Přejít na výpis diskuzí

Petr Lexa

OSOBNOST 6.9.2014 
605 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • všechno nejlepší mam tě mooc rada *14* *14* *14* *14* pozdravem kája *14* *3* *3*
  • Akoj peter si super krásne spievaš si úžasný mám ťa moc rada aj Hoggyho :D <3 3 TVOJA VERNÁ FANÚŠIČKA *Gerry* PS: spomenieš ma vo videu?
  • Ahoj sice te sleduju od karaoke imitaci je to asi 5 dni (nechapu proc jsem te nesledovala driv) jsem na tobe az skoro zavisla :) kdyz jsem videla to video kde si rikal ze kdyz si nevezmeme hoggyho a petra lexu jako dve odlisny osoby chtelo se mi brecet ja a myslim ze i vetcina s tvych fanousku to urcite udela proto aby hoggy nezmizel a protoze te maji radi hoggy je proste prdli hyperaktivni prasatko ktere dokaze kazdeho rozesmat a petr lexa je zpevak z kapeli slza s uzasnym hlasem ale me pride takovy smutny ....
  • všechno nejlepsí prasatko! chro chro =) *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12
  • Hoggy ses lepsi nes snad gogo *12* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Jsi te nejlepsi zpevak,herec a taky youtuber.Sleduju tvoje videa skoro furt.A chtela bych jednou byt na tvojem koncerte (myslela jsem vas se SLZOU) JSI proste fajn! Jsi nejlepsi! Diky ze jsi tu snami !
  • JEŽIIIIIŠ on je PETR LEXA to byla jen sranda nechápavci!!! *16* *16*
  • Ahoj. Jsem alexa. Jak se máš?podle mně si supr youtuber. Máš hezjkej hlas. Bavíte spjev? Kdiš áno tak jsme dva. Tak pa.



    P.S.
    tohle píše slovenka
  • hoggy jsi nej jen tak dal!!! <3
  • Ahoj Peto,
    si najlepší youtuber akého som kedy videla. Si fakt COOL

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit