Přejít na výpis diskuzí

Petr Jeništa

OSOBNOST 3.3.2008 
115 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • lidus5

    Ach jo!

    Asi bude brečet!!! Já chci vidět Zločin a trest ještě po třetí a po čtvrtý a po.... *9*
    • .em

      Re: Ach jo!

      odesel. on proste odesel. navzdy. vzal si kytku a odesel. achjo.
  • lidus5

    Proč?

    Mohl by mi někdo objasnit důvod zkrácení Cirkusu Havel... Protože to prostě nechápu.. Proč?! *9* *9*
    • .em

      Re: Proč?

      asi jsi vsude, kudy jsi chodila dostatecne nahlas nekricela PTAK! mozna... nebo jsou proste lidi blby a nechodili... to by chtelo nejakou vzpouru!
      • lidus5

        Re: Re: Proč?

        Nj to jsem nekřičela... Ale myslela jsem na to pořád! Vzpoura!! Stoupnu si před divadlo a budu ořezávat tužku, tak dlouho dokud nebude zasypán vchod!
        • nalanien

          Re: Re: Re: Proč?

          Tak tužka mě dostala... tomu se aspoň říká výhružka!!!! *1*
        • .em

          Re: Re: Re: Proč?

          a ja lidem, co pujdou okolo budu rikat, ze uz neni kam jit... a z bublifuku budu foukat male bublinky, ktere se jako nase myslenky budou pomalu vznaset k nebi
  • nalanien

    Připravit se ke startu...teď!

    Tak už bude konečně nová sezóna! A zase Hitler (až mě děsí jak pozitivně na mě to jméno působí, holt my jeništovci máme úplně jinou asociaci *7*)! A Černoušci! Tam bychom se i mohly potkat *3* a třeba zase spácháme společnou kytku... jinak, kdy že je ta premiéra Českého moře? Nějak mi to vypadlo a v programu Husy stále nic *8*
    • .em

      Re: Připravit se ke startu...teď!

      huráááá!!! jojo při vyslovení Hitlerova jména se většinou začnu smát a to se pak po mě lidi divně koukaj, ale jak říkáš, my víme své... *1* no pro kytku jsem všema desíti! tak na černoušky dáme sraz? jej, ale teda ta premiéra, hanbou se propadám, ale nevím... *9*
      • Re: Re: Připravit se ke startu...teď!

        holky prďte na kytku,jestli mu chcete udělat raodst,kupte třeba láhev Kapitána Morgana,na tom si pochutná.Kytky jsou spíš pro ženský.
      • nalanien

        Re: Re: Připravit se ke startu...teď!

        tedy zdá se, že České moře bude v listopadu... jestlipak na ně půjdu o svých narozeninách jako loni poprvé na Cirkus Havel? *3* ale už aby tu byli ti Černoušci.. Hitler mi bohužel nevyjde, holt pondělky mám skrz Zlín zabité *9*
        • .em

          Re: Re: Re: Připravit se ke startu...teď!

          jee to mi pripomina, jak jsme slavili Lidiny narozeniny na Hitlerovi... skoda jen, ze nedal ten obrazek Lide jako darecek, to by bylo opravdu povedene. no uvidime, treba to vyjde me... byl by to peknej darek k dvacatinam... *3*
          no uz aby to bylo!!! serga uz taky hori nedockavosti... lol
          • nalanien

            Re: Re: Re: Re: Připravit se ke startu...teď!

            Jeee tak se stavte ke mně domů na výstavu, já jich mám *1* *1* *1* *14* ehm, no dobře, uklidníme se, žeeee *4* no je fakt že teď už obrazy nedostávám a nedostávají je ani lidé v mém okolí *7* tak si musíte ode mě sednout hodně daleko *5* *1*
            • .em

              Re: Re: Re: Re: Re: Připravit se ke startu...teď!

              *1* *1* *1* *14* *14* no ale to nás zase asi Petr v té poslední řadě neuvidí... *9* *1*
  • nalanien

    říjen!!!

    Haleluuujaaaa! Hned dvě skvělé zprávy - Doma u Hitlerů se bude konečně natáčet, takže jak by řekla Eva/Janička: "..bude to zachováno pro potomstvo" *15* a taky se hraje ve středu... první řada je moje *5*
    • .em

      Re: říjen!!!

      a moje je místo vedle... *14* a s tím natáčením, nikdo ať nepropásne Raskolnikova - 17.10. sobota CT2 20.00!!! juchuuu už aby to bylo...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit