Přejít na výpis diskuzí

Petr Kellner

OSOBNOST 31.12.2006 
447 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Prosba

    Dobrý den pane Kellnere, vím že je spousta lidí kteří Vás prosí o jakoukoliv finanční pomoc z různých finančních důvodů buď zaviněnými svým přičiněním nebo vinou špatného osudu.
    Neříkám ,že bych po Vás nechtěl finanční hotovost ale více než to sháním solidní práci za solidní finanční ohodnocení. Sice pracuji , ale myslím si že mám na víc. A peněz se taky nedostává. Je mi 41 let "zdravý" ; SŠ s maturitou ; vojenský mechenik -elektronika a přístrojové vybavení- 13 let praxe. AJ komunikativně NJ pasivně;RJ komunikativně; držitel ISO certifikátu.Znalost práce na PC; ŘP sk.B. Jsem flexibilní ,jelikož mám děti již dospělé které na mne nejsou přímo závislé. Mohu dělat cokoliv a kdekoliv.Nutně si potřebuju vydělat dost peněz na dům. Myslíte .že by se u Vás nějaká práce našla? Prosím odpovězte
  • Re: dotaz prosba

    Pěkný den,
    asi tak jako vy se nemohu dobrat i na tak obsáhlých stránkách jakými bezpochyby internetové jsou e-mailového kontaktu na P.Kellnera popřípadě jeho produkční firmu k nabídce bližší spolupráce.Tímto Vás tedy prosím zdali se Vám podařilo zjistit jakékoli bližší info, byla by jste tak laskavá a poskytla mi tyto info na e-mail:lukasdubsky@seznam.cz
    DĚKUJI LUKÁŠ
  • Kdo umí ten umí kdo neumí ten čumí. Držím palce p. Kellner jen tak dál
  • skutečnost

    Hezký den. Dovolte abych se zeptal na možnost vyčlenění se ze skupiny lidí, kteří chtějí něco po panu Petru Kellnerovi.Prosím Vás o radu jak na to! co udělat abych právě já se sním mohl setkat. Mockrát Děkuji a přeji příjemný den. 604745210
  • dotaz prosba

    Mohl bych prosím získat spojení e-mailem na Petra Kellnera? Mám zajímavý námět na spolupráci v programu léčby přerušení míchy, a chtěl bych navázat spolupráci. Děkuji za odpověď
  • Reaguji na první odpověď, pán zřejmě neumí číst, protože v článku jest psáno 75 miliard, nikoliv milionů Kč. Jinak pan Kellner je asi schopný člověk a nám, kteří bojujeme s korunou nezbývá, než e poklonit. Já sama jsem se dostala do tíživé životní situace, jsem 10 let před důchodem, celý život jsem se starala o rodinu, aby se rodina měla, dnes se se mnou manžel rozvedl, dům je jeho výlzčným vlastnictvím a já se zřejmě ocitnu pod mostem. Na nějakou hypotéku nemůžu ani pomyslet, protože na ni nedosáhnu a budu muset také nějak žít.....
  • Pardon, nejsem financnik, ale preci jen se mi nezda, ze by koruna az tolik posilila. 3 miliardy dolaru nebude jen 75 melounu. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit