Přejít na výpis diskuzí

Petr Kellner

OSOBNOST 31.12.2006 
447 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jedna bába řekla

    dotaz je pravda,že spousta firem nedostalo zaplaceno za PPF nebo EGATE ?
    důvodů asi je spousty a každý má ňákou pravdu.
    Jenom mě zaráží věc,že ty firmy co nemaj zaplaceno ještě tam něco dělaj(nebo do dělávaj).
    je snad jasný že když se používá ňáka věc tak za čas nebude furt nováá.
    • Re: jedna bába řekla

      Naše firma taky nedostala zaplaceno a nikdy už nedostane. Dluží nám skoro 2. mil.
      • Re: Re: jedna bába řekla

        no vidiš a tos nechtěl pučit peníze a stejně je nemáš.
        chtít po někom peníze za odvedenou práci to se nedělá tohle je vysoká liga to skoušej u obyčejných lidí.
      • Re: Re: jedna bába řekla

        třeba teď uvažuje o třetím letadle *4*
    • Re: dodatek

      Každopádně vám fandim pane kellnere. A možná to ani nevíte proč,nebo důvod nezaplacení. Máte na to lidi,který sou na tu práci k dokončení ppf.
      pak ty lidi hledaj problémy aby ještě vydržely.
      jsem si taky vědom,že tohle je můj názor a důkazy? no právě JEDNA BÁBA ŘEKLA.
      Přeji všem hlavně zdravý
      • Re: Re: dodatek

        asi řešíte problém když se jedná přes milijardu *4*
  • Nemáte prachy ??

    Mno každý nemůže být bohatý to souhlasím , ale každý nemůže být taky chudý a ten kdo umí vydělat balík je hold chytřejší než ostatní prostě ví jak se to dělá a když to neumíte tak to ještě neznamená že jste svatý poctivci. Nejdřív se nad sebou zamyslete a pak někoho odsuzujte že je bohatý . Chudáci vždy budou závidět bohatým ale ještě jsem neslyšel že by bohatý člověk záviděl jinému bohatému že má víc než on , protožee ten chudší začne na sobě makat aby to tomu druhému nandal a třeba ho do roka převálcoval . Jenže problém je v tom že si nikdo nepřizná že je chudý právě proto že je asi neschopný já na bohactví nevidím nic špatného vy ano ? skutečně a proč je špatné být bohatý ???
    • Re: Nemáte prachy ??

      Hm, zato bohatstvi napsat neumite...:-(
      • Re: Re: Nemáte prachy ??

        Mirku ? Protože můžete být úplně blbej ale musíte si umět poradit vysoká nebo střední škola ještě není zárukou toho že se člověk bude mít dobře Renda má ve svých názorech pravdu a já mu proto fandím .René žiji v Americe už 26 let a s vaším názorovým přístupem se tady setkávám každý den a víte kdo tak uvažuje právě ti movitější přijeďte do USA a do roka budete na výsluní *3*
        • Re: Re: Re: Nemáte prachy ??

          co je nam po jeho penezich soupla bych ho mezi dělniky a aby nam ukazal jak umi maknout a kdyz je tak hrozne bohatej tak by mohl neco rozdelit do detskych domovu a chudym lidem a ne se chvastat trapne tim ze ma miliardy dobitek jeden *5* *16* *5*
          • Re: Re: Re: Re: Nemáte prachy ??

            dobytek jeden lidi na ulici neemaj co do pusy a on dobytek se bude nosit v nej kostymes *5* *16* *16* *5*
      • Re: Re: Nemáte prachy ??

        No vidíte a právě proto žádný prachy nemáte mrháte časem a hledáte maličkosti místo aby jste se chopil nějaké pořádné příležitosti .
  • za lid

    ..a abycch jen nehanil, taky neco pozitivniho .. jmeno kocab (jisty podradny muzikant, ktery se 'vezl'na umeni p. pavlicka) a spolecnost art production. abysme se tedy zasmali :) tato spolecnost nabizela k odprodeji vilu v cene desitek milionu korun a to nemluvim, jen o dvou desitkach milionu :) a to bylo na zacatku 90tych let a uz v te doby se trh takto rozdelil, kdy lukrativni akce byly pod kontrolou lidi 'nejak' spojenych nikoli s komunistickym systemem a jeho vedoucimi predstavileli, ale s 'novym' rezimem a lidmi, kteri se rychle adaptovali na nove prostredi a podminky. vedouci postaveni v spolecnosti mel jisty pan nosek (zcela nezname jmeno,v porevolucni dobe tise proplouvajici nocni prahou v postarsim skoda-favorit), ktery pozdeji mel spolecnost, ktera stavela bytove domy na barrandove a nejakou zahadou tam pracovali ilegalni delnici z ukrajiny a jeste vetsi zahadou se tam jednoho dne objevila mrtvola udajneho delnika. no a svete dive se, on to delnik nebyl, a reklo se, ze ho zabili rusti mafiani, kteri nabiraji ilegalni delniky na praci a potom jim berou cast mzdy. ale to uz se jaksi zapomelo vysetrit, on to byl docela vysoce postaveny clovek a najednou se objevil v monterkach mrtvej na stavbe :) no, vysoce postaveny, tim minim na tehndejsi dobu, tj. rusky mluvici, ale v jeho svete s postavenim, ze byt zlikvidovan muelo mit nejaky duvod. no, to jen tak, ze kocab je jista vyjimka, kdy se vezl na popularite 'odsunu' sovetskych vojsk a na neschopnosti jednoho pana, jisty havel, ktery si myslel, ze politika je jako divadlo. ..ale tentokrate scenar nepsal on :) ..vse je timto 'zahadnym' zpusobem propojeno a vse se poji s jednou a jedinou veci, jedinym slovem: smutek
  • Pracovat pro vás

    Dobrý den pane Ing.Kellnere,
    chtěl bych se vás touto cestou zeptat, zda-li je možnost pracovat a být součástí vaše služebnictva či personálu.

    Jsem vyučený kuchař číšník s maturitou a mám ambice se nadále vzdělávat (VOŠ/VŠ). O sobě mohu říci, že jsem spolehlivý, přesný a mám raději práci než přílišné mluvení. Pokud byjste měl zájem o mojí nabídku, zašlu vám svůj živostopis.

    S pozdravem: Martin Málek
  • poslední šance

    Dobrý večer,pane Kellnere nevím jestli to vůbec čtete ,ale naděje umírá poslední.Potřebuji od Vás poradit a nevím jak se s Vámi spojit,prosím napište mi na můj mail, je to opravdu důležité,nebudu to psát do téhle diskuse.Doufám ,že to pochopíte děkuji ELLA
    • Re: poslední šance

      Tak co,Ello,už Ti Kellner napsal? *3*
  • Co dělám špatně

    komu čest tomu čest,je jedno kolik už vydělal pro mě je to borec a ty trubky co mu závidí,samy s holou řití nemá cenu ani číst *15*
    • tak mu jen prej, ty trubko naivnej
    • Re: Co dělám špatně

      vsadim boty ze sam ses trubka s holou riti
      • Re: Re: Co dělám špatně

        abyste ale nemusel behat boss *5* *5*
  • Nejsme slabí, nemocní.

    ale okradený. Peníze nejsou vše, ale pocit nespravedlnosti je horší. Nicméně policie se snažila...
  • Tuz fajni synek ni?

    Zdruv vseckym,fucim jak chora vrana,bo se nemozu furt dobrat svoju nixtmochrovosti k fajni zakazce - tuz aspon zajistit jakesik ty transpontery,grippeny poradny kustek dalnice .....Dyby ste o cimsik vedeli,toz dajte echo.Beru aji cestneho predsedu predstavenstva CEZ,EON,CS a.s.,TEPLARNY,VODARNY ....



    Zdravi tez fajni synek
  • Nezapomněli jste na něco?

    Bohužel jste zapomněli napsat, že privatizace po Klauzovsku byl podvod století. Kdy vrchní privatizér neznal špinavé peníze.
  • Teda lidi.

    Teda lidi,to se vážně nestydíte se takhle ponižovat a škemrat o peníze ? Máte snad pocit,že Kellner je tady proto aby rozdával peníze kdejakému hejhulovi,kterého vůbec nezná ? Vzpamatujte se,proboha !

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit