Přejít na výpis diskuzí

Petr Kellner

OSOBNOST 31.12.2006 
447 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pujčka

    Nemáte email na Petra Kellnera...potřeboval bych půjčit hledám již od dubna 2010 práci....otec 5-ti dětí, díky...P.
    • Re: pujčka

      tak jste si neměl nadělat tolik dětí,já jsem matka samoživitelka a máme se dobře,protože normálně makám
      • Re: Re: pujčka

        Jak můžete něco takového napsat?
        • Re: Re: Re: pujčka

          Mám také pjet dětí a snažím se jim dát co je potřeba . Podle mně pokud je človjek opravdu človjekem tak ho problémy ostatních nenechají chladným . A pokud je to aspoň trochu možné tak se snaží druhému pomoci . Tak se prosím chovejte k sobě jako lidé a mnějte pochopení pro druhé jednou se vám to všechno vrátí . Tak ať se nakonec nemusíme stydět samy před sebou .
          • Re: Re: Re: Re: pujčka

            to nemyslíte vážně že né? :) pjet :D a další chyby.. fíííha, pjet dětí si může udělat opravdu jen debil s vygumovanou hlavou :) ále mít dětí pět, to už je jiná :)
    • Re: pujčka

      Nespadlo Vám něco na hlavičku? Vy si myslíte,že toto p.Kellnera a další lidi jeho typu zajímá? To jste tak naivní nebo tak hloupý? *3* *4* *3*
  • společník

    Vážený pane, jsem mladá podnikatelka a od založení společnosti se mi začalo velmi dařit. V současné době jsem zaznamenala propad, který je ovliněn trhem. Nic méně mám koncept a podnikatelský plán, jak překlenout a zhodnotit investice. Mohl by kontaktovat Váš finančník, abychom zkonzultovali můj návrh? Děkuji a přeji hezký den, Pavla Neumannová
  • sponzoring

    Dobrý den
    Hledáme sponzora pro jezdeckou sportovní stáj. Věnujeme se sportu endurance. To
    jsou vytrvalostní závody na 40-160KM v terénu a první vyhrává mezitím jsou
    přísné veterinární kontroly a povinné přestávky. Na tento rok máme připravené
    2arabské koně a 4 další jsou v přípravě. Za sebou máme účast na mezinárodní
    závodech v Belgii na 2x60Km dále 4.místo na národním Maďarské 60Km závodě.
    2.místo na Zelčínském 80Km závodě, 2.místo na Nučickém 75Km závodě a další
    dojetí na tuzemských dostizích. Na letošní rok máme kvalifikaci na MČR junior a
    v plánu je kvalifikace na ME. Koně jsou v přípravě. Potřeba sponzoringu je na
    kovářské potřeby a výjezdy na závody či vybavení. Jsme ochotni mít reklamu vaší
    společnosti
    na oblečení, na dekách, na autě vše ostatní je na vzájemné domluvě.
    Také se ukazujeme se dvěma PP klisnama Shagya arab (Karrey 1,místo 2005)
    v plánu je se ukázat v Lysé nad Labem, dále výstava Achpak s plnokrevným arabem
    který letos bude startovat na mistroství ČR.
    Více na LucieSukova@seznam.cz nebo na 723 078 921
  • Pouze vážně.

    Zdravím Vás,mám na mysli Vás normální lidi,ne pana Kellnera který by stejně nikdy nikomu nepomohl.Prosím Vás smrtelně vážně o pomoc,potřebuji pújčit 1,3mil max na 5 let,pokud by se někdo našel rád bych se s Vámi setkal.Pouze vážně a osobně si chci s Vámi popovídat,proti záruce.Děkuji Vám.
    • Re: Pouze vážně.

      nečekám, že se Vám vůbec někdo ozve. Vy jste nula, když si potřebujete půjčovat a nedokážete si ty peníze vydělat. Ale nedivím se Vám že si o panu Kellnerovi myslíte že není normální, závist je strašná věc...
      • Re: Re: Pouze vážně.

        Vy jste zřejmě strašně chytrej že jo,pane xy.Jak můžete o někom říct že je nula?Vy jste možná pitomec a ještě o tom nevíte.Musím si peníze půjčit,který podnikatel nemusel,možná jen VY jste nejlepší,podle mě jste pitomec který možná něco dokázal ale ke všemu jste přišel jako slepý k ošklivce Betty.Docelá rád bych takovéhle lidi poznal osobně a popovídal si na téma:Jak hloupej k penězům přišel.Jste prví reakce na můj příspěvek a je to vidět jaký jste člověk.Já ty peníze dávno mám,a ze svého,ale vydím jaký lidi jsou,VY-jste nula,místo povzbuzení urážíte.Jste prostě JINEJ *5* *5*
        • Re: Re: Re: Pouze vážně.

          Špatně jste mne pochopil, peníze si klidně půjčte, ale nepochopil jsem proč ¨říkáte že Kellner není normální...
          • Re: Re: Re: Re: Pouze vážně.

            Já jsem neřekl že p.Kellner není normální,a peníze potřebuji na rozjezd pensionu u kterého jsem vyhrál výběrové řízení,bohužel opět nájem.Nějak člověk začít musí.Já být Kellnerem nevím jestli bych slyšel na takovéto přízpěvky.
            • Re: Re: Re: Re: Re: Pouze vážně.

              Jak může napsat dospělí člověk vydim s y... sakra to snad nemáte ani základku ne *13*
  • dotaz

    Dobry den neprosim o penize jenom o radu jsem zadluzeny az po usi protoze jsem delal pojistovaka na vlastni zivnost nez jsem se neco naucil prisel jsem skoro o vsechno a nic jsem nevydelal mohl by jste mi poradit jde vydelat penize i kdyz zadne nemate ale mate chut neco delat jde to ? byl by jste hodny jenom odpoved od vas protoze uz z toho blaznim dekuji moc a nashledanou
    • Re: dotaz

      Pane Richarde,dělat pojištováka v dnešní době je dost velké risiko v zahlcenosti na trhu a určitá ALERGIE na tento způsob nabízení služeb.Nepíšete co umíte a kolik je Vám let,jak chcete poradit?Z jakého města a z jakého kraje a....Mějte se.
  • Sponzorin pro psoriatiky

    Dobrý den pane Kellnere,
    prosím Vás o sponzorování pobytu u Mrtvého moře pro 5 dětí, které trpí psoriázou a exémem zvaným vitiligo.
    Pokud se rozhodnete zašlete prosím sponzorský dar dle Vašeho uvážení na účet 1382381033/0800.

    Děkuji předem a Vašeho kladného rozhodnutí si vážím.
    Naďa Tyllová
    • Re: Sponzorin pro psoriatiky

      Usmevne *1*
  • Poctivec

    Přečetl jsem tady pár přízpěvků a nestačím se divit, jak jsou naivní některý lidi, který sem píšou. Zbohatnout na podvodu století jménem kupónová privatizace, zmocnit se firmy za pár šupů, která má hodnotu několik desítek miliard - tomu říkáte poctivost? To jste snad upadli na hlavu, né? Faktem je, že Kellner asi nepatří do stejný ligy podvodníků, jako třeba Kožený nebo Charouz, nechal vybudovat gymnázium za 250 milionů, ale jenom jedno ze dvou letadel, který vlastní, má 4x větší hodnotu. Takže bych to s tou poctivostí zase tolik nepřeháněl.
    • Re: Poctivec

      No, až na to že za té privatizace tohle mohl udělat každý. To není krádež, je to jen využití blbosti lidí! Já jse nedávno koupil 10 kilo stříbrného odpadu za 10 tisíc a obratem prodal za 90, je to snad krádež? Nebo nemovitost co jsem koupil za 2 miliony a prodal za 13, je to krádež? NE, jen jsem využil blbosti prodávajících, toť vše...
  • uvidí se

    Pane Kellnere,není možnost na Vás spojení děkuji J. Aspon email. děkuji.
  • Petr je fajn

    Petr je nejlepší chlap, kterýho známe. Kámoše by nikdy nenechal v nouzi. To by radši vzal z talíře vlastním dětem, než aby kámoš podrazil.
    B + W
  • Petrovi

    :-) Obdivuji Vaše výsledky. Rád bych se dozvěděl víc, možná se to nikdy nedovím, ale i tak jste borec. :-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší