Přejít na výpis diskuzí

Petr Lexa

OSOBNOST 6.9.2014 
605 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • to já taky *14*
  • Milá Markéto, snad ti můžu tykat. Protože budu. Možná plácám páté přes deváté, to je tvůj názor. Ovšem upozorňuji tě, že si moji narážku na jeho vzhled pochopila špatně. Nemám důvod ti ho rozmlouvat. Ale mám na tebe otázku, vlastně dvě. Kolik ti je? Umíš počítat? Jestli si již absolvovala třetí třídu (to si snad nevezmeš jako urážku, ale i třeťák může umět gramatiku) tak určitě budeš vědět, že šestimístné číslo není ani jeden milion, jelikož ten má sedm cifer (1 000 000) a doopravdy pochybuji, že bys trávila čas s někým, kdo je třeba bezdomovec. Vlastně Hoggy sám by se dal počítat jako příklad. Představ si, že jdeš po ulici a tam stojí Hoggy, ovšem má na sobě starý otrhaný oblečení a netočí na YT. Protože nemá peníze na výbavu, kdybys nepochopila. Třeba zpívá, protože talent má asi od přírody, tak co. Vážně myslíš, že by ses s ním bavila? No jo, možná bys o něj zavadila pohledem, ale víc asi nic. A přišla jsem ještě na jednu otázku. Jak prosím můžeš vědět, kolik mi je? Nemyslím, že mám potřebu říkat ti svůj věk, protože by se to s velkou pravděpodobností vyústilo v další hádku (jestli jsem ji ještě nezačala) ale teenager už jsem pěkných pár let a nebude to ani tak dlouho abych tuto etapu života opustila. A pak poslední část tvého komentu na mou osobu. Naopak. Dost přemýšlím nad tím, co sem napíšu, protože nechci vyvozovat konflikty, ale ne vždy se to povede.
  • kouknete se nna yotube zeme 111
  • Vy jste opavdu tak naivní? NEJMENUJE SE MARTIN NOVÁK!! *10* Byl to jen EFEKT
  • ahoj hoggy co dneska delat prosin natočišmi majkraft nejlepší fanoušek spozdavem zdeněk kosejk
  • pokud biste chteli poradit tak napíšete na seznamu petr lexa a mihle mate tam osobnost.cz pokud sem vam dobře poradil tak souhlasim te pokud sem poradil spatne tak nesouhlasim a znam vsehny yutuberi
  • dekuji
  • pokud biste chteli souhlasit tak klidne sem moc rad když souhlasite
  • Ano Saro pokud chces muzeme byt kamosky budu moc rada
    • Kolik Ti je? Mě 13
    • Díky *4* A Cristiano Ronaldo je Fotbalista. Jeden z nejlepších na světě. *4*
  • dule si prectete 5 stran

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit