Přejít na výpis diskuzí

Petr Kellner

OSOBNOST 31.12.2006 
443 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Petr Kellner schudnul o 57 miliard.

 • MartinDyntar
  Také peníze přeci nejsou v živote vše!!
 • čisté jmění:19,1 miliard dolarů.

 • čisté jmění:18,9 miliard dolarů.

 • Ajta ,krajta tygrovaná .Mafiáni A POCHOPITELNĚ PROLHANÍ .
 • Nepochopím jak může takové mládě, a tady u nás mít 3x větší majetek než Trump.
 • Dobrý den,
  žila jsem rok a půl,na pracovní stáži a vím že Rusko má mnoho tváří a orientovat se v podmínkách Ruska je dosti velký risk.Když vám nevadí ztratit takové peníze na nestabilní půdě Ruska ,proč neinvestujete část peněz do zdravotníctví pro duševně nemocné .Třeba Horní Beřkovice by si zasloužily investici ,je to bývalý zámeček a pacienti by určitě ocenili lepší sociální zařízení a vedení třeba novou kotelnu.Co vy nato ,lepší než cpát do černé díry nejistoty.
  • Mate pravdu, ale co dnes děla stát (politici) pro lidi děti atd. Nic nedělá jen řeší dotace jak si nakrást! A společnost, lide pomůžou však si nás vycvičili jak cvičené opičky. Hlavně ten soucit mít, sociální cítění, a nemusí se už (Oni) dnes o nic starat!!!!!
 • Dobrý večer všem , kdyby pán Kellner měl vyhovět všem ,tak zůstane žebrák ?tak raději vás všechny ignoruje , vy jste pro něj odpad ? nezná co a jak se žije poctivým lidem .............??? Erik .
 • Dobrý den pane Kellnere.Reakce na můj email budou negativní,přesto že bych nikdy nevěřila,že toto budu psát.Díky platební morálce stav firem co se týká manžela a mé roční pracovní neschopnosti,když ze mě ve FN Brno udělali téměř mrzáka jsme se dostali do velice tíživé finanční situace.Nezávidím vám peníze,na ty jste si vydělal sám.My žijeme jako 2/3 národa-od výplaty k výplatě,velmi skromně,nepijeme ani nekouříme.Byli jsme celkem spokojeni,že jsme zdraví a v lednici co jíst.Vydali jsme se ze všech finančních zásob a teď jsme jednou nohou už na chodníku i s našim synem,který se letos vyučil truhlářem,ale marně shání bez praxe práci a francouzským buldočkem,který se jen smutně dívá,jako by tušil.Další bude následovat exekuce.Nikoho už z rodičů nemáme, ani kamarády,kteří by nám dali druhou šanci,jak se vyhrabat z bláta.Je to otázkou do půl roku.přežít zimu,věřím,že bude opět líp.A na tu dobu bychom potřebovali min. 30.000-50.000 půjčku,spláceli bychom vám ji.O dar si netroufám říct.Jsme velmi slušní lidé,kteří se dostali do maléru ne vlastní vinou.Já mám PID,přitom jsem ještě pracovala,ale po ročních 5 operacích jsem o práci přišla a manželovi buď neplatí,nebo mu dávají zálohově malé částky.Přitom je v práci jako obkladač od rána do večera i většinu sobot.Teď naposled mu fi z Brna Realmont od 18.srpna kdy mu dluží přes 30.000 kč ve čtvrtek dali 4.000,že víc nemají.Směšné.Už vzdáváme ve všem marný boj a neděláme si ani iluze.Takových lidí jako my vám píší kvanta.Sehnali jsme náhodně levný a menší byt,pořebovali bychom ty peníze na nájem a kauce a na přestěhování.Je nám s manželem 58 let,nepůjčí nám a ty peníze bychom na toto potřebovali běhěm 14 dnů.Nebudeme mít hezké Vánoce,psychicky se to těžce zvládá,ale je nám líto syna a pejska.Snažně bychom vás chtěli poprosit,snad i vy máte srdce a jednou by se vám to mohlo vrátit v dobrém slova smyslu.Dáváte na charity a jiné dary,my jsme pouze nemocní stářím,bojovali jsme,ale boj v tomto státě je marný.Pokud by manželovi zaplatili ti kdo mají,toto bych nepsala.Jestli toto budete číst a vy nebo někdo jiný by nám pomohl,byli bychom neskutečně šťastni.Nechci vám nijak působit na city,v kostce je to vše,co jsem chtěla říct.Přeji pěkný den .Lída Můžu i telefon-608 882 186,kdyby se snad stal zázrak,jak mě teď říká můj syn,směje se,že jsem se zbláznila,že to ani číst nebudete.Někde jsem ale já četla,když se nezeptáš,nic se nedozvíš.Ať se vám i nadále daří.Jinak jste dost pohledný mužský.Zatím....
 • Pane Kellnere,můžete mně napsat na můj e-mail?Je to lenicka.bx@seznam.cz.
  Děkuji Lenka Bláhová

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit