Přejít na výpis diskuzí

Petr Jeništa

OSOBNOST 3.3.2008 
115 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nový film :)

    Kuličky - Autorský film Olgy Dabrowské o tom, jak ženy manipulují s muži.
    Premiéra 1.5.2008

    hrají: bla bla bla a Jiří Vyorálek a Petr Jeništa!!!!! :)
    • Re: Nový film :)

      Jeee, tak to mam radost! Jen doufam, ze jsou pred nimi jen ty tri bla *3* Jen tri bla, nebo ze jsou to aspon pekna muzska bla, ale jestlize je ten film o zenach, tak aspon aby ta zenska bla byla poradne ukrutna *5* Jako, aby byli dost manipulováni ty dva za bla... Heh, koncim *5*
  • Pro fanoušky

    Vidím, že se moje fotka Peťulky dostala až na tyto stránky Jen tak dál, je dobré rozšiřovat povědomí o tak skvostném herci! *4*
  • stestim bez sebe...

    ahoj, zabrousila jsem sem vlastne nahodou, ale jsem uplne nadsena, kolik lidi ma stejnou krevni skupinu... *14* . jsem sice teprve zelenac - videla jsem jen Hitlerovic historky a Deset malych... a Bratry K. v televizi, ale jsem v tom az po usi! je fakt bajecnej, asi vyrazim na Raskolnikova do divadla Archa... hmmm asi budu muset, jinak zesilim pro tu promarnenou sanci...
    tak se vsichni mejte a jestli nekdo uvidite Cirkus Havel, tak dejte vedet jaky to je...
    .em
    • Re: stestim bez sebe...

      vitej mezi obdivovatelkami:)
      na Cirkus Havel se chystam, az bude trochu vice casu...takze pak poreferuji
      kazdopadne Raskolnikova si nenech ujit, je to dechberouci predstaveni a Petula v nem exceluje snad nejvic z toho, co jsem mela tu cest videt... i kdyz Hitler a Derbak tomu slapou na paty :)
      • Re: Re: stestim bez sebe...

        hahaha... moc dik... no snad se me to nejak povede, precejen to bude s tou prahou tochu orisek... boze, me tak stve, ze jsem o nem nevedela driv! a ze uz to nedavaj tady na provazku... asi jim tam pujdu oznamit, at obnovi premieru... a rovnou vsech ctyr dostojevskeho her, tak! *14*
        • Re: Re: Re: stestim bez sebe...

          no pokud vim, tak jeste ani Raskolnikov nezmizel z repertoaru..takze se ho snad jeste dockame i v Brne, spolecne s Idiotem, ktery se ted hral pomerne casto. A jestli budes hodne trpeliva, dockas se ho i na filmovem platne *3* Do te doby nezbyva, nez zkouknout celou Klouzkou plochu v HaDivadle :)
          • .em

            Re: Re: Re: Re: stestim bez sebe...

            opravdu se chysta film??? o idiotovi jsem neco zaslechla, ale nevedela jsem ze to davaj i ted. jo a o kluzke plose taky vim... *1* a chystam se na ni...
            • Re: Re: Re: Re: Re: stestim bez sebe...

              jj, uz je nachystany, takze jestli se vse povede, tak v dubnu se doufam zaplni saly *1* *5* Co vim, tak se Idiot hral v listopadu (mozna si to pletu s rijnem *7* )...tam sice Petulu nepotkame, ale vykon Jury Vyoralka rozhodne stoji za to..
  • .em

    jevištní dělník č. 2

    no proste bozi!!! Chyt zajice, at ho mas! na tohle se proste neda jit jen jednou... takova spouta deje, to se za jeden vecer vstrebat neda... obrok je obrok a hrach je hrach! jen, skoda toho odchazeni, ze jsem ho jaksi nestihla precist... tak snad uz to ten NEKDO brzo vrati! ja ma taky pohlavni pud! musim to videt jeste jednou! ptak! a mozna i vickrat... jojo, petr exceloval, ale teda jirka vyoralek mu pekne slapal na paty *1* *1* padaj mi kalhoty, sach!
    • nalanien

      Re: jevištní dělník č. 2

      No můj favorit vedle Petra je - zvlášť ve druhé polovině - Robert Mikluš,-) ale nic proti Vyorálkovi. Jsem moc ráda, že jste si to užily a líbilo se vám to. Na Cirkus moc lidí nechodí, viděly jste samy, tak určitě zase přijďte :) a ten sraz nějak vymakáme *5*
      • .em

        Re: Re: jevištní dělník č. 2

        urcite, urcite, urcite pujdem jeste jednou (ne-li dvakrat... nebo dokonce vickrat... *14* )! je to vazne bajecny, vubec nechapu jak to nekdo mohl dat vsechno dohromady, tolik pribehu... veci... odkazu... proste klobouk dolu pane Moravek... jojo robert... no vsichni tam jsou bajecni... *14* nepujdes tedka v kvetnu na ten den otevrenych dveri nebo na nejake predstaveni v ramci tydne kejkliru?
        • nalanien

          Re: Re: Re: jevištní dělník č. 2

          Jdu 16. na Návštěvníky, Rukopis i Meteor a 17. na onen Den otevřených dveří, i v Hadivadle,-) tak dáme sraz Petrova fanklubu? Už se vám matura asi blíží, držím palec... *3*
          • .em

            Re: Re: Re: Re: jevištní dělník č. 2

            na ty Navstevniky jsem se taky divala, ale obavam se, ze tam bude strasna spousta lidi, ale kdybysme se jakoze opravdu domluvili, ze se tam najdem, tak bych sla rada... ehm... no ja vlastne ani nemam s kym jit, vis, ona tady pani Lida se rozhodla, ze se bude ukrutne ucit (ten vikend nam zacina svatak...) a ze sem neprijede... no jinak na den ot. dveri se chystam nejdriv do Husy, tam bych chtela jit hned od zacatku a pak do HaD... ikdyz ja tam vlastne jdu uz v sobotu v ramci muzejni noci, ma tam byt nejake predstaveni (zrejme ten Pruchod komplexu) a mozna si tam budeme moct prohlednout i ty prostory, no a kdyz ne tak tam pujdu i v nedeli - to da preci rozum, ze? *14* no takze to jsou me plany a kdyby ses chtela teda nejak poradne domluvit tak tady je muj mail: m.klisova@seznam.cz
            jo pak me jeste napada, ze jsme se domlouvali, ze bysme sli 26.5. na Cirkus a 27.5. na Shakespyre, ale to jeste neni uplne jisty neb v tom tydnu maturujem a jednak jeste nezname rozpis, takze nevime, kdy pujdem a navic vlastne ani nevime, zda-li toho budem schopni... tak ahoj, divadlu zdar!
            • lidus5

              Re: Re: Re: Re: Re: jevištní dělník č. 2

              No jasně, že se paní Lída rozhodla ukrutně učit!!! Ona totiž si chce derniéru Raskolnikova užít, a mít maturitní vysvědčení v kapse!! *3*
  • na koho ted do husy?

    *8* sakra, sakra, sakra... na koho ted budu chodit do husy?
    • Re: na koho ted do husy?

      Však v Huse je k vidění pořád (i když v Hačku častěji). A teď jsem četla že hraje v Bobulích, takže přibude kino :)
      Mimochodem, lidé narození 20.2. už jsou ryby, ne? Má tam napsáno vodnář...
      • Re: Re: na koho ted do husy?

        rybičky mam nejradši, ale 20. je jeste vodnar, ikdyz mozna jak podle koho... a co se tyce bobuli - koho tam ma hrat? zase nejakeho hlasatele *7* obavam se, ze ani toho ne... skoda.
        tak hurááá do divadla!
        • Re: Re: Re: na koho ted do husy?

          Tak to bohužel netuším, zatím mám jen informaci že tam hraje a i o té zatím jen doufám že je pravdivá :)
          Aha, já se zatím setkávala s rybami od 20.2... to je binec ;o)!!!!
          A dneska jsem na Huse-chatu potkala dotaz, jestli Petr chodí s Kubou Šmídem *7* že těm lidem není trapně, co je komu do toho? *13* *5*
          • Re: Re: Re: Re: na koho ted do husy?

            to je ale nahodicka, ten den jsem tam byla tez, podruhe *4* no, to predstaveni je na afekt, takze se trochu rozpadne po dalsim zhlednuti, ale musi se nechat, ze petr jeništa je proste herec z jineho soudku a mezi temi domacimi pekne cni... Tak jsem zvedava, kde se "potkame" proste... asi v hadi na cernouscich nebo klauzovi, co? *4*
            hlavne zvladni tu maturitu! jo a na vyiralkovi to jsi taky ty, ze? *1*
            • Re: Re: Re: Re: Re: na koho ted do husy?

              Jo a na Klausovi jsem byla na premiéře a 1. repríze, tak se teď asi dlouho nechystám... snad zvládnu aspoň ty černoušky a co nejdřív *7* *15*
              jinak jsem ještě blázen do Jirky Knihy, jeho Růžový panter zatím u mě stále drží první místo mezi hrami do kterých jsem byla nejvíc zblázněná, viděla jsem ho 9x ;) zatím ho nedohnal ani Hitler, ale to spíše z nedostatku času než nadšení *1*
            • Re: Re: Re: Re: Re: na koho ted do husy?

              Maturita mi teď dává pořádně zabrat a tak jsem bohužel tento týden musela zrušit oba Hitlery a Margot... přesto, sobotní Svlékání mi to snad vynahradí :)
              snad se na černoušky dostanu, jsem na tom teď s tím časem a bohužel i penězma dost divoce. Každopádně když se potkáme tak to nebudem vědět ale můžem si to tu pak napsat :D Peťa je jeden z mála co mi ještě občas vykouzlí úsměv na rtech, protože jsem teď ve stresu, mám permanentně příííšernou náladu a nejradši bych někam zalezla do křoví a umřela tam ;o)
              na Vyorálkovi jsem to taky jááá :D
            • Re: Re: Re: Re: Re: na koho ted do husy?

              no, ehm, koukam, ze se mi ta pismenka dnes nejak pletou.. ale to jiste chapes, na efekt.ikdyz afekt by se v souvislosti s margot taky dal pouzit:)) ... a vyoralek *5*
          • Re: Re: Re: Re: na koho ted do husy?

            Taky si myslim, hlavně, že jsou šťastni a nemaj dusevni prazdnotu a maj spoustu tvurci energie a tu nam pak predavaji... a my taky nemame dusevni prazdnotu, ikdyz zrovna s nikym nechodime *4*
            • Re: Re: Re: Re: Re: na koho ted do husy?

              Jak jsem byla včera mimo z té hry tak jsem zapomněla napsat to nejdůležitější - že jsi to vystihla moc pěkně :) přeju všem svým oblíbeným hercům jen to nejlepší, ať už si pod tím pojmem představují cokoliv,-) za to co dokážou (nechci to vztahovat jen na Petra) na jevišti předvést a kolik mi díky každému představení předají energie, optimismu a síly do života (letos maturuju, tak toho všeho potřebuju víc než dost :D) si to prostě zaslouží... vlastně by si zasloužili ještě mnohem víc :) prostě hurááááááá, ještě že takoví herci jako Petr existují :)
            • Re: Re: Re: Re: Re: na koho ted do husy?

              Takže je to pravda? *14* néééé mlčím *4* právě jsem se okouzlená vrátila z Královny Margot *tlesk tlesk*
    • Re: na koho ted do husy?

      Můžete zaběhnout do HaDivadla.
      • Re: Re: na koho ted do husy?

        vždyť běháme jak diví *4* a taky na tu kralovnu margot jsme zaběhli až do narodniho! ještě že tak... že nám nezmizel z brna.
        doufam, že jsem to nezakřikla *3*
  • De Guise

    docela me sokovalo,ze Peta hraje v Narodnim...nejak mi tam nesedne,je to tam vsechno docela svoloc..............ale on je vazne fantastickej,nemuzu od nej odtrhnout oci! *14*
  • Bratri Karamazovi

    Ahoj holky:),nevim,jesti jste to taky slysely,ze ma byt derniera Bratru Karamazovych?Ja jsem z toho mirne v soku, navic to ani nikde neni napsany,takze si tim nejsem jista,ale hodne by me to mrzelo:(...hlavne proto,ze by ted Petr hral na Provazku jeste min nez malo:(...
    • Re: Bratri Karamazovi

      Ještě jedna trapná oprava, ještě jedna smutná zpráva: derniéra Bratrů bude 09.05. (Pátek 19:00) a derniéra Stavrogina o den později. Vstupenky v prodeji od 14.4.
      • Re: Re: Bratri Karamazovi

        je to pech... ale tak, muzem byt pysni, ze jsme je vubec zazili! chudaci lide, kteri bez nich muzou zit sve zivoty, jen tak si tu kracet po brne a nevedet... tak, huraaa na dernieru, hura na kazdeho dostojevskeho, ktery prijde do cesty!!! *14*
        • Re: Re: Re: Bratri Karamazovi

          *1* přesně tak... třeba takový Vyorálek v tramvaji úplně rozjasní den *14* a s ostatními cestujícími to nehnulo, je mi líto o co přicházejí. Je fajn že zas v Huse bude prostor pro něco nového, ale obávám se, že Petr už se toho nebude účastnit.
          • Re: Re: Re: Re: Bratri Karamazovi

            teda, teda, nekdy mam pocit, jestli nejsi moje dvojce *1* jelikoz ja ho nedavno take zmercila v saline *14*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Bratri Karamazovi

              Och, díky :D teda já normálně spíš potkávám Knihu ve Spolku, bylo to už cca 15krát :D a jednou už mě to teda naštvalo a šla jsem si pro podpis... ale na Petra jsem štěstí neměla, pokud nepočítám u Švandy (doufám že se to tak jmenuje :D) vedle Hadivadla po představení.
    • Re: Bratri Karamazovi

      Co já vím, derniéru má pouze Svlékání z kůže! Což je sice šíííílená škoda, ale můžeme se utěšovat právě tím, že se budou hrát jednotlivé části zvlášť :) Bratři se teď v dubnu hrají třikrát a natáčí je ČT ;)
      • Re: Re: Bratri Karamazovi

        Tak se moc omlouvám a potvrzuji neradostnou novinu, tento měsíc můžeme vidět Bratry v Huse už naposledy *9* přijďte se s nimi ještě rozloučit *3*
  • štěstím bez sebe 3

    Zdravím, tak jsem po dlouhé době zavítala.. zdravím nového fandu, je dobře, že se náš okruh rozrůstá i když je náš Pan herec na volné noze,-) (nějaký ten pátek zpátky byl členem souboru na Provázku, kam si ho přivedl Morávek, to už asi víš) ještě bych ráda připoměla Margot, která se bude hrát hned na začátku ledna, tedy další příležitost Petra vidět. Raskolnikov je boží, ale přece jen je to dost vážná hra, nemám na ni náladu vždycky, kdežto takový Goldflamův Hitler, ten se mi neomrzí snad nikdy :-D a navíc, kdy jindy máte příležitost si na něj sáhnout? :-D jinak, já Cirkus Havel viděla a je to brutální ;o) Petr je skvělý jako vždy. Brečela jsem na konci jak blbeček,-) Jestli se chcete trošku navnadit, zajděte na stránky Husy a v archivu najdete video,-)
    • Re: štěstím bez sebe 3

      ahoj, diky za privitani... jojo hitler je perfektni *14*, skvela hra... a raskolnikov? konecne ho uvidim!!! budou to davat na konci unora, tak uz se nemuzu dockat! roman jsem cetla a jsem na to moc zvedava... o margot jsem taky slysela, ale do narodniho se asi jen tak nevydam... takze cirkus je vazne dobrej? slysela jsem nejakou neprilis pozitivni kritiku, tak jsem si rikala, ze by se jim tam na provazku neco nepovedlo...? tak jsem rada, ze tomu tak neni!!!
      tak se mej a divadlu zdar...
      • Re: Re: štěstím bez sebe 3

        Je potřeba znát ty Havlovy hry, překvapivě :) já na kritiky moc nedám, myslím, že je na každém so i z té či oné hry vezme... a že si o tom nějaký kritik myslí něco jiného, můj názor-dojem nezmění. Jojo, na Raskolnikova se taky těším, Gábina Štefanová je tam taky perfektní a Petr.. no, kdybych měla předvést to co on, tak v půlce vyčerpáním padnu a dva měsíce nevstanu :-D já do Národního normálně nechodím vůbec, jen na tu Margot jsem zavítala a Petr tam má dost dobrou roli, jeho ironické úšklebky jsou super,-) divadlu zdar! *1*
        • .em

          Re: Re: Re: štěstím bez sebe 3

          tyyy brdo! tak to uz se vazne nemuzu dockat... uz aby byl konec unora!!! a ta margot...hmmm...hmmm... no asi teda neodolam *14* *1* . ale co havel, kdyz je od nej nic neznam... *9* myslis, ze to s touto dirou ve vzdelani pochopim...? jo a nevidelas promenu aneb budar uz zase hori...? jaky to je? chtela jsem na to jit v unoru, ale presunuli termin a ted se me to nehodi, takze budu muset zase mesic pockat... aaach jo! jinak divadlu zdar...
          • Re: Re: Re: Re: štěstím bez sebe 3

            Hm, můj názor je, že toho pochopíš velmi málo...ono je to všechno provázané, není to jako když jdeš na Hitlera nebo Agathu Christie :/ Proměna se mi líbila, byla jsem na premiéře, ale mám ráda Budaře a jeho písničky, i Buršovou, tak se mi to asi ani nelíbit nemohlo :) snad Ti to vyjde v březnu, budu držet palce! Mimochodem, sledovali jste Profesionály na TV Barrandov?,-)
            • Re: Re: Re: Re: Re: štěstím bez sebe 3

              Jo jo, na Raskolnikova se chystám, ale ještě uvidím...
              A blíží se Petrovy narozky,-)
            • Re: Re: Re: Re: Re: štěstím bez sebe 3

              4815162342
              jo, jasny, ze jsem se koukala! neni to sice kdovijake umeni, ale bavila jsem se kralovsky... *1* *1* *14*
              aha, tak ten cirkus asi vynecham... nebo ne...mám zákaz...
              a listky na margot uz taky mam *14* *15* *3* *5* *14* , myslim, ze vsechna brnenska divadla budu za chvili znat jak svoje boty *1*
              a ty jdes na toho raskolnikova 28.2.?
  • .em

    mrtvo

    zase je to tady jakési mrtvé... všichni okamžitě vrátit z dovolené a píšeme, píšeme...
    • lidus5

      Re: mrtvo

      Z dovolené?!? Kéž by... !!! A nebo myslíš z Liberce? *1* *1*
      • .em

        Re: Re: mrtvo

        *1* ne myslim z krety, kanarskych ostrovu nebo sydney... ale jestli tys byla nekde v liberci...
        • lidus5

          Re: Re: Re: mrtvo

          Co na Krétě?? Já myslím, že v Liberci je to hezčí!!!.... *15* *15*
          • .em

            Re: Re: Re: Re: mrtvo

            jojo, Liberec, to je zlata lod, za klukama z Liberce chod!!! *1* *14*
  • bratri K.

    A čím tu svou hlavu teda jako líbal? Byla jsem dnes na bratrech, pred pred a pro mne doopravdy posledních. Natáčelo to nekolik kamer ct a me to dost rusilo, vubec to melo takovou zvlastni atmosferu. Jako kdyby ty kamery tu energii kradly. Avsak na dekovacce Jenista zaril a ja byla hned usmevavejsi. *4* A vubec nevidite nekdo pod poklicku, proc to tak najednou stahuji *7*
    • a pak uz tam nezbyl ani...

      Ani jeden Karamazov... ale nastesti jsou tu take premiery, treba v HaDi, ze? Kdo jeste nebyl, doporucuji pro pobaveni a bani se Deset malých vojáčků. Kdo nezná příběh si to určo užije, řekla bych, že je to kvalitně udělané a hlavně pan doktor Jeništa neumírá jako první. *14* Stejně jako naděje. *15* Dobrou noc všem divadelním nadšencům *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit