Přejít na výpis diskuzí

Petr Konáš

OSOBNOST 20.12.2009 
116 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Petr Konáš

    Ahoj,
    nechceš, aby Petr Konáš z Ordinace odešel? Zapoj se do petice a může být všechno jinak! Na http://petr-konas-odchod-z-ovrz.blo g.cz/
    • Re: Petr Konáš

      Tak to už je trochu pozdě, když už umřel, ne? *9*
  • Robert

    Petr je moc úžasnej ,nádhernej a skvělej herec. *3*
  • Rozporuplný názor

    Robert je opravdu zajímavá postava, mluvíme-li o Ordinaci v růžové zahradě. Je opravdu velmi hezký, inteligentní, skvělý doktor, obletovaný ženami. Na druhou stranu se řítí z jednoho průšvihu do druhého. Je opravdu škoda, že zemřel, Ordinaci jako takovému seriálu přinesl mnohé. Na jednu stranu jsem ráda, že už kolem něho nebude tolik problémů, ale na druhou stranu Ordinace sama o sobě přijde o zajímavou postavu.
    P.S.:Je až neuvěřitelné, jak věrohodně dokázal Petr Konáš podat Šamberovu postavu a podstatu. Dokázal mistrně lhát lidem do očí, dokázal se do Šamberovy postavy vžít. Skvěle předvedl Šamberův strach z vymahačů a Rudovského, dokázal mistrně předvést, jak moc dokáže takový parchant ublížit. Viděli jste poslední epizodu? Když ho Rudovský pálil doutníkem na hrudi, když ho Rudovského gorily mlátily do bezvědomí, když se pak vyboural... Přiznám se, že jsem brečela... Tak mě Šambera uchvátil a pohltil...
    • Re: Rozporuplný názor

      nezbývá než s tebou souhlasit. Ordinace bez Roberta Šambery není ono. Dokázal ty různý situace opravdu suprově zahrát. A jako doktor si myslím, že byl jedinečnej! *4*
    • Re: Rozporuplný názor

      to je fakt, Robert byl upe úžesnej, platonicky sem se do něj zamilovala. bude mi chybět... :((((( *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9*
  • krystýn

    heled muj email je tricerapk@.cz odpověz mi *4*
  • kristýn

    ahoj proč končíš v ordinaci a co bára vrat se tam odepiš mi no a muzeš se tam vrátit ????????????? *4*
  • Je sladkeej

    Péťa hrozně sladkeej človííček.. *14*
    Tohodle kluka bych si klidně nechala líbit..je úžasneej..:)))
    • Re: Je sladkeej

      to ano já ho miluju
  • BÝK!!!

    Já jsem taky býýýýk xD
    • ...ale on je beran...=)
  • monusska08

    Monča

    robert...byl v ordianci jak hajzl jinak si lyslm že je andílek
  • .

    Nejkrásnější herec z ordinace..Bude tam chybět, bez něj už to nebude ono prostě ...
  • Beran nebo Býk

    V úvodu Beran v řivotopise narozen ve znamení Býka???? Přeji mnoho úspěchů :-)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší