Přejít na výpis diskuzí

Petr Jeništa

OSOBNOST 3.3.2008 
115 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • .em

    stestim bez sebe 2

    fiiha, tak to je husty... a nevis, kdo to reziruje? jako jestli to bude neco jako B.K. s trojanem... jojo pan vyoralek... *5* ten je taky skvelej! no budu to muset poradne prostudovat, kdy co hrajou, jit se optat, at jsem radne pripravena a vim, co se deje...
    • Re: stestim bez sebe 2

      http://www.csfd.cz/film/107102-prom eny/
      • Re: Re: stestim bez sebe 2

        bez te mezery, samozrejme *3*
        • .em

          Re: Re: Re: stestim bez sebe 2

          jee, dikes... a jeste jsem se chtela zeptat, ty to urco budes vedet... ma peta nekde staly angazma??? neb v HaD je jako host, na provazku ho v hercich nemaj... tak nevim... *7*
          • nonnel

            Re: Re: Re: Re: stestim bez sebe 2

            Péťa stálé angažmá momentálně nemá. Je na volné noze a v HaDivadle pouze hostuje. Tak, jako v ostatních divadlech, kde hraje. Teď navíc natáčí v Bratislavě 26 dílný seriál. Má to být sitcom. Tak, jako mnoho jiných herců, potřebuje víc peněz, než mu jsou schopni nabídnout při stálém angažmá. *5*
            • Re: Re: Re: Re: Re: stestim bez sebe 2

              Sitkom poběží na TV Barrandov, což je nějaká nová digitálně vysílající televize. A mimochodem hraje tam i Jiří Vyorálek- další z Karamazových.
          • Re: Re: Re: Re: stestim bez sebe 2

            nene, je ted na volne noze, bez staleho angazma a doufam, ze to tak jeste dlouho bude... ocividne mu to prospiva, ma cas na plno projektu a zari jako pri dekovackach *1*
            • .em

              Re: Re: Re: Re: Re: stestim bez sebe 2

              haha... to jo *14* tak nic, ja uz budu muset bezet... moc moc dik! a doufam, ze se tady zas nekdy potkame... divadlu zdar *14*
  • štěstím bez sebe 4

    ok, tak to se tam mozna uvidime... jo jinak listky na budare uz konecne mam, takze "at zije brezen..." *14*
    tak se mej, divadlu zdar a petrovi vse nej, jak k narozkam tak svatku!
    • Re: štěstím bez sebe 4

      Tak Raskolnikov byl opět bomba... Doma u Hitlerů opět bomba... takže vše při starém,-) K narozeninám jsem Petrovi nesla kytičku (noo, spíš.. docela velkou kytici,-D), vážně miluju ten jeho výraz když září při děkovačce,-) co jste viděly naposled a co na to říkáte? Neslyšely jste třeba o nějaké novince?
      • Re: Re: štěstím bez sebe 4

        *1* ano ano, Raskolnikov byl opravdu bomba! Taky jsem byla na kluzke plose... jen si na to vzpomenu a nemuzu se prestat smat *1* *1* *1* ... jinak pilne studuji ty havlovy hry, abych to vsechno pochopila (teda doufam, ze se mi to povede...) no a uz se samosebou mozu dockat! taky jsem byla na budarovi *1* bomba...! tak anoj, mejte se a na promeny si uz tady davam 150kc bokem...
  • Nový film

    30. dubna 2009 - premiéra nového českého filmu s názvem Proměny, ve které Petr hraje jednu z hlavních rolí

    Těšte se, máte na co *3*
  • ...

    *9* derniera raskolnikova, aaaaa.... *9*
    • lidus5

      Re: ...

      Cože?!?!? Cože!?!?! COOOO!!?!?! To od tebe není hezký dělat si tady z nás srandu!!! *8* *8* *8* Já Petra dost dobře znám, a o tomhle teda vůbec nemluvil!!! Nic takovýho!!! Petr Raskolniková má prostě rád, takže dokud ho to neomrzí žádná derniéra nebude!! *13* A navíc si fakt myslí, že bez košile mu to sekne..proč by chtěl takovou roli přestat hrát??? Ha nevíš, co!?! *3*
      • .em

        Re: Re: ...

        hele tak jako vazne nevim co ti napovidal... a srandu si tady z vas rozhodne nedelam *13* KLIDNE se podivej na stranky provazku... ha! ze mu to bez kosile sekne je sice pravda pravdouci, ale videlas jak byl na konci chudak celej znicenej??? jeste par mesicu a nic by z nej nezbylo... musime si ho prece setrit! *14*
        • lidus5

          Re: Re: Re: ...

          Za prvý: Petr nikdy nelže! A vůbec ne mně! Za druhý: To on jen tak hraje tu zničenost, any ste ho litovali a taky abych ho pak opečovávala! a Za třetí: Však se ho zeptej!!! *3*
          • .em

            Re: Re: Re: Re: ...

            tak za ctvrty ty opecovavatelko: to se ho taky zeptam! a za paty: vis jaky je to napor na psychiku, takova role? (mimochodem ja to moc dobre znam!) to uz od rana nemuzes skoro mluvit, kouris jednu za druhou, nemas na nic chut... vis to by se taky jednou mohlo stat, ze si tou sekerou ublizi sam... a to bys chtela? to bys vazne chtela?
            • lidus5

              Re: Re: Re: Re: Re: ...

              Jestli bych chtěla, aby si Petr ublížil sekerou??? No... *7* *7* Popravdě to je těžký říct...No psíš ne, on ten nápor na psychiku zvládá dobře, šílenství ho přechází tak do hodiny a pak je zas... dokonalej!! Takže v žádným případě ne!! On se sekerou umí!! Měla bys ho vidět jak sekal dříví loni v létě na chalupě... bez košile... *14* A ještě si zapomněla na šampaňský hned ráno... *15* *5*
  • .em

    ...2

    JA TE NENAVIDIM!!! jdu tou sekerou ublizit tobe... prej sampansky a hned po ranu...
    • lidus5

      Re: ...2

      Petře!! Pomoc chce mě zabít!!! Tak to si přehnala... *16* *16* Moji nejoblíbenější z oblíbených nebude nikdo vyhrožovat mojí sekerou!!! *10* A moje psychika je úplně v pohodě!! A když tad tak vidím tvoji fotku...hmm..první řada...už vím!!! Ty si ta co mě pronásleduje... *13* *13* Volám Jelínkovi, on už si s tebou poradí!! Ehm, být tebou klidím se z Brna!! Petr, když něco řekne...
      • .em

        Re: Re: ...2

        to by se ti tak hodilo, abych se nekam uklidila, aby ti nikdo nestal v ceste, abys tady mohla sirit zlo! nic takovyho! ja vim, ze kdyz tam na nej budu cekat po kazdym predstaveni, tak se jednou dockam, tak jako bursova! a pak mu to vsechno reknu, jak ho tahas za provazky! a s nejakym jelinkem si na me neprijdes, jsme bajecni pratele, abys vedela! a ja ze nekoho pronasleduju? to rekni spis te holce, co na kazdym predstaveni sedi vedle me...tak!
        • lidus5

          Re: Re: Re: ...2

          Cože jaká holka?!?!?!? *16* *16* *16* To nedovolím!!! Tak a Petrovi řeknu at už nikdy, prostě nikdy!!! nehraje v Brně!!! V Los Angeles mu bude líp!! a mě taky... *14*
          • .em

            Re: Re: Re: Re: ...2

            a co tam s nim jako budes delat? lovit edwarda? (nebo on tebe?) a on by tam stejne nechtel, jeste navic s tebou, uf, to by si dal... ma to tady rad vis... prochazky prazdnymi ranimi ulicemi, krmeni holubu na svobodaku... co by v LA delal...?
            • lidus5

              Re: Re: Re: Re: Re: ...2

              Tak co asi??? Chce tam, role v Proměnách se mu líbila.. Zavedu ho na brodway!!! Tam zahraje excelentně, ostatně jako vždy, Paroubka a Spielberg půjde do kolen!!! Dostane roli a ... já se mezitím budu procházet po Los Angeles, a jestli tam někomu bude voňet má krev to už není můj problém!!! *3* *3*
  • .em

    ...3

    no kdyz tam na scenu vylaze s tim vycpanym brichem tak to urcite... a tebe mezitim vysajou a bude! ja nebudu rok jist, nasetrim na letenku a taky bude! myslim, ze budeme vsichni stastni... svem se vlastne splni sen ne?
    • lidus5

      Re: ...3

      Za rok Češi budou mít do Ameriky ZÁKAZ!!! Si jako myslíš, že národ, který pustí do řízení vlády někoho jako je Paroubek, bude smět do Ameriky, do Ameriky??? Petr dostane Oscara, pak předvede Raskolnikova, dostane druhého, no a pak... Jo a s tím snem...nikdo nikoho vysávat nebude...on se přemůže!!
  • Jako halooooo?

    Holky, jste v pohodě? Tady je to snad o Petrovi, o jeho rolích a kariéře, ale nikdo tu není zvědavý na vaše předhánění se kdo se zná se kterým hercem a kdo mu co řekne, kdo viděl Petra bez košile a nevím co ještě,-D Klidně si vyměňte maily a vymýšlejte si v nich. Slečně chytré bych příště doporučila, ať se nejdřív podívá na program Husy, než tu začne vykřikovat něco o tom, že Petr by s takovou rolí nikdy neskončil (mimochodem - to nezáleží jen na něm,-)) atd. Derniéra Raskolnikova je 30.5., tak honem pro lístky... Raskolnikov se hraje už 6 let a to je sakra doba.. i pro Petra to musí být hodně náročné, přes to jak je výborný herec. A je logické, že když dramaturgové ukončili projekt Sto roků kobry, Bratry Karamazovy, Stavrogina, tak že brzy skončí i Raskolnikov... ještě se vrátím k tomu vašemu rozhovoru - nechovejte se jako čtrnáctileté puberťačky, kdyby si to tu přečetl Petr, tak se propadnete do země, trošku se chovejte jako lidi, což by si Petr určitě přál,-) a mimochodem si myslím, že kdo Petra opravdu osobně zná, nemá potřebu s tím někde exhibovat,-) takže klídek kočky! A hezké jaro a hezké zážitky v divadle..
    • lidus5

      Re: Jako halooooo?

      Ehm, za prvý já v pohodě nejsem!!! To vím i sama... A za druhý diskuze je diskuze, takže mi tu diskutujem!!! A že je derniéra to vím taky!! A lístek mám taky! Nemůžu za to, že někdo nedá své fantazii průchod! Sice s tím, že kdyby si to Petr přečetl, tak se propadnem do země máš pravdu, ale co už... a kdo vůbec ví jak se má správný člověk chovat?!?! A taky nevím proč bysme si měli vyměnit maily...kdyby si měla trochu důvtipu, něco si domyslíš! *3* Takže takhle... Jo jinak bych chtěla říct, že se už moooc těším na Petrova Láďu....!! *14*
      • nalanien

        Re: Re: Jako halooooo?

        No nic, nebudu se už tvářit bojovně, jsem ráda, že tu přibyli lidi... tak nezkusíme nějaké normální téma? A nějaký sraz fanklubu bude?,-) Na Raskolnikovi? *1* že bychom třeba koupily kytku... na to jsem expert *5* a neznáte baladu? myslím uživatelku. Bohužel se tu nějak dlouho neukázala *7*
      • nalanien

        Re: Re: Jako halooooo?

        Ano, tohle je diskuse, pro víc lidí - a ne každýho baví číst ty vaše rozhovory, tak si je laskavě užijte někde na icq... tady se snad dá bavit i reálně a aby se mohlo zapojit víc lidí. Člověk aby nějakou užitečnou informaci pohledal *7* No na tu derniéru ses teda netvářila *5* a vytahovat tu soukromé informace už je trošku trapné, ne? Kdo ví, ten ví a kdo neví, ten to vědět nemusí. Rovnou to můžeš nasprejovat někam na zeď, ne? *3*
        • lidus5

          Re: Re: Re: Jako halooooo?

          Nechápu... Jaké soukromé informace?!?! A jak, že jsem se natvářila na derniéru... Však kdo nechtěl číst to nemusel! Ale jinak jsem taky uvažovala nad nějakým fan dárkem... *3*
          • nalanien

            Re: Re: Re: Re: Jako halooooo?

            třeba časem nějaký dárek vymyslíme *7* *5*
  • lidus5

    pochopte!

    Ještě bych chtěla dodat, že to měla být legrace! Musíte nás pochopit, my totiž maturujem, takže se potřebujeme rozptýlit... *5* No a divadlo je dost dobrý rozptýlení! No a kdo zná seriál Profesionálové, tak ví, že Petrovi teda humor nechybí... Jo a ten Láďa...Jdu v úterý totiž na Cirkus Havel...Viděl už to tu někdo???
    • nalanien

      Re: pochopte!

      No tak jestli maturujete, tak je mi to jasný *1* já z toho šílela před rokem a divadlo bylo snad to jediné, co mě vážně dokázalo rozptýlit a rozesmát... Maturita je zlo *5* mně ten Láďa byl dost podezřelý,-) ale je vidět, jak jsem maturou stále poznamenaná, asi se mi vypařil mozek *1* byla jsem na Cirkusu třikrát, teď jdu taky... ale těžko hodnotit, někdo to nepochopí a nic mu to neřekne, někdo je nadšený *14* taky na to nechodí moc lidí... každopádně mně se líbí a při každé návštěvě ještě víc *15* tak pak napiš, co na to říkáš.
      • .em

        Re: Re: pochopte!

        teeeda, to jsem netusila, ze se tady zvedne takova vlna nevole... dyt to byla jen legrace... myslim, ze to z toho jde jasne videt, ne? rozptyleni je ted opravdu potreba, tak nam ho trochu doprejte... wow tak to by bylo fajn, kdybysme se ted na Cirkusu nasli a vymysleli neco na toho raskolnikova, jsem jednoznacne pro! *14* tak se mejte Ladove...
        • nalanien

          Re: Re: Re: pochopte!

          No jo, tak se "omlouvám", že mi tady k té srandě tenhle veřejný prostor nepřišel úplně vhodný, ale ok, beru to.. hlavně že to tu žije *1* ok, no fotky tu máme, přestávka tam bude, tak třeba *5*
          • .em

            Re: Re: Re: Re: pochopte!

            jojo, asi to nebyl zrovna nejlepsi napad, ale jak rikas, ozilo to tady - a ucel sveti prostredky ne? no nechme to uz byt... tak mozna!
  • lidus5

    Láďa č. 7702

    Čím začít?? Prostě už jsem Láďa!!! Fakt se mi to mooooc líbilo!! Pták! Tolik věcí na scéně, tolik herců, tolik děje, hudby, tance, akrobacie... Pták! No a Petr samozřejmě zasejc exceloval... *14* *1* Sice v té druhé půlce jsem nevěděla, o které Havlovy hry se jedná, jelikož NĚKDO si je vypůjčil v knihovně, ale i tak se mi to moc líbilo. Pták! Jsem fakt ráda, že obava z toho, že to nepochopím mě nepřiměla si to nechat ujít! Pták! Začnu se učit hrát šachy! *15* Pták!! *14*
    • nalanien

      Re: Láďa č. 7702

      Asi začnu psát básně *1*
  • lidus5

    Rozkaz

    Kdo neviděl film Proměny, at okamžitě jde do kina!!!
    • Re: Rozkaz

      jsem rada, ze se vam film libil...snazili jsme se:)
      • .em

        Re: Re: Rozkaz

        ... snazili jsme se...? vy jste jeden z tvurcu? a muzu mit maly dotaz...? kde se film natacel? a kdy? dekuji...
        • Re: Re: Re: Rozkaz

          lokaci bylo spousta, hlavne Zlin, potom neco v Brne, neco v Praze, linie stare zeny ve Vacenovicich a na zaberech bez lidi vsimavi poznaji Ostravu:)

          natacelo se hlavne v lete 2007, ale dotocky se tahly jeste asi rok:)
          • .em

            Re: Re: Re: Re: Rozkaz

            jeee moc dekuji. opravdu se mi to velmi libilo. prestoze jsem sledovala osudy neznamych lidi, tak jakoby se to vsechno nejakym zpusobem tykalo i me...
            uz se nemuzu dockat, az se na to podivam znova... nevite, kdy to pobezi v televizi? zda-li teda vubec...
            • .em

              Re: Re: Re: Re: Re: Rozkaz

              ano ano, nadsenci se koukali a smekaji klobouky...
            • Re: Re: Re: Re: Re: Rozkaz

              tak to je jeste opravdu predcasne mluvit o tv vysilani...ale v budoucnu se snad dockame:)
              a pro nadsence tuto sobotu 16:55 film o filmu:)
    • .em

      Re: Rozkaz

      ale OKAMZITE! (vase rani jizda tramvaji uz nikdy nebude jako driv...)
      • nalanien

        Re: Re: Rozkaz

        Já už jsem natěšená dlouhou dobu, i díky recenzím, kde Petra chválí... ale ještě alespoň do 16. nemůžu - kvůli sázce s kamarádkou *1* ta která ji prohraje, platí, a to se mi nechce. Napište k filmu nějaký komentář, ať z toho aspoň něco mám už teď *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit