Přejít na výpis diskuzí

Petr Lesák

OSOBNOST 15.9.2008 
29 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nic mi do toho není-ale býval zjevem v pohodě-ale teď jsem si několikrát všimla že má vyholené obočí a tím na mě opravdu působí jako Gay,dřív měl obočí normální a vypadal lépe!!!!
  • Je to GAY ;) Tak se nediv
  • Re: petr

    a na střední s mým dědou
  • Tereza

    .........

    Prej zjevem..Tak jestli se ti nelíbí chodit sem nemusíš.A budte tak od tý dobroty a přestante tu řešit jeho OSOBNÍ věci!Vám taky nikdo do soukromí neleze!Je to fajn moderátor,působí na mě líp jak Novotný.
  • Oprava

    Zdravím Petře,v hádej kdo jsem,jste prohlásil,že cesta do Austrálie je vždy s přestupem.Byli jsme tam rok před Váma a letěli jsme s LAUDA AIR z Vídně do Sydney s mezipřistáním v Kuala Lumpur,ale bez přestupu.To jenom tak na okraj.Ale že nemůže být člověka,který by se nechtěl vracet,je bezpochyby.
  • kateing

    Re: Re: Re: Re: Slovní berlička

    dyt je fpohode ja nevim co vsichni resite za prve ano zni to lip a za druhy jestli vam to nekomu vadi tak se na to nekoukejte dyt to tam uplne dobre sedi a 5proti5 uvadi nadherne je snim sranda, a kdyz se nekdo usmiva je to fajn.kdyby to bylo blby tak bude asi mala sledovanost ne?a navic by to asi prestali davat kdyby byla mala ja myslim ze je velka a ze je to dobrej porad:-)
  • :))))

    Koukam na 5 proti 5 ale ze mu je 36 sem myslela ze nak pres 20 *3*
  • 5 proti 5

    Dobrý den pane Lesák. Ráda se koukám na pořad 5 proti 5 ani proti vám nic nemám. Máte příjemný projev a dobře moderujete, ale chtěla bych se vás zeptat proč po každém kole danému týmu, který vyhrál body musíte gratulovat? Samozřejmě, je to zdvořilost, ale občas už je to trapné a druhá věc-proč každé ženě (občas i muži) říkáte zdrobnělinou? Zdeničko, Petruško, Janičko, Maruško. Zkuste se nad tím zamyslet. Děkuji
  • Re: hm

    si ho změř... třeba očima xD
  • petr

    Mno Petr Lesák nemůže bejt teplej když na základce chodil s mojí tetou.. inu,svět je malej,no...xD *4*
  • hm

    nevíte někdo kolik p.lesák měří? *7*
  • páni

    Ted na toho chápka koukám , on je fakt k sežrání. V obličeji je opravdu moc pěknej, nutí k zamyšlení, má něco do sebe.
    jojo toto bych chtěla znát osobně.... *3*
  • peťaa

    Péťa je upa sexy chlapaak :o* a ten jeho usmev? bozii....... *14* *14* *14* je upa k sezrani *14* .......
  • adam

    chtěl bych icq na petra lesáka !!! *1*
  • ...

    Teď sem se dodívala na jeho pořad,který nese název "5 proti 5" *3* Už dlouho se na pořad dívám a moderátor Petr Lesák je mi moc sympatický a je taky moc pěkný. :) *3*
  • alena

    uz u kazdyho slova nerika TAK je k sezrani koukam se na nej porad papa *4*
  • pavel

    je nejhezci
  • stefanek

    Realita mimo TV

    S tím rokem 2012 máš pravdu. Někomu to přijde jako blbost, ale vyvrátit to nemůže nikdo! *15*
    Ale napsat jsem vlastně chtěl to, že pokud někoho zbožňujete z TV kvůli vzhledu, je dobré ho potkat bez make-upu. Byl jsem na natáčení 5 proti 5 a teda ubohost těch jejich prostor mě trošku dostala, takové tovární haly zabordelařené xD Ale Petr byl dobrý. Moc mu jeho oblečení sluší, i když napříkald pásky a boty má stejné bílé a černé a mění to (aspoň by si mohl koupit nějaké jiné *1* ), je hubenější než v TV, ale to TV vždycky dělá lidi tlustší. Ale bez make-upu není tak super a má blond přítelkyni, i když jak prohlásila máma mého přítele: "No jestli není gay, tak je aspoň 'obojetnej.'" *4*
  • kuraimo

    Re: Re: Re: Re: Slovní berlička

    a pokračuju!!!! :D

    žiwot...co je to vlastně??? a co je wůbec po něm :) to bych chtěla zjistit, měla sem možnost :) velkou, ale odmítla jsem a tak žiju dál a čekám co se stane dál :)

    2012, určitě ste o tom slyšeli...taky kvůli tomu ještě nechci zemřít, ikdyž si myslím, že je to tak trochu blbost...ikdyž!!! mno...dozvím se ke konci roku 2012 :D

    no nic no...prostě si ho budu užívat...skoro až využívat :D hmm nwm nwm :D to je jedno...vás to ani nezajímá tak proč to psát, že?

    No nic tak si to užijte, já se du...dál koukat na internet :)

    *14* *14* *14* *14* *14*
  • kuraimo

    Re: Re: Re: Slovní berlička

    hmm...samo, že nějaký ty chyby tam jsou :) ale protože nesnáším ty lidi, co hledaj všechny příležitosti, aby ostatní schodili, nechám to plavat :)

    :( neměla sem se o něj tak zajímat :( zaujal mě a tak sem šla dál, po internetu sem to tady tak zkoumala a zjistila sem, že byl možná minulý moderátor lepší...bylo to tam vtipnější...vlastně sem se na to koukala málo, a když přišel Petr Lesák tak semse na to začla koukat skoro kAŽdej den...

    proti jemu stylu nic nemám jak někteří tvrdí...samotný triko by mu fakt moc nesedlo...

    vypadá celkem good...asi hlavně ty vlasy :D

    ale nakonec sem dostala spátečku :) divám se na to jen málokdy, ale nevadí mi to!!!(ten pořad ani on) ale někdy prostě ty malý mušky najít musím...předtím sem to ani nevnímala...teď už vím, že není...jak se to v 5proti5 říká :) TOP :) teď je to někdo jinej...ale kvůli Petrovi nwm jak to zas dlouho vydrží :D ten před Péťou...mno...vydržel asi nwm 2-3 měsíce...on vydržel asik 3-4 měsíce asi všude přeháním :D tak nic mno

    vím že život nejsou jenom hvězdy :D tak přestanu psát ty blbosti a de se uklízet :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit