Přejít na výpis diskuzí

Petr Kellner

OSOBNOST 31.12.2006 
447 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • miliardář

    Jak se mohl stát někdo miliardářem, když vlastně jen měl obhospodařovat majetek DIKU a veškerý zisk jim dávat? Najednou jakoby mávnutím kouzelného proutku jsou ty miliardy jeho. To se mohlo stát jen v Česku. AŤ žije Klaus, Ježek, Dlouhý a všichni podobní privatizátoři, kteří to buď udělali schválně pro peníze nebo byli tak pitomí.
    • Re: miliardář

      "a" je správně
    • Re: miliardář

      Protože se staral o majetek "DICKů" *4*
    • Re: miliardář

      Vážení, hra na blbečky pokračuje. Udělali z nás blbce, obrali nás oficiálně o majetek na který jsme dřeli celý život a nyní se tváří , že o ničem neví. Pan Klaus je toho zářným příkladem. Je v balíku a dělá z nás balíky. Chce to novou revoluci a nový demokratický stát. *14*
      • Re: Re: miliardář

        jo tak revoluci tak jí udělejte , jenže to je samé ,,chtělo by to , bla bla bla , mohl bych a skutek utek a vidíte to je právě ono . Kellner by řekl uděláme revoluci a revoluce by byla a né možná , uvidíme .
      • Re: Re: miliardář

        Demokratický, kde každý dostane podle svých potřeb *3*
        Rozdíl mezi námi a Kellnerem je v tom, že on nemá čas vysedávat u takto pitomých diskusí. *13*
  • bez titulku

    Také zdravím pana Ing.Kellnera a jen koukám, jak tady každý loudí a zkouší to jak se dá. Já po Vás nic nepožaduji, pouze zde vyjadřuji obdiv nad tím, čeho jste v životě dosáhl. Mimo jiné závidím Vašemu synovci jeho úžasnou přítelkyni MVDr.Z.K.
    • Re: bez titulku

      Vážený pane, loudění a nabízení spolupráce je ohromný rozdíl.Máte převrácené chápání a vyjadřování uvedených skutečností.
      • Re: Re: bez titulku

        Koukám, že to tady hlídáte, jestli vám náhodou nepřišla nabídka. Na vás jsem to nepsal, ale jestli na tyto stránky občas pan Kellner koukne, tak se asi hodně nasměje. Samá nabídka od těch nejschopnějších... V životě se snažím od schopných a bohatých učit a za každou další znalost a zkušenost jsem vděčný. V praxi se snažím tyto znalosti sám použít a zúročit, ale nikomu je nenabízím na prodej za pár korun. Znalosti, zkušenosti a myšlenky jsou to nejvíc, co mám, tak proč bych to někomu prodával za nějakou měsíční výplatu. Asi čekáte, že pan Kellner přijde s neodolatelnou nabídkou a pustí pár kačáků. Myslím si, že to nedopadne. Určitě je obklopen týmem spolehlivých a schopných spolupracovníků, že na 108A zřejmě neodpoví, protože to nepotřebuje. Ale to je pouze můj názor převráceného chápání *3*.
        • Re: Re: Re: bez titulku

          Myslím že jsem trefil na hlavičku, potrefená husa se vždycky ozve. Já si zase nikdy nehraji na svém vlastním písečku a vždy umím odhadnout lidi s kým mohu spolupracovat. Další mojí předností je hlavně pomáhat lidem
          aby se jim žilo lépe a nejde mi o peníze jako většině.
          • Re: Re: Re: Re: bez titulku

            tady něco smrdí...
  • dodatek

    nahlednl jsem do historie a casto se opakuje co je pro cesko typicke .. vlezdoprdelelizmus. proc pisete o zavisti, ze je to uspesny clovek, ale ze cesku umi jen zavidet?, ..nastudujte (coz nejde) pravdu, a tak musite pravdu poznat, spise znat a pamatuvat si ji. cale rade jsem klaus, kocarik, dlouhy, jezez, to jen za ty nejhorsi. dalsi priklad je, jak se privatizovala mlada fronta. klaus byl min.financi a pithart premier. a jisty novinar jmenen hvizdala,se jiz pul roku predem chvalil, ze v cesku zprivatizuje mladou frontu. jako byl v udajne emigraci (COZ JE JEN JINE SLOVO proto ..dikybhu, z enam ti komunisti umoznily emigrovat a tim nam umoznili lepsi zivot na zapade a mit duvod v eurech a dolarech) a po revoluci se vratil dod ceska. a tak de-fakto 3lide podelili o mladou frontu, akcie byla koupena kus za tisic korun a obratem prodano francouzske spolecnosti mafra za tri tisice korun. klaus osobne ridil tuto privatizaci a sam se podilal na odkupu-prodeji techto akcii, dalsi jmena jsou po-ruce, dnesni neviditelny pes, jako je ondrej neff (druhorady pisalek sci-fi knih a po revoluci majitel milionoveho businessu v elektrnickych mediich). ...toto neni zavist, vy , sasci, toto je pravda a takto muzete dojit ke vse podvodum a milionarum v cesku , ...vice-mena za nima bude videt stin klause a teto doby. nakonec u byvaly premier marian calfa vlastni 20 procent malajsijske banky a svete div se, v teto bance sporil i havel co by prezident a spoluvlastnik dedistvi, kdy jeho predci prokazatelne spolupracovali s nacizmem co by majitele filmoveho prumyslu v cesku. ..za vsim stoji 'klausova era' ministra financi, at je to nova, kozeny, ppf, kellner, ocelarna poldi kladno, charous a jeho bpa, cekan a konec viktorky zozkov, jista jana blochova ..atd, atd. k pousmani je, ze za doby komunismu se klausova sestra provdala do svycarska a presto bylo klausovy umozneni pracovat ve statostickem ustavu, kery je z hledaiska kazde vlady dulezity, protoze statistici vidi a znaji pravdu o stavu spolecnosti a ekonomiky. lide dete, julius fucik rekl, a nemusis byt komunista, aby jsi bdel a aspon nepoukazoval na 'vlzdoprdelizmus', ale zamyslel se, proc ty mas 12 tisic hrubego a nekdo planovite privatizovat a likvidoval co se dalo a dodnes a na veky z toho bude zit, a vyuzivat kontaktu, korunce a jine veci, ktere by se prece jen meli vymest ven z domu.
  • pro Radku

    Radko, jak píšeš vyrůstala si v rozvedené rodině, tak bych ti přála zažít, co je to, když ti otec platí alimenty ve výši 2,000kč a nemá o tebe zájem a tvoje maminka by vydělávala 8,500kč čistého a mít ještě sourozence.Nebudu se tady s Vámi hádat, protože, kdo v této situaci nebyl neumí si to představit.půl máminýho platu pryč- elektřina a voda to se platilo vždycky, zajímalo by mne tedy, jestli je to otázkou zda-li člověk chce nebo nechce dle tebe ano, dle mě ne!Asi nemáš děti viď??S těmi je celkem těžké říct si "tak to zkusim, co na tom je, co můžu ztratit" no podle tebe je to o tom co chceme, ale nemáš ani páru o čem to je skutečně.Byli jsme rádi, že jsme vůbec měli co jíst, hlavní bylo poplatit veškeré náklady, které musí platit každý a pak jsme mohli tradovat co se zbývající částkou- většinou to bylo jídlo žádný debužíring nemysli.Jo a pak bych ti taky přála zažít co to je, když maminku proupustí z práce z důvodu snižování stavů.A podpora z otcovy strany nebyla ten byl rád, že se nemusí starat.Takže, pak je to chuťovka mít podporu ze sociálky nejednou přišla mamča celá ubrečená.Jestli si zažila některé z těchto věcí , tak pak mě suď, pokud ne, tak se vrať ke svému podnikání a podnikej.Já holt nemám buňky vymyslet v dnešní době , co by prosperovalo všude je mraky podniků a většina profituje pouze z toho, že má dobré kontakty-ty já bohužel nemám, protože dobré kontakty nám opět souvisí s nějakým životním komfortem, že?POkud i teď myslíš, že ne nemá cenu se hádat-vidím to v práci-kdyby nebyly kontakty nebyly by bysnysy a přišel by krach.Toť můj názor na vyvracení už nemám, raději opustím tuto diskuzi, jde jaksi mimo mou osobu a účastní se jí lidé lepšího kalibru než jsem zřejmě já.
    • Re: pro Radku

      Omlouvám se, ale bohužel, to co píšete jsou stále a pouze jenom důvody. Nebavila jsem se tady o Vaší rodině, o příjmech Vaší maminky, o tom jak to měla těžké a tak dále. Tu dobu stejně nemohu posuzovat, protože jsem ji jako pracující člověk stejně nezažila. Ale znám dnešní dobu a není těžké si vydělat, jenom člověk musí chtít a musí hledat příležitosti. A znám spoustu lidí, co vydělávali málo, sotva všechno poplatili, dvě děti a stejně hledali a našli..Takže opusťte Vaše emoce a nepouštějte se do mě. Já Vám narozdíl od Vás přeji to, abyste zažila spoustu příjemných dní Vašeho života a rozhodně Vám nepřeji zažít nepříjemné situace, jako Vy mě. Víte, komu není rady, tomu není pomoci. Přeji Vám hodně úspěchů do budoucna.
      • Re: Re: pro Radku

        Souhlasim s tebou. Tohle je presny pripad mych spoluzaku ze stredni i zakladni skoly, byli lini v dobe studia jit si privydelat a ted za to pikaji. Zivy je rodice a vetsina z nich, kdyz je chci nekam vytahnout mi odpovi ze nema penize. Skoda ze proto nic nedelaji a to je pripad vetsiny lidi. Asi je pohodlnejsi narikat nez jit a neco udelat a dostat za to nejaky obnos. Skoda ze takovy postoj ma vetsina lidi. Kdybych se mel znovu rozhodovat, zda mam zustat s rodici a nechat se zivit nebo zda mam pracovat, vybral bych si to stejne. Jelikoz vidim kolem sebe spokojene zamestnance, ze kterych mam respekt a dam na jejich slovo, jelikoz casto dam na jejich nazor.

        PS: pro Tery - kde vezme 17 lety kluk kontakty, kdyz otec je lakyrnik a mama ucetni referentka na Mestskem urade?
        • Re: Re: Re: pro Radku

          Pavle, mohl by jste se mne prosím ozvat? Rád bych s Vámi probral některé zajímavé věci. Děkuji
  • no comment

    Každý z nás má v životě mnoho příležitostí, jen malinkaté procento z nás dokáže chtit příležitost za pačesy a posunout se krůček před ostatní. Většina se nechce vymykat průměru, radši si zanadává někde v začouzené hospůdce. Nekritizujme schopného a velmi pracovitého pana Kellnera. Berme si z něho příklad!
    • Re: no comment

      Vy se znáte osobně? Jak pak můžeš něco takového tvrdit? Lidi jako je on jsou zodpovědní za stav, kterému se říká krize. To tvrdím, i když ho neznám.
    • Re: no comment

      Aneto moje řeč moje řeč
  • Tam jsou ty peníze, které se z všelidového vlastnictví ztratily!

    Pan Kellner, podobně jako Kožený a několik dalších patří k těm lidem, kteří skutečně zbohatli na rozkradení národních podniků, které patřily celé společnosti, nám všem. U zrodu bylo skoupení kuponových knížek od zkoprnělé a rozpačité většiny naší veřejnosti. Posléze následuje koupě a následný rozprodej několika stovek firem, ve kterých díky kuponům získali Kellner, Maděryč a spol. majoritní rozhodování. Po získání většího kapitálu přišel nápad v článku popisovaného útoku na nákup akcií bývalé České státní pojišťovny. Podnikání v pojišťovnictví - zlatý důl, pojištěnci ve valné většině pravidelně cálují na účet pojišťovny pojistné. Naopak, při pojistném plnění se pojišťovna kroutí jako had a vyrazit z ní finanční náhradu je unikum. Tak se tvoří zisk a ten je každoročně rozdělován, přičemž vlastník jistě nepřichází zkrátka. Jen porovnejte, kam šlo pojistné za dobu panování pana Kellnera, jaké částky musíte platit ročně za pojištění auta, bytu, domu, úrazu apod. Do jaké výše částky pojistného od roku 1989 šly! Další panem Kellnerem vytvořená a vlastněná společnost - Home Credit, půjčují peníze za podmínek, no jedním slovem řečeno lichváři. To jen ke stručné charakteristice, jak vzniklo v tomto případě osobní bohatství. U zrodu byla kapitál od Sklo Unionu Teplice na reklamu investičního fondu PPF, pak kuponová privatizace a úspěšný tah na státní pojišťovnu. Nyní p. Kellner má aktivity v Rusku, ale tam jej zatím dle zpráv v tisku, nechce připustit k veslu domácí podnikatelská hierarchie. Uvidíme, zda jej tam o část nabytého majetku nakonec místní podnikavci nepřipraví, jako Koženého v Ázerbajdžánu.
    • Re: Tam jsou ty peníze, které se z všelidového vlastnictví ztratily!

      Milý Franto, "Buď máš názor nebo peníze"
    • Re: Tam jsou ty peníze, které se z všelidového vlastnictví ztratily!

      To už tak prostě je, někdo má v hlavě a má a většina v té hlavě nemá a jen závidí. *3*
    • Re: Tam jsou ty peníze, které se z všelidového vlastnictví ztratily!

      A co děláte,pokud NĚCO děláte Vy? Zatím co Vy jen plkáte a stěžujete si,Kellner TVRDĚ pracuje.A o tom,tvrdé práci to je.Jenže to je pro většinu lidí pojem neznámý! *3*
      • Hochu, to uz vickrat nevyslov, ze kellner tvrde pracuje. Nanejvys tak tvrde spekuluje, ale to prace zas neni. Ja mu budu prat jeho majetek az bude moje matka mit 1000 nasobek jeho jmeni. ONA tvrde pracovala!
      • Re: Re: Tam jsou ty peníze, které se z všelidového vlastnictví ztratily!

        Kráte, s Vámi bych rád poseděl u piva. A ve finále Vám rozbil rypák.
    • Re: Tam jsou ty peníze, které se z všelidového vlastnictví ztratily!

      Myslím si,že z Vás pane Franto kouká tak akorát závist.Každý měl tu příležitost nějakým způsobem přijít si k penězům.A někdo jí využil,někdo ne.Někdo byl a je líný,nepotřebuje to a někdo se zase bojí,aby nepřišel v tom svém "podnikatelském začátku"o své drobné čudlíky.Pan Kellner je z těch co potřebují adrenalin v podnikání a určitě mu to nemám za zlé.Vždyť se mu to koneckonců vyplatilo a vyplácí.Jenom kdyby to byl Váš tatínek,to by jste mluvil jen v dobrém.Pojistky u "jeho" pojišťovny si taky uzavírat nemusíte a ani u žádné jiné,když se vám zdá vše drahé.Konkrétně u české pojišťovny jsem nikdy neměl problém s plněním-oproti jiným menším pojišťovnám.Třeba SLAVIA-levná při placení,ale nic při vyplácení pojistného plnění.Když jste takový dobrák nemůžete mi půjčit nějaký finanční obnos bez poplatku?Aby jste nebyl jako pan Kellner,lichvář. *13*
      • Re: Re: Tam jsou ty peníze, které se z všelidového vlastnictví ztratily!

        To by mě tedy zajímalo, kolikrát Vám zrovna Česká pojišťovna plnila. Já i lidé, co znám, měli vždy s plněním velké problémy, ostatně číslo na klientský servis 841 114 114 už znám zpaměti... Slíbí zlaté tele a nevyřídí absolutně nic. Do 5 dnů, to tak... výsměch.
    • Re: Tam jsou ty peníze, které se z všelidového vlastnictví ztratily!

      no já mít prachy tak je taky půjčuju vy né? Není náhodou hlupák ten kdo si je půjčí , stejně tak jako když si někdo vezme půjčku na dovolenou kdo je divnej ten kdo půjčuje půjčku na 40% úrok nebo ten co chce jet k moři na dluh ???
  • úcta

    Dobrý den, chtěl bych jen zareagovat na nějaképříspěvkya že je jich většina. Já osobně se domnívá, že pan Kellner nezískal finance jen tak, ale díky své chytrosti a hlavně předvídavosti trhu si nyní může užívat. Já mu to osobně přeji. Vźdyť si to zaslouží. Ne nadarmo se říká "každý svého štěstí tvůrce". Kdo dnes nepotřebuje finance, ale já místo toho abych tu neustále otravoval pana
    Kellnera tak to si raději udělám nějaký kurs abych v práci povýšil nebo si najduještě VPP. S pozdravem a úctou k panu Kellnerovi - Petr
    • Re: HLUPÁCI

      Si pamatuju ještě Kellnera co prodavače kopírek kámoše se kterejma založil PPF nechutně ojebal pak mu Kočárník dohodil
      Českou pojišťovnu, kterou před tím nechutně s pár managerama tuneloval a těch deset milliard co údajně vydělal na Nově jsou peníze daňových poplatníků z arbitráže, kterou zařídíl Lodrovi. Takže
      Kellner si nejvíce pomohl tím, že ojebal vás takové HLUPÁKY co ho tady chválíte. Rusku už se mu třeba teď tak neved:-)).
      • Re: Re: HLUPÁCI

        Jen maličkost. Asi Vám ušlo, že někoho tzv. "ojebat" je dnes považováno všeobecně za poctivou práci, zatímco, když lůza chce přidat na platech za naprosto podřadnou práci, je to okrádání vlastníků planety. Ano - měli byste si konečně uvědomit, že Zeměkoule ¨má svoje vlastníky, a že díky odvaze mnoha lidí bojovat za pravdu a svobodu se svět vrátil k normálu. Takže brzděte v termínech a říkejte raději, že pan Kellner dokázal vydělat na blbosti druhých.
        • Re: Re: Re: HLUPÁCI

          Můžete rozvést tu pohádku o tom, jak díky odvaze.... se vrátil svět k normálu? Děkuji.
  • ja

    Ano, tim ze si budete narikat, a litovat se si vubec nepomuzete. Ani tim ze budete zavidet muj majetek. Ba naopak. Pokud to chcete nekam dotahnout musite neco udelat sami se sebou!
    • Re: ja

      Vážený pane Kellner,
      nezávidím vám peníze,ty nejsou vším i když mnohé umožní...
      jak má v dnešní době člověk se sebou něco udělat když nemá to co jste měl Vy,
      tedy- být ve správnou dobu na správném místě,se správnými lidmi.......... *5*
      zkuste se poptat po práci jako obyčejný člověk který musí vydělat na nájem,energie,stravu,a domácnost pro rodinu.
      Z tryskáče není běžný život vidět.
      S pozdravem Adolf H. *3*
    • Re: ja

      Dobře, ale bude na světě dost peněz pro nás oba a ještě další 4 miliardy lidí?
    • Re: ja

      peťo nemůžeš udělat něco s tim oteplovánim kam to ta planeta jako přijde hni s tim chlape. *3* *5*
    • Re: ja

      Péťo, koukám na fotky ze školní nástěnky,byla to krásná doba, vid?
  • Krast,nebo nekrast?

    Bez kradeži takoveho bohatstvi dosahnout nelze. Otázkou však zůstava, zdali je lepši v dnešni době ten,kdo krade,nebo ten, kdo poctivě pracuje.
  • lez

    je to lez. o penize na to posrane gymnazium zadal o ceske sekce jazuitskeho radu a kdyz byl odmitnut, obratil se na rad svobodnych zednaru, a traduje se, z epenize mu na to dala vychodni sekce, kterou ma pod kontroou ruska mafie. ano, rad svobodnych zednaru uz davno neni onou esoterickou spolecnosti, ale zvlast vychodni, orientalni sekci drzi pod kontrolou 'vlivni' lide. celkeove je kellner lhar a malo-kdo jiz dnes pamatuje, jake podvody se dely kolem televize nova, jak vse 'smrdelo' od vlady tehdejsi ods, a jake aktivity sed eli v ppf-fondu. kellner, je sice zahadna osoba, ale pro lidi znale je to jen vrchni-prchni, komediant, a je jen otazka casu, kdy i on ve sve namyslennosti 'slapne do hoven'. vlast to gymnazium je tak obldny projekt, az to neni uz unosne, protoze ucelem je 'vychovat' si zaky, kteri po dokonceni gymnazia pujdou sudovat dala a predpoklada se, z ese titio lide-studenti budou pozdeji potkavat v ekonomicke a politicke sfere zvota, tj. je tak postaven zaklad pozdejsiho splaceni uctu.
    • Re: lez

      CO ČECH TO ODBORNÍK A MUDRLANT KDYŽ TAK VŠECHNO VÍTE A DLE VÁS SE JEDNÁ O KRÁDEŽ - PODEJTE TRESTNÍ OZNÁMENÍ A KDYŽ MÁTE TAKOVÉ INFORMACE PROČ JSTE TAKÉ NEPRIVATIZOVAL ? DNES JSTE MOHL BÝT ZA VODOU ,
      • nastav si budik na ranni smenu v tovarne

        Kup si mozek :) a neni to tim, ze ja jsem privatizoval a zcela jinou cestou a to cemu se rika 'za vodou', tak to jsem, a ani o me nemusis cist v novinach o tom, jak jsem rozkradal privatozacni fony a jakou cestou se pokousim manipulovat verejnost *3* Jak se zda omezennost nespociva jen v neznalosti, ale i v neinformovanosti a predevsim v nezshopnosti spojovat fakta a informace :)
        • Re: nastav si budik na ranni smenu v tovarne

          Když jsi takový hrdina, proč se neukážeš, proč nenaznačíš své křestní jméno. Já ho sice též nepoužívám, ale mám stálý nick, pod kterám mě najdeš na mnoha fórech. Ale na to ty asi nemáš. Strach z popularity tě zahání zpět do úkrytu za nic neříkající nesmyslné nicky. Já vím, Pán je king, bohatý člověk, který je za vodou. Taky jednou chci mít chatu na Lipně, ale zatím jsem neměl tu čest vlastnit takové peníze. Jakožto student je to dnes poměrně nelehký úkol. Ale není čeho se bát, chce to jen bojovat a možná se nechlubit svým imaginárním majetkem. Já si dokážu přiznat, že nemám nic. No a?? Mě to srdce netrhá, protože s tím budu bojovat. Šíleně závidím lidem, jako jsi ty. Bohatým, oblíbeným, úspěšným. A nakonec zjistím, že stejně dopadneš jako troska... Je mi tě líto a zároveň mi jsi k smíchu. Typický čecháček. Já, já, já, jenom já. Tohle je můj názor na tebe, a komu se to nelíbí, ať si pustí Em-tý-ví:) Ps: Roll it, smoke it *5*
    • Re: lez

      Se zda, ze ten clovek mel pravdu s tim 'vlez do prdele-lismem', protoze nejhure je hodnocen jeho prispevek s tim, kde konkretne pise o tom, jakym zpusobem byl pokus vystavbu gyymplu realizovat, a kde uvadi, ze dojde na splaceni dluhu'. Asi ledacis vi a zna, a spravne odhadnul, ze v Cesku se ani nezavidi, ane nepomlou, ale jen se leze do prdele :) a kdyz ma neldo reagovat na fakta, postai se proti faktum a pravde a hodnoti to jako 'ponlouvani' a oznaci spatnou znamkou. Jinak souhlasim, nevom co si o nem myslet :) ale podstata jeho prispevku je desiva a pravdiva. Korupce je bezna po celem svete, ale je rozdil, jesltize se korupce dopoustis v zemi, kde i chudy clovek nakopuje za par korun a muze si poridit auto z jednoho platu, a nebo v zemi, kde cokoli drazssiho nad 500 korun cloveku naboura rozpocet :) Takze tady 'kvete' budouci socialni revoluca, ktera zde jiz byla v roce 1948, chudi si vemou vse, ale tentokrat ne pro ideu, ale jen z principu. Spis ze zoufalstvi, protoze dkouhodobe se neda zit s tim, ze prumerna mzda je 17tisic a 2/3 obyvatel teto mzdy nedosahuje, tj. ziji pod hranici prumerne mzdy a tedy i pod hranici povazovanou za prumer. A tak 2/3 obyvatel ziji podprumerne.
    • Re: lez

      To je husty, woe, jsem na to klikla na libku a toto se docetla. Mazec jako :o
    • Re: lez

      V roztrzitosti jsem prehlednul Vas posledni komentar, kde mate schopnost se omluvit i za napsane chyby. Jste precizni clovek, zakladajici si na komplexnim podanim informaci v kratkem case. Samozrejme Vas ohodnotim '1', protoze toto je ukazka komplexne zpracovaneho prispevku, prestoze, jak jste na zaver dodal, psal jste 'z patra'. Podle komentare na Vas prispevek se dokonce podivujete, ze jste ne nemylil, jaci lide se 'ozvou', a spravne hodnotite, ze forum neni o komentarich, ale o faktech. A dotycny opomenul, ze Vase informace jsou neuveritelne presne (coz on nemusi znat), a hlavne opomenul, ze se ma priucit, jeli moznost, jak o pravde, tak i o rychlosti Vasich prispevku. Ve velice kratke dobe jste dokazal strucne charakterizovat 'kellne-gymnazium', kdy jste se k prvnim prispevku vratil tim poslednim. Velice elegantne jste se onloukem dostal od dnesnich studentu ke 'splaceni dluhu' v budouctnosti. Vy jste vlastne minulost prevedl do budoustnosti, a budouctnost do minuosti, protze takova je navaznost lidskych 'dluhu'. Naztratil jste 'nit', souvislost a dokazal se vratit k podstate veci s takovou noblesou, ze Vam az zavidim. Sakra, jste divn clovek, spise 'difficult', slozity, komplikovany. Dekuji za ukazku slohoveho projevu a za komplexnost prispevku.
    • Re: lez

      Vy mate narostou pravdu. Jak to vse vite? Neco je znamo, ale ne takove podrobnosti jako 'vystavba barrandov', podpora statu ve veco obchodniho domu Kotva, to co pisete o manzelce tehdejsiho ministra finci, Pilipove je mi znamo. A lze jen souhlasit, ze pani dostala 'darkove seky', a manzel poslal statni financni experty do soukrme spolecnosti, aby byli napomocni prevodu majetku. Ale mate neuveritelny rozsah znalosti a schopnost veci spojit, ano, jr to Klaus, kdo je za vsim (obrazne receno), ..ale kdo je za nim, za timto namyslenym panackem? PS: to nevite?, divil bych se, kdybyste neznal spouvisejici propojenost, kdo je kdo. Jste divny, ale evidentne pisete pravdu, a jste bud novinar (coz asi ne), a nebo nekdo, kdo umi neuveritelne dobre lidi ovladat a predpokladat jejich kroky. Jste zvlastni. Vladni ridic?, jak se rika 'Pani se meni, ale koci zustava', novinar ?, nekdo ze statni ochrany, kdo byl (je) temto lidem 'nablizku', politik (coz by bylo zoufale smesne, kdy se misto 'prebehliku' politickych stran zacali tito projevovat anonymne), personalista?, jste nekdo hodne zvlastni. Pravdivy clovek, mysli ja.
    • Re: lez

      Ty si ale blbec. Di si léčit své mindráky jinam, než na fórum.
      • Re: Re: lez

        a dam ti jen jednu dobrou radu, mlc a tise dychej :) protoze se neorientujes a neznas podstatu, pravdu ani dusledek. tobe VZDY zbyde jen 'suche' konstatovani, ze nic nevis a vedet nebudes. zustane ti utajeno to, kdo tobe urcuje vysi prijmu a ze jedine co ti zustane, je titulovat lidi znajici pravdu neadekvatnim titulem.
        • Re: lez

          Ty jsi ten člověk, kvůli kterému se stydím za to, že jsem Čech. Lidi jako ty vidí všude jen špínu a lež. Je fakt, že nejsem pyšný ani na ostatní účastníky téhle diskuze, protože prosit o peníze cizí osobu je té dosti ubohé. Koho zajímá, kde si kdo půjčil? Jak peníze získal. Nikoho. Je bohatý, úspěšný, prakticky neznámý. Mnoho českých lidí ano neví že existuje. Já mu to přeji. A přestaň to už hulit, kááámo:) *5*
      • Re: Re: lez

        no, samozrejme, ze se eocekavalo, ze se objevi hlupaci jako jsi :) ty, sasky, mindrak mas, kdyz se neumis smirit s realitou a tak se neznas na sebe upoutavat pozornost, kdyz jedine co znas je tvoje ubohost a zoufalstvi ''aspon neco placnout''. jsi hlupak a je s potesenim videt, ze hlupak se musi projevit.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit