsem to taky jááá :D
  • Bratri Karamazovi

    Ahoj holky:),nevim,jesti jste to taky slysely,ze ma byt derniera Bratru Karamazovych?Ja jsem z toho mirne v soku, navic to ani nikde neni napsany,takze si tim nejsem jista,ale hodne by me to mrzelo:(...hlavne proto,ze by ted Petr hral na Provazku jeste min nez malo:(...
  • Re: Re: Re: Re: Re: na koho ted do husy?

    no, ehm, koukam, ze se mi ta pismenka dnes nejak pletou.. ale to jiste chapes, na efekt.ikdyz afekt by se v souvislosti s margot taky dal pouzit:)) ... a vyoralek *5*
  • Re: Re: Re: Re: na koho ted do husy?

    to je ale nahodicka, ten den jsem tam byla tez, podruhe *4* no, to predstaveni je na afekt, takze se trochu rozpadne po dalsim zhlednuti, ale musi se nechat, ze petr jeništa je proste herec z jineho soudku a mezi temi domacimi pekne cni... Tak jsem zvedava, kde se "potkame" proste... asi v hadi na cernouscich nebo klauzovi, co? *4*
    hlavne zvladni tu maturitu! jo a na vyiralkovi to jsi taky ty, ze? *1*
  • Re: Re: Re: Re: Re: na koho ted do husy?

    Jak jsem byla včera mimo z té hry tak jsem zapomněla napsat to nejdůležitější - že jsi to vystihla moc pěkně :) přeju všem svým oblíbeným hercům jen to nejlepší, ať už si pod tím pojmem představují cokoliv,-) za to co dokážou (nechci to vztahovat jen na Petra) na jevišti předvést a kolik mi díky každému představení předají energie, optimismu a síly do života (letos maturuju, tak toho všeho potřebuju víc než dost :D) si to prostě zaslouží... vlastně by si zasloužili ještě mnohem víc :) prostě hurááááááá, ještě že takoví herci jako Petr existují :)
  • Re: Re: Re: Re: Re: na koho ted do husy?

    Takže je to pravda? *14* néééé mlčím *4* právě jsem se okouzlená vrátila z Královny Margot *tlesk tlesk*
  • Re: Re: Re: Re: na koho ted do husy?

    Taky si myslim, hlavně, že jsou šťastni a nemaj dusevni prazdnotu a maj spoustu tvurci energie a tu nam pak predavaji... a my taky nemame dusevni prazdnotu, ikdyz zrovna s nikym nechodime *4*
  • Re: Re: Re: na koho ted do husy?

    Tak to bohužel netuším, zatím mám jen informaci že tam hraje a i o té zatím jen doufám že je pravdivá :)
    Aha, já se zatím setkávala s rybami od 20.2... to je binec ;o)!!!!
    A dneska jsem na Huse-chatu potkala dotaz, jestli Petr chodí s Kubou Šmídem *7* že těm lidem není trapně, co je komu do toho? *13* *5*
  • Re: Re: na koho ted do husy?

    rybičky mam nejradši, ale 20. je jeste vodnar, ikdyz mozna jak podle koho... a co se tyce bobuli - koho tam ma hrat? zase nejakeho hlasatele *7* obavam se, ze ani toho ne... skoda.
    tak hurááá do divadla!
  • De Guise

    docela me sokovalo,ze Peta hraje v Narodnim...nejak mi tam nesedne,je to tam vsechno docela svoloc..............ale on je vazne fantastickej,nemuzu od nej odtrhnout oci! *14*
  • Re: na koho ted do husy?

    Však v Huse je k vidění pořád (i když v Hačku častěji). A teď jsem četla že hraje v Bobulích, takže přibude kino :)
    Mimochodem, lidé narození 20.2. už jsou ryby, ne? Má tam napsáno vodnář...
  • Re: Re: na koho ted do husy?

    vždyť běháme jak diví *4* a taky na tu kralovnu margot jsme zaběhli až do narodniho! ještě že tak... že nám nezmizel z brna.
    doufam, že jsem to nezakřikla *3*
  • Re: na koho ted do husy?

    Můžete zaběhnout do HaDivadla.
  • na koho ted do husy?

    *8* sakra, sakra, sakra... na koho ted budu chodit do husy?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit