Přejít na výpis diskuzí

Petr Lexa

OSOBNOST 6.9.2014 
605 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • v tom se zhodnem *5*
  • Sorry ,ale půlka toho co si tady napsala je úplná ale úplná blbost!
    Vážně se jmenuje Martin Novák?Vážně Hoggy vzniklo kvůli jeho pize?
    sorry ale vůbec ho neznáš...... *16*
    • Ahoj, svatá pravda....Nevím kdo to sem psal takový blbosti, když se jmenuje Petr Lexa... *16*
  • Peť o jsi úžasný zpěvák jen tak pokračuj a rozhodně Hoggy jsou všechny videa suprová hlavně ta imitace a slova pozpátku
  • On se jmenoval Martin Novák ještě říkal v draw my life že žil s jednou holkou ale pak se něco stalo a pak jinak byl Petr Lexa a to Martin si vymyslel tak byl Petr Novák a tohle byla moje teorie
    • co jsem to viděl za spatlaninu slov? odjakživa se jmenuje Petr Lexa a né nějaké "Petr Novák" *12*
  • ahoj petře si muj nejlepši spěvak a youtuber napišeš mi tel čisklo *3* *3* *3* *3* *12* *12* *12* *15* *15* *15* *2* *2* *2* *1* *1* *1*
    • *14* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* ahoj Petře jsi nejlepší jsi prostě lepší než Karel Gott
      • Jooo!!!!!!!
    • neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee jsou tu kidi
      *16* *16*
      • What?
  • hoggy dobře spivas asi lepsi *1* *1* *1* *1* *1* *1*
  • Petře jsi nejlepší :)
  • *12* On měří 171? Všichni říkj, že je strašně malinkej, ion sám to říká, takže jsem si představovala teda míň než 171:D viděl ho tu někdo naživo a ví kolik zhruba tak měří?:D
    • já ho viděla *14* taky jsem si myslela,že měří málo,jak říká ve videích.měřím 160 a Petr je o něco větší než já *12*
  • Všetko najlepšie
  • Musím vám to říct. Já hoggyho prostě MILUJI moc moc moc

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit