Přejít na výpis diskuzí

Petr Kellner

OSOBNOST 31.12.2006 
447 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dopis

    Vážený pane Kellnere, stejně tak jako Vy
    obdivuji všeumělce Járu da Cimrmana a většinu jeho her znám téměř nazpamětˇ.Sponzorujete nadaci Altaj Cimrman a v jednom časopise jsem se dočetla,že se v budoucnu chcete věnovat charitě.Pokud je to pravda, prosím podívejte se na www.bunecnaterapie.cz Děkuji E.
  • Rád bych taky ovládl 100 miliard

    Není mi moc jasné, jak v mezích zákona s majetkem 5 miliard lze ovládnout 100 miliardovou firmu.
    Mohl by k tomu autor dát více informací?
    Chěl bych to taky zkusit!
    5 miliard sice nemám, ale 100 tisíc bych dohromady dal - 2 miliony by pak taky nebyly k zahození.

    Mimochodem - z hlediska objektivity - Kožený, než své fondy vytuneloval, taky pracoval s geniálním nápadem v mezích zákona, na který se spousta hlupáků a opatrníků chytila - legálně prodali "velkou příležitost" (asi jednu desetimiliontinu majetku ČSSR) za malou jistotu - v hodnotě pár večeří v restauraci ... *3*
    • Re: Rád bych taky ovládl 100 miliard

      jak? v mezich zakona urcite ne...vydiranim nekoho, kdo mel jeho rap sheet vetsi nez osoba vydirajici. Tot vse...pujcovat na 40% urok se povazuje v zap. svete tzv. shark loan. Viz mafie apod. organizace. Nikdo z ceskych miliardaru nevytvoril zadny produkt, nikdo nevydelal poctivymi investicemi na stock market. Vsichni do jednoho nabyli majetek nepoctivou cestou, je mi proto divne, ze se o nich pise navic tak pozitivne!
      • Re: Re: Rád bych taky ovládl 100 miliard

        Jsem rád že se zůčastní této diskuse někdo kdo to má v hlavě srovnané.Plně se s Vámi ztotožňuji, tyto peníze těchto pánů se nedají poctivím zbůsobem nabýt.
    • Re: Rád bych taky ovládl 100 miliard

      To bude asi tim, ze aktiva CP ve vysi 100mld. nejsou vlastni jmeni CP, ale penize klientu.
      • ReTakové peníze nelze vydělat

        bez úzkých vazeb na další peníze,povětšinou špinavé ale podvodně vyprané přes fiktivní účty z banky do banky a společnou taktickou práci jejich majitelů na likvidaci vyhlédnutých podniků způsoby, které jsou vždy takřka za hranicí zákonů,kdy jeden ze společníků bude druhým v pravé chvíli zlikvidován. Proto ty hordy bodygardů a zastřelených boháčů
  • Jen tak

    Omlouvám se za svůj komentář, který asi není tak úplně k "tématu". Jen bych se rád podělil o svůj pocit blaženosti... Vážně už velmi dlouho dobu hledám diskuzní fórum, které předčí ta na iDnesu. Našel jsem. Díky Vám, dámy a pánové *1*

    Ty woe, Péťo... nohy na ramena *15*
  • Naivita mě udivuje:))

    Jste opravdu všichni tak naivní, že si myslíte, že by Vám pan Kellner snad něco půjčíl nebo za Vás zaplatil dluhy? *1* Přemýšlejte, lidi. *3*
    • Re: Naivita mě udivuje:))

      Asi ano, ale Vy nejspíš nevíte, co je to být zcela "na dně". Ne vždy to ještě ke všemu musí být vlastní vinou. Nejhorší je, když Vás tam dostane někdo blízký a když k tomu jsou děti. Takový člověk už pak skutečně zkouší absolutně vše a doufá, že v tomto státě se dočká nějaké pomoci, aby mohl žít důstojněji - ovšem netuší, že "cesta zpět" už neexistuje, jedině, že by se stal zázrak, což je asi tak pravděpodobné, jako slunce v noci. *9*
      • Re: Re: Naivita mě udivuje:))

        To máte pravdu paní Heleno, avšak i když se ocitneme opravdu na dně, snad máme alespoň špetku rozumu a usoudíme, že takto se pomoci asi nedočkáme. *7*
        Všem, kteří zde přišli hledat naději lepších zítřků přeji, aby se ze své tíživé situace co nejrychleji dostali. *3* Určitě existuje nějaké řešení.
        • Re: Re: Re: Naivita mě udivuje:))

          Zaráží mě jak může člověk který je "úplně na dně" být o půlnoci na internetu... knihovnu musim zavrhnout ta o půlnoci nejde a jestliže jste doma tak si nestěžujte na Vaši situaci když na internet a tím pádem i počítač máte! *5*
          • Re: Re: Re: Re: Naivita mě udivuje:))

            Na dně můžete být i s počítačem, pokud znáte reálný vývoj a víte, že brzo počítač ani střechu nad hlavou nebudete mít.
            Je snad logické, že pokud neplatí splátky, přijdou exekutoři.
            Jedině, že by paní začala pracovat za hotové na ŽL. Pak by měla šanci, že jí neseberou plat a bude moci dodržet splátkové kalendáře ... , které už uzavřela a může se snažit uzavřít další.
          • Re: Re: Re: Re: Naivita mě udivuje:))

            - a co když má občas půjčený notebook na noc od známých, aby si mohl něco vyřídit?
  • NULY

    Vsichni dokazi jen psat v jaky nouzi jsou, a pritom kazdej ma na to jit za svym cilem a neco dokazat. Stejne jako pan Kellner, je to muj vzor. V 17 letech jsem si nechal na jmeno otce zalozit firmu, ted mi je 20 a mam 53 zamestnancu. Firma prosperuje a rozviji se dal. Tak nevim proc ostatni sedej doma na prdeli a narikaj. Mozna to i vim. Predem hlasite ze je to prohrany. Aspon vetsina z Vas, druha cast na to nema rict si JDU DO TOHO. Od 15 jsem si vydelaval, zatim co se ostatni bavili. V 17 jsme meli s kamosem na zalozeni firmy a rozjeti projektu, ted nam je 20 a mame vlastni baraky a nevisime na rodicich, zvladam do toho studium, tak proc zdravej clovek tady skemra o pomoc? Ma na to kazdej, akorat staci mit vizi.
    • Re: NULY

      Čau Pavle, právě ta vize je to, oč tu běží. Ovšem nemyslím si, že je normální, aby 15ti letý kluk startoval svoji karieru, v tom budeš v našich podmínkách exotem. Chtěl bych, aby ses na věc podíval z jiné strany - kdyby se všichni chovali jak jim radíš, měli vize, snažili se je uskutečnit, byli pracovití a snaživí, blabla.., kde by se pak vzalo těch 53 zaměstnanců, kteří zajistí tvůj úspěch? Kellnera bych do toho netahal, je to taková mystická postava, asi ví proč si chrání svoje soukromí.
    • Re: NULY

      Milý Pavle, já bych se taky chhtěla mít jako ty, též bych chtěla vlastnit firmu,ale co nadělám můj otec je rád, že už nemusí platit alimenty a s maminkou, která vychovávala mne i sestru mě těžko může nějakým způsobem pomoci není to jen o tom, kdo kdy začal makat, ale hlavně o penězích do začátku.Já začla hned po škole vzhledem k tomu, že bez školy si nic, tak ti nevim, kde bereš takovou drzost osočovat některé z pisatelů.Je vidět, že si asi nikdy neměl existenční problémy.Kdybych začala podnikat a krachla byla bych bez prostředků i bez bydlení, takže se nejdřív zamysli co vypouštíš z klávesnice než něco zkritizuješ ty neempatická NULO!!! *13*
      • Re: Re: NULY

        a ty si myslis, ze potrebujes skolu, aby z tebe neco bylo..? ne! staci jen umet neco vymyslet a ne zit z prace do prace..
        • Re: Re: Re: NULY

          Ja studoval stredni skolu, kterou jsem chtel mit aspon dostudovanou, ted se chystam po rocni odmlce jeste na vysokou, jelikoz mam dobre partnery a dobre fungujici zamestnance, tak neni problem, abych mohl studovat. Mas pravdu, neni to o vzdelani, ale vzdy jsem chtel mit vystudovanou vysokou skolu a ted si chci splnit svuj druhy sen.
          • Re: Re: Re: Re: NULY

            Celkem mně váše komentáře zaujali a máme i něco společného, kdyby jste chtěl tak napiště váš email a mohli by jsme si podiskutovat, protože máme na dost věcí stejný názor a "vidění světa"...
      • Re: Re: NULY

        Ja zacinal od nuly, rodice vydelavaji kolem 13 tisic mesicne, ja se rozhodl ze chci neco dokazat a zacal jsem si vydelavat na to abych tu firmu mohl zalozit, za 2 roky na brigadach jsem se svymi dvoumi spolecniky vydelal na zalozeni firmy, na zacatku byl napad, realizovali jsme ho po nocich, kdy jsme se neucili a prisli jsme unaveni z brigad. Stalo to hodne odrikani, ale ted muzu rict, ze se mi to vyplatilo. Nic jsem nemel zadarmo. Akorat jsem to nevzdal hned. A o tom to vicemene je, uz kdyz jsem mel vlastni firmu, tak jsem pres den delal podelanyho operatora, abych mohl investovat. Ze zacatku jsme do toho sypali penize, ted nam to ty penize sype. Da se zacit od nuly. A tento fakt mi nikdo nevymluvi. *3*
        • Re: Re: Re: NULY

          Nevyvracím, že se nedá začít od nuly, ale neříkej, že ostatní jsou nuly.Nemám peněz nazbyt, a taky tady Kellnera nežádám o nějaké milosrdné dotace.Já si z mého příjmu, který činí 12,000kč těžko něco ušetřím(pokud znáš slova složenky a inkaso) leda, že bych nejedla a věř, že nevymetám nějaké podniky a o koníčcích ani nemluvím.Opravdu si život moc neužívám a upírám si spoustu věcí oproti mým vrstevníkům a to myslím doslova.Holt si měl štěstí a přeji Ti to, ale tím, že bych se chtěla mít dobře a že bohužel z tohoto mého platu neušetřím čili nikdy nezačnu podnikat, ze mě nulu nedělá sorry.
          • Re: Re: Re: Re: NULY

            Nerikam ze zrovna ty jsi nula, ale nekteri co tu zadaji o penize, jsou absolutni. Ja mel tu vyhodu, ze jsem si uvedomil vcas ze chci neco dokazat a zacal jsem vydelavat na vlastni projekt u rodicu, dokud me zivili. Skoda ze tuto sanci nevyuzije vetsina z lidi. Ma ji totiz kazdy. A promin zda jsem se te nejak dotkl
            • Re: Re: Re: Re: Re: NULY

              Tak jsem si přečetla diskuzi - Pavel a tery ....mám rozvedené rodiče - táta je bohatý a úspěšný podnikatel a máma žije z výplaty do výplaty. Táta hledá způsoby k budování firmy a máma hledá důvody, proč nikdy nevydělá více. Jednoduše řečeno, každý má začátku života stejné šance a nezáleží na penězích od rodičů na start do života. Záleží na každém člověku, na tom, jestli se rozhodne být bohatý nebo být chudý. Jinými slovy - kdo chce, hledá způsoby, kdo nechce, hledá důvody. I já ve svých 19 začala podnikat a první rok to bylo peklo, ale teď se vše obrací k lepšímu.. :-) takže tery - neztrácet hlavu, makat, mít naději, chtít a hledat způsob, kde se dá vydělat víc než 12 tisíc měsíčně.. *3*
  • Oprava

    Rád bych upozornil autora "článku" na chybu kterou v článku udělal. Kellner na prodeji Novy vydělal cca 10 miliard korun nikoli dolarů. *3*
    • Re: Oprava

      Honzo to neřeš, miliarda sem, miliarda tam ..
  • financování www.kuku.cz

    podle posledních informací financují i obchody www.kuku.cz
  • na plný pecky

    Co na to říct???Aspoň někdo si může užívat život na plný pecky!
  • investice do projektu v Africe

    Vazeny pane,
    protoze si samozrejme strezite sve soukromi,coz neni nic divneho v teto republice,obracim se touto cestou pro ziskani kontaktu.
    Rad bych Vam nabidl pripraveny projekt ktery umi nejen vydelat slusny profit,ale ma i moralni aspekt,kterym je proinvestovani skol a nemocnic v jedna Africke zemi.
    Samozrejme ze zisku.Jiste pochopite ze zde nelze sdelovat dalsi podrobnosti projektu a proto Vas zadam o kontaktovani na nas mail.
    Dekuji
  • Můj názor

    Byl včas a na správném místě,měl nápad,informace a kontakty.Ty jsou k úspěchu v podnikání nutné a potřeba.Já sám podnikám a vím jak je to složité a zažil jsem pády a vzestupy a zase pády,ale nikdy jsem nezáviděl úspěšným,spíš jsem hledal cestu jak to dělají oni.Nemám ani potřebu
    někomu pochlebovat,protože se nikdy s panem Kellnerem nesetkám a pochybuji,že on sám bude číst tyto názory a některé ubohosti.Bohužel jsme v Čechách a závist je stejně jak korupce prošpikována lidmi
    a jestliže někdo něco dokázal,tak hned za tím vidět nekalosti a kriminalitu je směšné a poplatné této době.Bohužel *3* *3* Přeji panu Kellnerovi pevné zdraví a další úspěchy,neboť si myslím,že je to člověk vysoce inteligentní,pracovitý a propaguje naši zem více než naši politici.
    • Re: Můj názor

      Myslet znamená houno vědět.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit