Přejít na výpis diskuzí

Petr Kellner

OSOBNOST 31.12.2006 
447 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jaké jsou vaše cíle???

    Velice mě zajímá, zda lidé disponující s majetky, dejme tomu v řádech miliard, mají nějaký cíl. Něco, kam směřují, co je žene kupředu. Zvláště by mě zajímal ten cíl samotný. Já studuju a učím se, pozoruju svět kolem sebe a také dál budu zkoušet, přemýšlet a učit se... a jakmile takový majetek získám, podívám se těmto lidem do očí a zeptám se jich "a co teď?"

    Já jeden takový cíl mám. Neprozradím ho, málokdo by ho pochopil. Jde dál, než kam se většina lidí odvážila pohlédnout. Máte ho i vy?

    Přeji štěstí lidem, kteří jdou za svými sny. Co může být krásnější, než samotná cesta za velkými cíly?

    MRAW
    • Re: jaké jsou vaše cíle???

      Konečně názory, které jsou smysluplné...souhlasím a konečně se mi tento názor i líbí :-)
    • Re: jaké jsou vaše cíle???

      Moc hezký napsáno, aby měl člověk v životě cíl, musí nejprve znát "hodnoty.."
      a "směr..." "Není problém udělat pokrok v životě, jakmile si uvědomíš směr kterým se chceš vydat...pokud to ale nevíš, jak bys pak mohl někdy přijít nato, že jsi u cíle...? petero1966@seznam.cz *7*
    • Re: jaké jsou vaše cíle???

      Zdravím!
      Sice nejsem Kellner, ale v jeho cílech mám jasno (jsem též podnikatel). Takto bohatým lidem nejde o peníze, ale o ovládnutí trhu. To je jejich cíl stejně jako cíl Gatese atd. Platí jedna věc, chudí pracují pro peníze a bohatí proto, že chcou...
      • Re: Re: jaké jsou vaše cíle???

        V tom s tebou velice souhlasim, ja pracuji protoze me to bavi. A myslim si ze se mnou budes i souhlasit, me bavi splnovat sny ostatnim, davam sanci studentum, kteri jsou schopni v oblasti vypocetni techniky a programovani a ocenim je i za to. Polovina mych zamestnancu jsou studenti a spolupracuji i s rodicema a skolami, aby neflakali skolu, vidim v nich nadejne lidi, proto maji sanci. Kazdej kdo ma nadeji ( vsichni lide, ale ne kazdej ji vyuzije ) si zaslouzi sanci a byt za to ohodnoceni
      • Re: Re: jaké jsou vaše cíle???

        Ovládnutí trhu = moc, to chápu. My muži máme tohle v povaze. Hodlám zanechat na Zemi stopu... a nejen na Zemi. Teď jsem ve fázi kdy se probírám nápady a přemýšlím v které oblasti s podnikáním začít.
  • Každý si myslí,jak je Péta poctivý a slušný

    a přitom je to jeden z mála zmrdů, kteří tahají za nitky a mají vliv na stavu země a společnosti. Ale neboj Péto, neutečeš, taky půjdeš a majetek zabavíme, tak se rychle stěhuj kryple!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    • Re: Každý si myslí,jak je Péta poctivý a slušný

      Závistivče!!! A co když se prokáže, že nezískal nic podvodem? Jaké zabavování majetku? Se vracíš do komunismu nebo co? Odstěhuj se do Číny nebo Korey...
      Proč zákonitě všichni kdo mají hodně peněz, musí být podvodníci? To je teorie závistivých Čechů, bohužel...
  • Prosba o možnost

    Prosím o možnost předat p.Kellnerovi materiály na podporu aplikací výzkumu do klinické praxe týkající se léčby poranění mozku a míchy za účelem sponzorství nebo investice.
  • idea

    mozna, jakoze se tak nikdy nestane, ale teoreicky, jakoze komunismus je nejhezci idea (a idea zustane, protze lide ji jen poslapou, a nakonec asi nebude jine reseni, nez spolecnost obratit na skutecny komunismus, protze socialni spolecnost je dlouhodobe neudrzitelna a kapitalismus v zaklade spatny), takze teoreticky, jednou by mel nekdo dojit, nekdo z techto lidi a rict, ja jsem mel na zacatku 500korun a dnes mam desitky, stovky, tisice milionu. dejte mi zase 500 korun a za par let budu mit zase takoveto jmeni. coz je nemyslitelne a nemozne. dobe vytvorila tyto lidi a tito lide dnes ..manipuluji s verejnym minenim. UVEDOMIT SI jedine; neni mozne dosahnout takovehoto jmeni bez pricineni 'ruky trhu', jak rika klaus. kdy ruka trhu predbehla zakony a nebo zakony byly delany s umyslem vyhovet ozadavkum. nicmene, podivejme na dnesni napeti v ceske justici, kdy nejvyssi spravni soud je verejne oznacovan za misto mafianskych praktik, kde se tajemnici sous setkavaji s politiky a psolecne navstevuji dalsi soudce a lide tohoto aparat s tim, aby si povykladali :) ano, kamaradky si vykladaji v praci, politici, zakonodarci, soudci spolu .. a tim se vracim ke kellnerovu gymnaziu ..takto se budou potkavat tehdejsi, dnesni, studenti, mezi sebou. budi se znat, zastavat vysoke urady (protoze budou mit odbornou kavlifikaci, coz je neoddiskutovatelny fakt) a budou hledat zpet, kdo stal na pocatku jejich novych zivotu. toto gymnazium neni lyceum, toto je vysice strategicky prmysleny plan, jak spolecno pretransformovat ve spolecno, kterou ovlivnuji opravdu jen vybrani jedinci, kteri maji na sebe osobni vazby. ..toto je vyhled do budouctnosti. smutny a vedouci k rozkladu spolecnosti, mravnich hodnot a deradujici schopnosti jedince na predem pripraveny plan, jak ziskat skutecnou moc. tato moc totiz spociva s kompaktnim celku a kompaktni celek se vytvori jen vytvorenim celistvosti v samotnem jeho pocatku. ..v kolebce :)
  • Pomoc v nouzi

    Od roku 1989pracuji jako horník.Po 16letech na dole jsme se s manželkou rozhodli koupit rodinný domek,na hypotéku,Vše bylo v pořádku dokuď mi lékaři na preventívní prohlídce našli artrozu všech kloubů,bloklou krční páteř,skoliozu páteře,postižené jsou i kýčelní klouby artrozou 3stupně, lékař mi sdělil,že se do dolu už nevrátim a že mne propustí na všeobecnou nemoc,což pro mou rodinu znamená katastrofu.Nebudu moct splácet hypotéku a ani uvěry které jsme si s manželkou byli nuceni vzít na rekonstrukci baráku.Jěště je třeba dodělat střechu, vyměnit pár oken,zateplit fasádu,udělat komplet instalaci elektřiny a spoustu práce kolem domu. Já už skoro nemůžu vyjít ani schody,bojím se co bude.Je mi 39let, mám tři děti ve věku 13,5 a 2 roky.Vím,že Vás takhle dost lidiček otravuje,ale já vím,že Vy nám můžete pomoct,chce to jen trochu lidskosti.Je mi to dosti trapné takhle si prosit o finanční pomoc,ale nic jiného mi nezbývá pokud chci žit se svou rodinou bez dluhú a vychovat tři zdravé děti.Proto jěště jednou prosím pomozte mi i mé rodině.Děkuji.
    • Re: Pomoc v nouzi

      Zapomněl jste uvést náklady na dělníky, kteří ty opravy a přestavbu provedou. Protože vy to asi dělat nebudete, když už nevyjdete ty schody. No nemám pravdu?
      A materiál už máte nakoupený veškerý? Pochopte - to takhle nejde. Když o něco žádám, tak musím upřesnit o co (resp. kolik) a doložit naceněné položky v rozpisu - to je standard snad všude. To by vám taky pan Kellner mohl poslat, no ať škoduju, nějakých 5000.
      Abych to zhrnul - odvolávat se na lidskost může ten, kdo má hlad, nemá kde bydlet ani co na sebe. Ale ne když potřebuju opravit barák za několik milionů.
  • Nechapu

    Nechapu, jak sem muzete vsichni psat a prosit o pomoc!!! Ze se nestydite... V zivote bych nezebrala o penize, nikoho, ani toho nejbohatsiho cloveka na svete!!!
    A to jsem spis z nizsi vrstvy,ale presto bych neprosila o pomoc. Jsem vdecna za to,co mam a budu se snazit mit vic, svym pricinenim,ale rozhodne ne zebrotou. Zamyslete se nad sebou vsichni a uz tady nezebrejte!!! On ti ten pan Kellner ty penize taky musel nejak vydelat, taky musel makat a premyslet. Jak tady nekteri tvrdite, ze si penize vydelal podvodem, tak to jsou jen zavistive kecy, protoze v te dobe kdy je vydelaval, meli prilezitost vsichni,jen bylo potreba tu prilezitost chytit za pacesy a nebat se....Preji panu Kellnerovi, at se mu stale dari...Narozdil od vas vsech na teto diskusi mu ty penize nezavidim, ale preju....
  • Žádosti

    Dobrý den drazí lidé,
    veškeré dobře odůvodněné požadavky mi posílejte na adresu p.kellner@ppf.cz. S pozdravem,Petr Kellner.
    • Re: Žádosti

      Co si clovek asi ma predstavit pod tim kdyz mu jako by ten to typ variant shodnosti v souladu s chopnymi znaku citu s uvodem do vzpominek ze vam napsat, mohu neco jako aby jste vydrzel být stale sympaticky i kdyz jste asi puvodem Ir je zrada? *14* *8* Ja se bojim vam psat kdyz by nekdo na druhe strane mohl znejistit mou fyzickou stranku..
  • Spolupráce

    Ahoj Péťo,mám pro tebe zajímavou nabídku na spolupráci.Ty investuješ 10 000 000 euro a dáš dohromady tým schopných lidí.Jooo, ještě by se hodil nějakej dobrej nápad.Já nebudu dělat nic.O zisk z mé!!! firmy se samozřejmě rozdělíme fifty fifty,já 70 a ty 30%.Myslím si ,že je to ta nejlepší nabídka jakou si kdy dostal a v brzké době mě kontaktuje někdo z tvých lidí.Hlavně ať to není tvůj bodyguard *1* .Tak zatím.P.S.vy ostatní už ho neotravujte,teď bude mít dost starostí s mojí společností. *5*
    • Re: Spolupráce

      kde takoví " mozci " rostou ??????? *7*
      • Re: Re: Spolupráce

        Na stromech lamo.Je evidentní že si ten týpek dělá prdel a pouze ty prázdná hlavo si to vzal vážně.S tebe hochu asi milionář nikdy nebude *1*
        • Re: Re: Re: Spolupráce

          Heh.Máš recht rofl *15*
  • dotaz prosba

    Mohl bych prosím získat spojení e-mailem na Petra Kellnera? Mám zajímavý námět na spolupráci v programu léčby přerušení míchy, a chtěl bych navázat spolupráci. Děkuji za odpověď
    • Re: dotaz prosba

      Pěkný den,
      asi tak jako vy se nemohu dobrat i na tak obsáhlých stránkách jakými bezpochyby internetové jsou e-mailového kontaktu na P.Kellnera popřípadě jeho produkční firmu k nabídce bližší spolupráce.Tímto Vás tedy prosím zdali se Vám podařilo zjistit jakékoli bližší info, byla by jste tak laskavá a poskytla mi tyto info na e-mail:lukasdubsky@seznam.cz
      DĚKUJI LUKÁŠ
  • Hlupáci

    Lidi,jste tupí,Kellner tady na tu diskusi kašle,myslíte,že vám takovej člověk dá něco zadarmo?Motorku,zubní implantáty?Jste blázni nebo co???Já se fakt musím smát,jak se českej národ ponižuje a navíc,jak je strašně blbej.Myslíte,že bude zveřejnovat svůj email,abyste mu posílali každý den stovky žebravých vzkazů...božínku,blahoslavení chudí duchem.... *1* Zachovejte se stejně jako já a najděte si svého pracháče,který Vás bude sponzorovat,hlavně dámy.Kellner to ale určitě nebude *5*
    • Re: Hlupáci

      Tak to je pravda.Kellner jako i ostatní jemu podobní na tyto stránky kašlou. A pochopitelně nedají svůj mail,protože by byli denně bombardováni 1000 0000 dotazy.Jen tupec to nechápe. *9* *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit