Přejít na výpis diskuzí

Petr Lexa

OSOBNOST 6.9.2014 
605 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • sem moc rad *1* *1* *1* *1*
  • Doufám,že tady Hoggy zase brzo bude,aby mi odpověděl.:)
  • jestli mne ctes tak bidlimna visluni paninodvorska mohli by jsme zkusit si zahrat natacet i treba videia jo peto jsem josef balog jo si nej nej dal bych ti klidne 100like na you tube ale musim se prihlasit takze nevim je mi 8 let sem 3c va beli na visluni
    • Co kdyby ses naučil nejdřív pořádně psát česky, než sem začneš psát nesmysly?!!
  • Je tady Ips aďa?
  • ahoj hoggy lji ten nej youtuber prosím natoč další díl geometry dash a poydrav ve videu viki anu martinu a ivana díky PS:jsi nejjjj
  • ahoj hoggy lji ten nej youtuber prosím natoč další díl geometry dash a poydrav ve videu viki anu martinu a ivana díky PS:jsi nejjjj
  • Ahoj Mám Tě Moc Ráda jsi nejlepší a chtěla jsem se zeptat jestli nescháníš v poslední době přitelkini?
  • ahoj hoggy jak se mas odepis pls a mam te rada *14*
    • tohle nepsal hoggy.. *11*
  • jakej martin novák ?! nejmenuje se martin novák!!!! vim na 100% *10* *10* *10* *16* *16* *16*
    • přesně!
    • jmenuje,říkal to i ve svým videu na youtube...
      • Twl ... jsi asi blbá.. on je petr lexa twl
      • Byla to jenom sranda!! To je jako kdyby řekl že bydlí na marsu! To by jsi mu věřil/a??
      • Ty vole to byla sranda *16*
      • NEJMENUJE!!! Nesmíte všemu věřit
  • Prosím, uvědomte si, že ten článek Hoggy nepsal takže si tu nebude číst ani vaše komentáře a dotazy

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit