Přejít na výpis diskuzí

Petr Lexa

OSOBNOST 6.9.2014 
605 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj si borec na točí šesté něco
  • Mám tě moc ráda♥ *14* Jinak Všechno nejlepší k tvým narozeninám *14* Přeje Laura♥
  • A z jakou s Ivonou ? Tak to je hezky parecek hahahahah
    • Ne s
      Gigi Hadid *4*
  • Kája Hulkova te miluje
  • Dej mi cislo
  • Prosím vás, kolik vám je let?? Píšete same hovadiny *16* Neumíte psát! Když neumíte psát tak ani nepište! Aspon tady!!Nebo se aspon naučte psát!!A jinak Petře jsi superr *14*
    • Hele ty chytrolíne (anonyme), hlavně že ty tady všechny lidi komanduješ a máš na ně blbý poznámky a sám nic pěkného nenapíšeš, že? Neříkám že já jsem nějaká chytrá ale můžeš snad napsat něco pozitivního!! Kdyby tě to zajímalo mně je 10 let. Kolik teda tobě když jsi tak chytrý? Když už jsi dospělý tak promiň ale to mně naštvalo.
      • Jo přesně tak ty chytrolíne
  • *16* neni nej hoggy je ú piccccccccccccccccccccccccccccccus
  • Dekuji ti saro nechapu co tomu Tomasovy je je fakt hnusny Zayna mam vazne moc rada a jestli je Pakistanec nebo ne tak to me vubec nevadi mam ho rada takovyho jaky je a ten Tomas by od nekoho mel dostat poradne do rypaku protoze nevim to jiste ale on je I na osobnostech I u Dalibora Slepcika a diky moc
    • Budem kámošky? *4*
      • Saro budem kamošky prosim
        • Ok,budem kámošky. *4*
  • Petře jsi hodně milý člověk v jednom videu si mě dojal, tvá skupina SLZA je taky dobrá ,,Lhůta záruční,, je skvělá písnička hodně se to rýmuje a mám to i na vyzvánění.
  • Ahoj hoggy jsi nej jutuber pokracuj dál.Moje kamoska je do tebe asi dva roky blazen a porad o tobe basni ona nestiha ani skolu a porad se diva na tvoje videa.Tak mej se dobre a cau
    *1* *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit