Přejít na výpis diskuzí

Petr Lesák

OSOBNOST 15.9.2008 
29 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: Re: Slovní berlička

    Jj asi tak,je prostě šupa..ouplně krásnej. *3* Mně teda s ničím nevadí...on to tam aspoň oživil..to moderování mu jde. :)
  • Re: Re: Slovní berlička

    souhlasím :) ale každej kdo chce bejt nějak slavnej tak by měl negativní reakce čekat...mě by asi nejvíc vadil bulvár :(
  • Re: Slovní berlička

    TAK se radši nedívejte,ať o ty uši nepřijdete.Mně,když se něco nelíbí,tak se nedívám *13* .Petr měl odvahu do toho jít,určitě negativní reakce čekal.Já mu fandím a přeju mu,ať tam vydrží co nejdýl.A je fakt roztomilej *14*
  • Re: Re: Re: Slovní berlička

    no jasně *4* *14* *15*
  • Re: Re: Slovní berlička

    Jj upe šupa s tím TAK.. *3* Prostě Petr /Lesák *15* / je nejlepčííí!!! *14*
  • kuraimo

    Chobotnice

    Včera sem měla z 5 proti 5 normálně výtlem!! Jak řekla chobotnice, že má dlouhej ocas, ale to tak vtipný nebylo, že má CHOBOTNICE dlouhej ocas, ale já nejprv nevěděla co to chobotnice je! Sem si vzpoměla na část slona-chobot. Tak sem si myslela, že změnil slovo chobot na chobotnice mno a když sem si uvědomila jak je chobot "hezkej dlouhej ocas" tak mě to ještě víc rozesmálo, ještě že mi séra řekla, že je to to zvíře s těma chapadlama xD *1* *1* *1*
  • Re: Slovní berlička

    vlastně mě to přijde náhodou dobrý že to s tím tak zní líp např:Tak a jdeme do dalšího kola! Jdeme do dalšího kola! S tím tak to zní daleko líp ;)
  • Re: Slovní berlička

    Mno...mozna trochu jo ale me to teda vubec nevadi, ja to ani nevnimam, češina čeština stejně to máš jako se spisovností, když máš třeba "dobré jídlo" tak zní líp "dobrý jídlo" mno nemohla sem vymyslet lepší příklad. Nebo si vem, že pořád něco musíš mluvit a pořád vymejšlet co mluvit tak snad nevadí, když tam je hodně slyšet tak(já ho tam teda neslyším)lepší než aby tam bylo ticho...Jinak sem zjistila, že sou někdy problémy s počítáním,žejo? V dnešním vysílání 5 proti 5 - 3dny v tejdnu už se řekly a chybí nám ještě 5,žejo?!(já myslela že je 7-3 4)nebo Božena Němcová získala 52 tak Klára by mohla mít 51?!(já myslela že je v průzkumu jenom 100 lidí a ne 103)mno jak sem řekla asi je těžký při tom vysílání počítat a pořád se soustředit aby nebyla chyba, ani nwm jestli sem to dobře spočítala já xD mno já bych tohle teda fakt neřešila :) nebo za chvíli bude někdo nadávat že neříká tečky a vykřičníky za větou :D (myslím jako Dobrý večer vykřičník, a místo toho říká Dobrý večer!)příklad!!wim hloupej ale aaspoň nákej :) radši už končím :)
  • Slovní berlička

    TAK Vás zdravím pane Lesáku a TAK jsem Vás chtěl jen upozornit, že používání slůvka TAK nejméně jednou v každé větě - TAK to je síla... TAK Vám připomenu slova mého profesora češtiny, že slůvko TAK v každé větě je SLOVNÍ BERLIČKA, TAK...TAK začneme...TAK co říká tabulka...TAK kolik je to bodů....TAK koho jste vybrali....Tak ke mně půjdou...TAK se pustíme do dalšího kola..... Rve mi to uši a s láskou vzpomínám na Petra Novotného, který žádnou berličku nepotřeboval......

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit