Přejít na výpis diskuzí

Petr Lexa

OSOBNOST 6.9.2014 
605 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj Petre jsi super nadherne zpíváš a jsi nej. !!!!!! Hrozne miluji tvoje videa i písničky! Pokračuj! !!!!
  • je boží!!!! *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
  • ahoj Hoggy moc mě baví tvoje písničky nebo mě baví happy wheals.
  • Všetko najlepšie!!!!

    *12* *12* *12*
  • HOGGY si NEJHESČÍ a NEJLEPŠÍ youtuber na světě !!!! <3 <3 *12* *12* *12* *14* *14* *14* *2*
  • Hoggy můžu ti dat na koncertu dárek jsi super
  • petře já už fakticky nevím.Prostě to nechápu já vím že tohle nebudeš číst,ale před tím- *8* *13* a taky *7* sem natebe mislela a vím-ty chceš být s jiníma, no *13* já už fakticky na to myslím že ty chceš být třeba s tou liliam tv ale mě si ani nevšimeš že sorry, nebo- *11* s tou bárou,proč ale já vím tu odpověd-že ti stím bojuješ ale proč *8* *9* *13* no já tě vždicky budu mít ve svím srdci.Miluji tě-prostě seš ten můj pravej,ale taky musím se o tebe podělit - takže tě *16* musím dát jiním ženám než mě no-škoda.Já tě znám už dost to dost dlouho,sme kámoši-ato moc dobří ale kvůli tobě,petře *13* furt brečím každej den-že sis jí vibral,ale já se tě ptám proč si to udělal-proč *10* *11* *12* *16* *11* ale,furt tě miluji ato moc každej den na tebe myslím.Miluji tě no už sem toho napsala mnoho *6* *7* *8* *9* ,já tě furt miluji a navždicky tě budu mít ráda.Ps.Tvoje-DANIELKA *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* .
  • Petře ta písnička je fakt bomba! *14*
  • Všechno nejlepší Peťo!! <3
  • Ahoj lidi moc děkuju že mi posíláte super komentáře všechni vás milují a chtěl bych říct už to tajim dlouho milují nikol

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit