Přejít na výpis diskuzí

Petr Konáš

OSOBNOST 20.12.2009 
116 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • miluju

    ahoj Péťo dřív jsem tě v ordinaci nesnášela si tam totiž jako hajzl ale nějak ses mi začal líbit už se na ordinaci těšim hlavně kvůli tobě si zlatej I LOVE YOU *14*
    • Re: miluju

      ooo *8*
  • blahopřání

    Ahoj Péťo,
    k dnešním narozkám Ti přeji jen to nejlepší, *4* *1* co Ty sám si od života přeješ! *4* Spoustu krásných dalších rolí!!! *4*

    Měj se, Gabča *15* *15* *14*
  • narozeniny

    Milý Péťo
    Všechno nejlepší k Tvým dnešním
    narozeninám přání hodně štěstí,
    zdraví. *4* *4* *4* *4* *4*
  • barka.3

    Kwáása!!

    Miláček fakt... jak byl teď v televizním programu tak jsem si ho vystříhala a polepila na skříň. Ho upe lovoju a strašně se kvůli němu těším na ordinaci. Taky hraju divadlo, takže jsem rodiče poprosila, jestli by mě nevzali na nějakou jeho hru, "pro inspiraci" (samozřejmě je v tom něco úúplně jiného! :D) takže mi to snad vyjde! Osobně bych ale řekla, že Petr a Robert jsou strašně rozdílné osoby. Petr zní tak skromějc a vypadá jako velmi slušně vychovaný... prostě love ! :D *14*
    • :-*****

      Vše Nej K Naozkám Petře Si Tk Krásneeej Na Tebe fakt Nikdo Nemá *14* *14* *14* *14*
  • adusqacek

    Jj je skvělej

    Je úžasnej, v ordinaci jsem ho dřív nesnášela, ale teď jak začal chodit se sestřičkou Bárou, ho mám najednout moc ráda, jen doufám, že mu nepřídou na tu vykradenou pumpu, to by ho zabásli a už by tam nehrál :-D
  • love

    ahoj si fakt moooooc pěknej moooc te mam rada a lovuju te *14*
  • pepaqek

    pepaqek

    Ahoj Pétříku moc dobře tě znám z Ordinace a mohu si s tebou dopisovat? Bydlím v Chebu stejně jako ty. Jsi moc krásný chlap tak proto. Mohu tedy? jestli ano tak prosím napiš. *4*
  • mňamky..xD

    k sežrání... *14*
  • ŠKODA

    Je to nádhernaj kluk a vůbec bych nemyslela že mu je už tolik.Ale je škoda jak jsi utekl kvůli tomu že jsem chtěli podpis.Chudáček se bál. *14* *14* *4*
  • Petulka

    Petulka je opravdu nádhernej chlap, nedávno jsem byla na jeho představení a a moc se mi líbil. Ráda bych aspoň jeho fotečku s podpisem. *14*
    • Re: Petulka

      *14*Petulka je mooc krásnej a ordinace se mi líbí i bez něj ale on je tak překrásnej moc kwásnes a nejlepší herec *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *4*
      • Re: Re: Petulka

        Péťo, pročpak si odešel ze seriálu Ordinace v růžové zahradě ?? seš prostě úžasnej a strááášně moc tě miluju... chtěla bych tě někdy potkat na vlastní oči, ale jeden zásadní problém : nebydlím v Chebu *9* a to je opravdu škoda... v jakym pořadu se teďka chystáš hrát... četla jsem si s tebou chat na stránkách ordinace... věřím, že nejde stihnout všechny dopisy přečíst a pak na ně odpovědět, ale byl si strašně mooc suprovej !! a je pěkně blbej ten Rudovský !! a chudák Bára... já bych tam chtěla hrát místo Barči, ale to bohužel nejde !! je mi jenom 17 let, ale za chvilku mi bude 18 !! už se těším, ale víc bych si přála se s tebou setkat !! ahoj Nikola... *14* *14* *14* *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit