Přejít na výpis diskuzí

Petr Lexa

OSOBNOST 6.9.2014 
605 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • a co já já je úplně žeru to fakticky *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • on jse nejmenuje Martin Novak... uz to pochopte - jeho jmeno je Petr Lexa (uz celkem davno řikal ze je to blbost) A pardon za gramatiku... jsem Slovák :)
  • Petře budeš někdy mít koncert ze slzou v Třeboni
  • Jsi úžasný zpěváj, hudebník, youtuber ale i člověk. Měla jsem možnost tě vidět osobně a jsi vážně úžasný. Jsi sympatický už od pohledu, Nám tě mioc ráda. Vykašli se na haterym jsi jedunečný a dělwj pořád to, co tě baví, v tomn jsi nejlepší, přeju ti jenom to nejlepší. MOC TĚ OBDIVUJI *4*
    • to si myslím taky *14*
  • Si super zpěvák a youtuber i když tě nesleduju (no jen prasečí poštu) přeju ti tímto hodně úspěchu a šťastnou kariéru zdreví KikiFk *12* *12* *12* *12* *12*
  • LiliamTV
    Petře, jsi nejlepší jak zpěvák, tak YouTuber. Tvé videa sleduju od roku 2013 *3* Moc si se mi zalíbil. Jenom trochu mě dostalo video Draw My Life. Né že by bylo nějak nevhodné, nebo mě nějak urazilo, prostě... Já nevím.. Každopádně, jsi super YouTuber.. Vím, že tady máš moc komentářú, tak promiň, že ti tohle píšu. Jsi prostě super, nemáš chybu. *12* *14* Miluju tě od doby, co jsi začal natáčet. Ale nejvíc ze všeho se mi líbí tvúj zmysl pro humor. Dokážeš mě pořád rozesmát. Když tě sleduju, cítím se, jakoby jsem byla v bezpečí. Jakoby jsem nikdy nemohla zemřít, jakoby jsem nikdy nebyla smutná. Tímhle komentářem ti chci odevzdát moje vřelé ,,Díky" za to, že jsi tak super, talentovaný a dokážeš mě i vtu nejhorší dobu rozesmát.Děkuju, že jsi začal točit. Mám tě ráda. *12* *14*
  • Ahoj Hoggy jsem tvá věrná fanynka. Máš boží videa moc se mě líbí jak je děláš vtipně. Jsi prostě boží a jsi lepší než Stejk,Jirka král,tvtwixx, denistv,shopaholik Nikol,gogo atd. Jsi nejlepší z celého youtube.
  • Krásné narozeniny Hoggy! *12* *12* *14*
  • Peťo, jsi nejlepší youtuber a Slza je nejlrpší skupina!! Jen tak dál!!!
  • Máte tam chybu jako prase vubec se nejmenuje Martin Novák to řekl ve videu jenom ze srandy a vy hned mislíte že je to pravda ten kdo to psal by si měl pořádně o Petru Lexovi neco přečíst a pak něco psát. *12* *12* *12*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit