Přejít na výpis diskuzí

Petr Kellner

OSOBNOST 31.12.2006 
447 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • vážený pane Kellner

    Je mi jasné pane Kellner,že mi neodpovíte,máte jiné starosti a váš čas je drahý.Ale cítím potřebu to alespoň zkusit.Nejsem "vlezprdel" ani lovec celebrit.Nebudu vyvěšovat prapory a chvástat se známostí s vámi,když o mě náhodou zavadíte.Jste pro mě učitel,vzor a člověk kterýho si velice vážím.Od prodavače kopírek až tam,kde jste,to je fenomenální.Přál bych si,aby byl můj syn jako vy.Úspěšný,inteligentní,skromn ý a obyčejný člověk.Proč vám vlastně píšu?mám pár plánů a nápadů.a chtěl bych poradit právě od vás.Díky .
  • Pardon, nejsem financnik, ale preci jen se mi nezda, ze by koruna az tolik posilila. 3 miliardy dolaru nebude jen 75 melounu. *3*
  • POMOC

    Dobrý den .
    Jsem už na pokraji zhroucení a už nevím na koho se mám obrátit.
    Nutně a již urgentně co nejrychleji potřebuji 800tis na splacení závazku u banky a splacení kredit.karet,které jsem si myslela
    že nikdy nepoužiji.
    Ale vzhledem k situlaci kdy šlo opravdu o život v rodině,jsem přistoupila i na
    toto řešení. (dlouhodobá nemoc v rodině+ finančně náročná operace)
    Bohužel nyní se dostávám pomalu do platební neschopnosti tyto
    docela velké splátky hradit a nerada bych se dostala ještě dál .Peníze scháním
    již 4 měsícem a stále platím nějaké poplatky na 100% sliby,ale žádné skutky,a tak se
    více a více propadám do beznaděje,už nemámpomalu ani na jídlo.
    V této zemi žije snad 90% lidí , kteří se ještě snaží vydělat na neštěstí druhého
    Bohužel žádnou nemovitost k ručení ani ručitele nemám.
    Jsem z Děčína,je mě 40let.příjem ca 28720,Kč/měsíc.Zaměstnaná na dobu
    neurčitou od r. 2003. + různé příležitostní brigády.
    Mám dvě dospělé ,studující děti,které si samy ještě nevydělávají peníze,a staré rodiče .
    Jsem vdaná ,ale před rozvodem ,jelikož manžel si šel užívat beztarostný život s ženou mladšího ročníku.
    Prosím pokud můžete pomoc,pomozte-už nevím jak dál. -přemýšlím i na nejhorší
    Netuším, jak ještě dlouho musím být na dně,abych byla zase jednou trošku šťastná a mohla normálně žít.
    Děkuji.
    Lenka
    • Re: POMOC

      www.clevermoney.cz nic jiného už vám jak to čtu nepomůže. Tato spol. je odkoušena mnou a také mými známými a opravdu fungují mám po povolení os. bankrotu a splácím jeden únosný spl. kalendář zatavili se exekuce a vše je v klidu. *3*
    • Re: POMOC

      Jako nezlobte se, dlužil jsem podobnou částku, dokonce ne svojí vinou (i když upsat se jako ručitel může jen naiva nebo blbec, což je jeho vina).
      S bankami jsme jednal, a přes počáteční přezírání "takových slibů jsme tady měli nepočítaně" jsem začal pracovat ve 4 zaměstnáních, kde jsem byl kolem 112 hodin týdně (ano cca 16 hodin denně 7 dnů v týdnu). Bankám jsme nosil jejich peníze po dobu 5 měsíců (měl jsem kolem 50tis. měsíčně). Potom jsem se s nimi posadl a řekl jsme jim. Dámy a pánové, splátky mám takové a takové, pracuji 112 hodin týdně, zaměstnavateleé jsou tací a tací, tady jsou smlouvy a příjmy... Už to zdravotně dlouhodobě nevydržím a pokud padnu, tak neuvidíte ani floka. Nabízím Vám rozvolnění splátek na takovou míru, která je pro mne únosná s úrokem na kterém se domluvíme... navíc, pokud to se mnou sekne, tak všechno bude v TV... budu invalida s malým důchodem, nic mi nepatří a exekutora potom klidně pošlu do pr... a světe div se, "bankéři" na velmi rozumné přefinancování splátek přistoupili, protože viděli, že člověk se snažil.
      Nakonec mi ještě doporučili factoringovou společnost přes kterou jsem postupně vymáhal peníze od toho kokota co jsem mu ručil a dnes mám vše splaceno a on mi splácí celkem dost na to, abych byl spokojen. Tato kapitola života je již uzavřena, jen vím pokud někdo opravdu chce pracovat a nebojí se makat někde v kanceláři a v noci makat jako barman nebo uklízečka či o víkendu jezdit s autobusem nebo si sáhnout na krumpáč a lopatu ři koště, tak vydělá celkem dost peněz na splátky. *16* *16*
  • Motivace

    Mě by jen zajímalo, kde bere p. Kellner motivaci k další práci - peněz vydělal tolik, že už je nedokážou utratit snad ani jeho pravnoučata! Lítat po světě ve vlastním tryskáči je určitě fajn, ale od určitého "stavu konta" to už musí být nuda. A jestli je 1., 5., nebo 120. nejbohatší člověk na světě to mu asi bude jedno??? Co ho žene dál, když už toho dokázal tolik, kolik toho dokázal?
  • DĚS

    Tak k tomu co jsem si tu přečetl se musím vyjádřit, neboť mě to dost iritovalo. Loudit peníze na cokoliv je hnus. Vzdechy typu jsem slabý, sám, nemocen, chudý, nebo naopak jsem schopný, šikovný ale blbý jsou taky ubohé. Pochlebovat Kellnerovi za to jak to dokázal v naději, že mu taky nadělí, je ubohé. Co jste to za lidi. Fuj!
  • Petr Kellner = náš vzor

    Stačí použít selský rozum. Pokud někdo kdo provozuje lichvu může být pro ostatní vzorem, tak jako společnost si zasloužíme aby jsme byli tak kde jsme. *3*
  • Špinavé peníze?

    Tak už konečně vím,který buzerant mi
    vyčórl akcie Sklounionu.Máš se na co těšit špíno!
  • Vy jste se tedy povedl, pane Kellnere!

    Jste bohatý a to díky skutečně vlastní práci, díky svým vlastním vynikajícím schopnostem a talentem. Zanechal jste za sebou více hodnotných děl, jak v byznysu, tak v kultuře. A to je dost na to abyste se počítal za "někoho". Jste pohledný muž, který se stále učí a vzdělává dál, což je snad nejnádhernější věc na tom našem životě - nové poznání. Jestli jste i snesitelně zdráv, a v rodině je to jakžtakž v pohodě, tak musíte být i šťastný. Moc Vám to přeji a byl bych rád, kdyby vás takových bylo u nás víc.
    Ale jedna věc mě zesmutňuje. Náš národ dnes trpí pod nesmírným ponižováním před nenasytnými, drzými, tzv. volenými zástupci národa - kterých je plný parlament a ostatní místa státní správy na neúnosně vysoké míře.
    Pomozte svému národu prosím! Jste nesmírně inteligentní člověk se schopností skutečného vlivu na své okolí - a výborným způsobem jste určitě analyzoval naše politiky a způsoby provádění moci, jak tehdy - před tzv. revolucí - tak teď, po tzv. revoluci. Prostě rozumíte "vo co go" ještě lépe než politikové a různí vědátoři, ve skutečnosti volové. Jste tak schopný a silný muž, že byste rozhodně přišel na nějaké řešení, jak běžné občany zbavit těchto pijavic a režimu, který se víc podobá fašizmu oligarchie, než skutečné demokracii. Za ty se snad dají považovat jedině skandinávské modely. Prosím, vymyslete něco a stopa po Vás bude skutečně nádherná a ještě významnější. Ač také velmi bohatý muž, za oligarchu vás nepovažuji, myslím, že budete se mnou souhlasit.
    • Re: Vy jste se tedy povedl, pane Kellnere!

      Pane, vzjste se snad zbláznil. Miliardy poctivě - bez využití děr v zákonech. To bz dokáyal jen Bůh.
  • dotaz muj

    dobrý den potřeboval bych trochu pomoct, chtěl bych založit menčí firmičku v oblasti automobylového průmyslu konkrétně pak automobylovích úprav, ale bohužel nemám finanční hotovost potřeboval bych nějakou hotovost do začátku beru i sponzoring prostě cokoliv,budu rád za každou pomoc chtěl bych si splnit dětský sen bohužel nejsou finance a tak pokud se někdo rozhodne pomoci i čímkoliv budu strašně rád......kontakt Lukasspacir@seznam.cz na případné dohodnutí
  • Prosba

    Dobrý den pane Kellnere, vím že je spousta lidí kteří Vás prosí o jakoukoliv finanční pomoc z různých finančních důvodů buď zaviněnými svým přičiněním nebo vinou špatného osudu.
    Neříkám ,že bych po Vás nechtěl finanční hotovost ale více než to sháním solidní práci za solidní finanční ohodnocení. Sice pracuji , ale myslím si že mám na víc. A peněz se taky nedostává. Je mi 41 let "zdravý" ; SŠ s maturitou ; vojenský mechenik -elektronika a přístrojové vybavení- 13 let praxe. AJ komunikativně NJ pasivně;RJ komunikativně; držitel ISO certifikátu.Znalost práce na PC; ŘP sk.B. Jsem flexibilní ,jelikož mám děti již dospělé které na mne nejsou přímo závislé. Mohu dělat cokoliv a kdekoliv.Nutně si potřebuju vydělat dost peněz na dům. Myslíte .že by se u Vás nějaká práce našla? Prosím odpovězte
    • Re: Prosba

      P.F.art,spol.s r.o.,Gromešova 2/4
      621 00 Brno Řečkovice(www.pfart.cz)
      (mapy,at lasy,autoatlasy, GPS navigace, alkoholové testry aj..)
      NABÍDKA ZAMĚSTNÁNÍ - OBCHODNÍ ZÁSTUPCE
      Hledáme schopné obchodní manažery z celé ČR!
      Požadavky:
      Dynamická obchodní osobnost, komunikační dovednost, ŘP, osobní automobil,ŽL
      Nástup možný : IHNED po předváděcí prac.schůzce a splnění našich požadavků
      Nabízíme:
      NADSTANDARTNÍ VÝDĚLKY – dle pracovních výsledků (vysoké provize 30 % + čtvrtletní prémie pro nej.obchodníka)
      Práce spočívá v kontakt.firem po celé ČR, v nabídce možnosti prezentace firem v našich produktech a v jejich prodeji.Práce dle harmonogramu (tel.domluva své návštěvy s kompet.prac.firem,cíl-uzavřít objednávku na prezentaci firem v našich produktech a prodeji výrobků).
      V případě vážného zájmu Vás bude kontaktovat reg.ředitel,se kterým se zúčastníte předváděcí pracovní schůzky.
      bkopuncova@seznam.cz
      B. Kopuncová tel. 608 460 892
    • Re: Prosba

      No pokud jste schopný mechanik - elektronik a zvládáte i orientaci v elektronice CNC center a jste z Ostravska, tak dejte vědět na uvedený mail a určitě se dohodneme

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší