Přejít na výpis diskuzí

Petr Kellner

OSOBNOST 31.12.2006 
447 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • bez titulku

    Také zdravím pana Ing.Kellnera a jen koukám, jak tady každý loudí a zkouší to jak se dá. Já po Vás nic nepožaduji, pouze zde vyjadřuji obdiv nad tím, čeho jste v životě dosáhl. Mimo jiné závidím Vašemu synovci jeho úžasnou přítelkyni MVDr.Z.K.
    • Re: bez titulku

      Vážený pane, loudění a nabízení spolupráce je ohromný rozdíl.Máte převrácené chápání a vyjadřování uvedených skutečností.
      • Re: Re: bez titulku

        Koukám, že to tady hlídáte, jestli vám náhodou nepřišla nabídka. Na vás jsem to nepsal, ale jestli na tyto stránky občas pan Kellner koukne, tak se asi hodně nasměje. Samá nabídka od těch nejschopnějších... V životě se snažím od schopných a bohatých učit a za každou další znalost a zkušenost jsem vděčný. V praxi se snažím tyto znalosti sám použít a zúročit, ale nikomu je nenabízím na prodej za pár korun. Znalosti, zkušenosti a myšlenky jsou to nejvíc, co mám, tak proč bych to někomu prodával za nějakou měsíční výplatu. Asi čekáte, že pan Kellner přijde s neodolatelnou nabídkou a pustí pár kačáků. Myslím si, že to nedopadne. Určitě je obklopen týmem spolehlivých a schopných spolupracovníků, že na 108A zřejmě neodpoví, protože to nepotřebuje. Ale to je pouze můj názor převráceného chápání *3*.
        • Re: Re: Re: bez titulku

          Myslím že jsem trefil na hlavičku, potrefená husa se vždycky ozve. Já si zase nikdy nehraji na svém vlastním písečku a vždy umím odhadnout lidi s kým mohu spolupracovat. Další mojí předností je hlavně pomáhat lidem
          aby se jim žilo lépe a nejde mi o peníze jako většině.
          • Re: Re: Re: Re: bez titulku

            tady něco smrdí...
  • SPOLUPRÁCE

    Dobrý den pane Kellner,
    mám zájem pro Vás pracovat v oboru personálním, spokojenosti pracovníků na pracovišti, pracovního prostředí a případně i v jiných oborech. Každý známe to, že s někým se nám jedná lépe a s někým hůře.Dovedu dát lidi dohromady aby si rozuměli apod.Formu a uvedené možnosti spolupráce ( případně i jiné ) dořešíme při projeveném zájmu z Vaší strany. Moje metoda je velice jednoduchá a prostá.Již delší dobu se zabývám duchovní prací na sobě. Dopracoval jsem se toho, že vyciťuji duchovním srdcem a tím pádem mám pravdivé odpovědi z duchovního světa ( NEBE ) na otázky které podávám.
    Neznám na Vás spojení a proto to činím touto formou.
    Kontakt : 108A@seznam.cz
    Děkuji za Váš strávený čas nad dopisem a případnou odpověd.

    S pozdravem Josef
    • Re: SPOLUPRÁCE

      Pane Josefe,
      mám pocit, že se "spoluprácí" máte dlouholeté zkušenosti.
      A.
    • Re: SPOLUPRÁCE

      panebože to je... roztomilé :-) chacha
    • Re: SPOLUPRÁCE

      vice o Josefovi s mailovkou 108A@seznam.cznajdete na WWW.VESMIRNILIDE.CZ
    • Re: SPOLUPRÁCE

      Pepíku, už letíme... Ty budeš pracovat jedině pro nás *3*
  • pozvánka

    vážený pane inženýre,
    srdečně Vás zveme na kulturní program Vranovské kulturní léto a výstavy na Státním zámku Vranov nad Dyjí.Program zasíláme poštou do Vraného nad Vltavou, neboť jiný kontakt, z pochopitelných důvodů, nemáme.
    Za městys Vranov n/D J. Sárová
  • Pomoc v nouzi

    Od roku 1989pracuji jako horník.Po 16letech na dole jsme se s manželkou rozhodli koupit rodinný domek,na hypotéku,Vše bylo v pořádku dokuď mi lékaři na preventívní prohlídce našli artrozu všech kloubů,bloklou krční páteř,skoliozu páteře,postižené jsou i kýčelní klouby artrozou 3stupně, lékař mi sdělil,že se do dolu už nevrátim a že mne propustí na všeobecnou nemoc,což pro mou rodinu znamená katastrofu.Nebudu moct splácet hypotéku a ani uvěry které jsme si s manželkou byli nuceni vzít na rekonstrukci baráku.Jěště je třeba dodělat střechu, vyměnit pár oken,zateplit fasádu,udělat komplet instalaci elektřiny a spoustu práce kolem domu. Já už skoro nemůžu vyjít ani schody,bojím se co bude.Je mi 39let, mám tři děti ve věku 13,5 a 2 roky.Vím,že Vás takhle dost lidiček otravuje,ale já vím,že Vy nám můžete pomoct,chce to jen trochu lidskosti.Je mi to dosti trapné takhle si prosit o finanční pomoc,ale nic jiného mi nezbývá pokud chci žit se svou rodinou bez dluhú a vychovat tři zdravé děti.Proto jěště jednou prosím pomozte mi i mé rodině.Děkuji.
    • Re: Pomoc v nouzi

      Zapomněl jste uvést náklady na dělníky, kteří ty opravy a přestavbu provedou. Protože vy to asi dělat nebudete, když už nevyjdete ty schody. No nemám pravdu?
      A materiál už máte nakoupený veškerý? Pochopte - to takhle nejde. Když o něco žádám, tak musím upřesnit o co (resp. kolik) a doložit naceněné položky v rozpisu - to je standard snad všude. To by vám taky pan Kellner mohl poslat, no ať škoduju, nějakých 5000.
      Abych to zhrnul - odvolávat se na lidskost může ten, kdo má hlad, nemá kde bydlet ani co na sebe. Ale ne když potřebuju opravit barák za několik milionů.
  • Prosba

    Dobrý den pane Kellnere, vím že je spousta lidí kteří Vás prosí o jakoukoliv finanční pomoc z různých finančních důvodů buď zaviněnými svým přičiněním nebo vinou špatného osudu.
    Neříkám ,že bych po Vás nechtěl finanční hotovost ale více než to sháním solidní práci za solidní finanční ohodnocení. Sice pracuji , ale myslím si že mám na víc. A peněz se taky nedostává. Je mi 41 let "zdravý" ; SŠ s maturitou ; vojenský mechenik -elektronika a přístrojové vybavení- 13 let praxe. AJ komunikativně NJ pasivně;RJ komunikativně; držitel ISO certifikátu.Znalost práce na PC; ŘP sk.B. Jsem flexibilní ,jelikož mám děti již dospělé které na mne nejsou přímo závislé. Mohu dělat cokoliv a kdekoliv.Nutně si potřebuju vydělat dost peněz na dům. Myslíte .že by se u Vás nějaká práce našla? Prosím odpovězte
    • Re: Prosba

      P.F.art,spol.s r.o.,Gromešova 2/4
      621 00 Brno Řečkovice(www.pfart.cz)
      (mapy,at lasy,autoatlasy, GPS navigace, alkoholové testry aj..)
      NABÍDKA ZAMĚSTNÁNÍ - OBCHODNÍ ZÁSTUPCE
      Hledáme schopné obchodní manažery z celé ČR!
      Požadavky:
      Dynamická obchodní osobnost, komunikační dovednost, ŘP, osobní automobil,ŽL
      Nástup možný : IHNED po předváděcí prac.schůzce a splnění našich požadavků
      Nabízíme:
      NADSTANDARTNÍ VÝDĚLKY – dle pracovních výsledků (vysoké provize 30 % + čtvrtletní prémie pro nej.obchodníka)
      Práce spočívá v kontakt.firem po celé ČR, v nabídce možnosti prezentace firem v našich produktech a v jejich prodeji.Práce dle harmonogramu (tel.domluva své návštěvy s kompet.prac.firem,cíl-uzavřít objednávku na prezentaci firem v našich produktech a prodeji výrobků).
      V případě vážného zájmu Vás bude kontaktovat reg.ředitel,se kterým se zúčastníte předváděcí pracovní schůzky.
      bkopuncova@seznam.cz
      B. Kopuncová tel. 608 460 892
    • Re: Prosba

      No pokud jste schopný mechanik - elektronik a zvládáte i orientaci v elektronice CNC center a jste z Ostravska, tak dejte vědět na uvedený mail a určitě se dohodneme
  • Kdo umí ten umí kdo neumí ten čumí. Držím palce p. Kellner jen tak dál
    • takze kdyz budeme umet vsichni, tak nikdo nevyrobi chleba, saty? Nebo jak si to predstavujes, blbecku? Si zrejme jeho krevni skupina a proto patris do pekel. Vychcanost povazovat za sikovnost muze jen zdeformovany mozek. Vpal si do mozku tuhle vec: KELLNER JE PARAZIT. Zdira tebe, tve pribuzne, duchodce pres Home Credit. Ten netvor nema svedomi, to je to cele. Cim vic ti zamlzuje mozek svedomi, slusnost, ohleduplnost, empatie, schopnost vcitit se do problemu druheho cloveka, tim horsi financnik (rozumej zruda) jsi. Jedno vylucuje druhe.
  • skutečnost

    Hezký den. Dovolte abych se zeptal na možnost vyčlenění se ze skupiny lidí, kteří chtějí něco po panu Petru Kellnerovi.Prosím Vás o radu jak na to! co udělat abych právě já se sním mohl setkat. Mockrát Děkuji a přeji příjemný den. 604745210
    • Re: skutečnost

      Tak tady jsem se opravdu velice dobře pobavil. Tak vy se chcete vyčlenit z okruhu lidí, kteří něco chtějí po panu Kellnerovi? A pročpak se s ním teda chcete setkat. Aha už rozumím - pro vás by bylo ctí si pouze potřást rukou s takovým člověkem. Ale proč jste to nenapsal rovnou - to bych vás podpořil, protože toto by byla čest i pro mne. Ale takhle to je trochu komické, spíše naivní.
  • dotaz prosba

    Mohl bych prosím získat spojení e-mailem na Petra Kellnera? Mám zajímavý námět na spolupráci v programu léčby přerušení míchy, a chtěl bych navázat spolupráci. Děkuji za odpověď
    • Re: dotaz prosba

      Pěkný den,
      asi tak jako vy se nemohu dobrat i na tak obsáhlých stránkách jakými bezpochyby internetové jsou e-mailového kontaktu na P.Kellnera popřípadě jeho produkční firmu k nabídce bližší spolupráce.Tímto Vás tedy prosím zdali se Vám podařilo zjistit jakékoli bližší info, byla by jste tak laskavá a poskytla mi tyto info na e-mail:lukasdubsky@seznam.cz
      DĚKUJI LUKÁŠ
  • Reaguji na první odpověď, pán zřejmě neumí číst, protože v článku jest psáno 75 miliard, nikoliv milionů Kč. Jinak pan Kellner je asi schopný člověk a nám, kteří bojujeme s korunou nezbývá, než e poklonit. Já sama jsem se dostala do tíživé životní situace, jsem 10 let před důchodem, celý život jsem se starala o rodinu, aby se rodina měla, dnes se se mnou manžel rozvedl, dům je jeho výlzčným vlastnictvím a já se zřejmě ocitnu pod mostem. Na nějakou hypotéku nemůžu ani pomyslet, protože na ni nedosáhnu a budu muset také nějak žít.....
  • Pardon, nejsem financnik, ale preci jen se mi nezda, ze by koruna az tolik posilila. 3 miliardy dolaru nebude jen 75 melounu. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit