Přejít na výpis diskuzí

Petr Novák

OSOBNOST 15.5.2007 
47 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Péťa Novák

    I když už je Péťa po smrti dnes jsou
    to 3 roky,ale pořád zůstává dlouho
    v našich srdcích.Vzpomínky.
    Čest jeho památce!!!!
    George&Beatovens a Karel Kahovec!!!
  • Měl pěkné písně.

    Právě jsem dosledoval pořad o Petru Novákovi. Dnes vysílala ČT1: Příběhy slavných. Škoda, že se s ním nemohu vyfotografovat. Rád bych se s ním vyfotografoval. Měl stejný den narození jako já. Zdravím jeho příznivce. Kamil
    • Re: Měl pěkné písně.

      Milí fanoušci,
      těší mě, že máte hezký vztah k tomuto zpěvákovi, ale především hodnému člověku.
      Nebyl tak politický, za něhož ho dnes někteří vydávají. Byl to jen otevřený přímý člověk, který vyjádřil svůj názor.
      Politiku až tak nežral ani jí až tak nerozuměl. Byl vychováván ve veliké lásce,kterou mu poskytovala jehoh matka.
      Tak byl vlastně stále jen velkým naivním
      dítětem. Vztah s Evou Jakoubkovou, ať už
      žili jakkoliv - byl plný lásky z obou stran.
      Zamyslete se nad jeho otcem, po kom asi
      sdědil hudební nadání, není zde až příliš velká podoba s Vítězslavem Novákem
      jisté je že zde příbuzenské vztahy byly.
      A samotné Nové Město na Moravě, kolébka
      našich nejlepších umělců je toho dokladem. I sem patřil Petr Novák.
    • Re: Měl pěkné písně.

      I já jsem právě dosledovala pořad o Petru Novákovi. Vyrostli jsme na jeho písních, dodnes obohacují náš život a asi mu něco dlužím - aspoň kytku na hrob, ale nevím kam.
      • Re: Re: Měl pěkné písně.

        Vinohradské hřbitovy sektor 13
        hrob č.42 *4*
  • Petr

    Petr je můj nejoblíbenější zpěvák. Jeho písničky jsou přesvědčivé, nádherné, ze života, v každé z nich jsou jeho city. Jeho hudbu poslouchám díky otci už od mala a zůstala jsem u něj dodnes. Bude mi 20 a za dnešní interprety bych ho neměnila, pořád je pro mě srdeční záležitost číslo jedna. Jeho písničky poslouchám, když je mi fajn a pomáhají mi i když mám trápení. Můj společník na každý den *4* Díky Petře, za Tvojí nezapomenutelnou hudbu...
  • juve1

    Ahoj

    Dneska poslouchám,a žádný reakce tady,pouštím LP pak CD,ale zas pouštím své oblíbený Sedm prázných dnů,a čemu se přišel poslední dobou na chut Modlidba za lásku...cau *4*
    • Re: Ahoj

      Ať posloucháš cokoli, všechno od Petra Nováka je krásné, každá píseň má své kouzlo! Jen tak dál!
  • juve1

    Ze života

    Petrovo texty,jsou ze života a jsou neskutečný,místy až depresivní.Viz.Sedm prázdných dnů,Zbláznění,prostě neskutečný.Hodně krát mě pohladily na duši,a pomohli.Je tam kus velkýho srdce,to co už dneska není.Člověk se do jeho textů,lehce vžije.A každý tam najde něco ze svého života.Prostě paráda,a smekám!!!!
    • Re: Ze života

      Zdravím *4* ...máš pravdu ,že jeho texty byli místama až depresivní,ale krásný....před chvílí jsem poslouchala "Klaunovu zpověd" a začali mi téct slzy,jak mě to dojalo *9* . Tu písen si pamatuji ještě jako malá,když si jí můj táta pouštěl.....a už tenkrát se mi líbila a přišla mi mooc smutná...
  • dotaz

    CHCI SE ZEPTAT JESTLI BY JSTE MI NEKDO NEKDO NEPORADIL.CHTELA BYCH SEHNAT NEJAKOU KNIHU NEBO BIOGRAFII PETRA NOVAKA .KOUPILA JSEM SI JEHO DV JE UZASNE.DIKY DAJANA
    • Re: dotaz

      Jo, Klaun, který chodil po špičkách:) Ale já to ještě nečetla..
    • Re: dotaz

      Přeji hezký den, právě dnes jsem si půjčil v knihovně knihu, kterou o P. Novákovi napsal Jan J. Vaněk a jmenuje se Petr Novák - Klaun co chodil po špičkách. Vydalo ji nakladatelství Knihcentrum,a.s. v roce 1999. Mějte se fajn. Mir. Vacek
  • respect

    Jo to už se nikdy nevr$átí.Památky akorát z fotek,když jsem mu seděl na klíně na jeho chalupě v Nadlesí.Škoda ho *9*
  • georgik

    Na Petra nelze zapomenout

    Petrovi fandím od svých 13 let kdy me okouzlil Klaunovou zpovedí.Od te chvile mě jeho písně provádí celým životem. Loni jsem navstívil jeho hrob a od mistního spravce jsem se dozvěděl jak hodně lidí na nej zapomíná. Je to škoda byl to vyjmecný zpěvák s nadherným hlasem skromný a opravdu člověk který se lidem rozdal natoli že nezbylo mu více k žití. Pro ty z vás kteří nevědí že vyslo jeho nové dv oj CD Přátelství na en tou a obsahuje fantasticky klukovsky něžně zazpívanou písen Náhrobní kámen. Vzdávám hold tomuto zpěvákovi. *4*
    • Re: Na Petra nelze zapomenout

      Je škoda, že tak brzy odešel, jeho písničky nemají konkurenci.Písně Petra si pouštím pořád, a nikdy se mi neobehrají.
      • georgik

        Re: Re: Na Petra nelze zapomenout

        Mas pravdu že se neikdy neobehrají a v tom je ta genialita Petra. Opravdu vyjmečný zpěvák a skladatel. Zdraví Georgik *4*
  • Petr Novák

    členství klubu Petra Nováka.
    • Re: Petr Novák

      Zdravím Sadílkovou Danu,jsem rád že si múžeme společně zavzpomínat na Petra,a taky doufám,že snad jednou se mi to poštěstí a setkám se s přátli ,ktery ho měli rádi,\ahoj Zdenek
  • Petr Novák

    Po Péťovi se mi stýská,poněvadž
    jsem byla na jeho koncertech,když vystupoval ve Varech Lidový Dům-Varieté.
    Veškeré bigbeatové kapely,Festivaly.
    Petr Novák George@Beatovens a Flamengo
    Karel Kahovec a atd.Je toho dost.
    Čest jeho památce.S úctou!
    Péťo Nezapomenu!
    I když jsem ráda,že si je mohu
    vyslechnout z rozhlasu.
    • Re: Petr Novák

      Děkuji Ti za krásná slova ,a také za podporu pro vzpomínku na Petra.Rád bych se taky konečně sešel s lidma ,který Petrovi fandili a měli rádi jeho písničky jako já.Jsem trošku flegmatik a tak jsem se kontaktu na fan klub Petzra ještě nedostal.Rád uvítám,jakoukoliv možnost setkání přátel Petra či,snad setkání fanoušků na společné -pártzy pro pro Petra Ahoj Zdenek
    • Re: Petr Novák

      Sóhlasím!!!! *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit