Přejít na výpis diskuzí

Petr Novák

OSOBNOST 15.5.2007 
47 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Setkání příznivců Petra Nováka

    Dne 14.7. proběhlo 3. republikové setkání příznivců a přátel Petra Nováka vice na :
    http://standakolka.blog.cz/ *3*
  • Petr Novák

    měl krásné písničky je škoda že tak předčasně i ze svojí manželkou krásnou herečkou Evou Jakoubkovou zemřeli
  • Setkání příznivců a přátel Petra Nováka

    Setkání příznivců a přátel Petra Nováka dne 23.8.2008
    Datum: 23.8. 2008

    Místo: Hotel Radava – Chrást 54 ,p.Kovářov u vodní nádrže Orlík
    Vedoucí areálu -Karel Šlejmar – synovec Petra Nováka
    Cena za nocleh: 450 Kč / osoba - kapacita 56 lůžek
    Možno postavit vlastní stan
    Orientační program:
    -22.8.2008 příjezd nejvzdálenějších účastníků
    -23.8.2008 příjezd a program
    -výstava o životě a díle Petra Nováka ,výstava desek
    -předávání členských průkazů novým členům Fan Klubu
    -vyhlášení soutěže o nejlépe zazpívanou píseň Petra Nováka
    -beseda s hosty (J.F.Obermayer a jiní) autogramiáda
    -soutěže,výstup dvojníka,
    -odměna pro nejvzdálenějšího účastníka
    -fotografování s figurínou P.N ( z pořadu Memento)
    -burza desek P.N.
    -pokus o rekord ve sborovém zpěvu písně Povídej (předpokládáme že se účastní všichni přítomní) a zapsání do knihy českých rekordů agentury Dobrý den-Pelhřimov (Základní poplatek registrace rekordu spojený s účastí komisaře agentury Dobrý den je 4 .000,- Kč + cestovné 8,-Kč / 1 km( většinou z Pelhřimova na místo konání akce a zpět ).
    -večerní pořad Hluboká brázda Petra Nováka (od Jar.Balcara)
    -koncert - překvapení večera a hudební vystoupení jednotlivých účastníků
    - táborák
    - 24.8.2008 dopoledne výlet lodí a prohlídka zámku Orlík
    -odjezd –položení kytice na hrob Petra Nováka

    Uvádějte prosím i počet osob.
    V případě zájmu zašlu přihlášku adresa st.kolka@gmail.com
    Více na stránkách :
    http://standakolka.blog.cz/
  • Petr

    Byl to skvělý zpěvák,je ho škoda.... *14*
  • Měl pěkné písně.

    Právě jsem dosledoval pořad o Petru Novákovi. Dnes vysílala ČT1: Příběhy slavných. Škoda, že se s ním nemohu vyfotografovat. Rád bych se s ním vyfotografoval. Měl stejný den narození jako já. Zdravím jeho příznivce. Kamil
    • Re: Měl pěkné písně.

      Milí fanoušci,
      těší mě, že máte hezký vztah k tomuto zpěvákovi, ale především hodnému člověku.
      Nebyl tak politický, za něhož ho dnes někteří vydávají. Byl to jen otevřený přímý člověk, který vyjádřil svůj názor.
      Politiku až tak nežral ani jí až tak nerozuměl. Byl vychováván ve veliké lásce,kterou mu poskytovala jehoh matka.
      Tak byl vlastně stále jen velkým naivním
      dítětem. Vztah s Evou Jakoubkovou, ať už
      žili jakkoliv - byl plný lásky z obou stran.
      Zamyslete se nad jeho otcem, po kom asi
      sdědil hudební nadání, není zde až příliš velká podoba s Vítězslavem Novákem
      jisté je že zde příbuzenské vztahy byly.
      A samotné Nové Město na Moravě, kolébka
      našich nejlepších umělců je toho dokladem. I sem patřil Petr Novák.
    • Re: Měl pěkné písně.

      I já jsem právě dosledovala pořad o Petru Novákovi. Vyrostli jsme na jeho písních, dodnes obohacují náš život a asi mu něco dlužím - aspoň kytku na hrob, ale nevím kam.
      • Re: Re: Měl pěkné písně.

        Vinohradské hřbitovy sektor 13
        hrob č.42 *4*
  • Byl nejlepší,nikdo se neuměl vžít do člověka,když je mu ouvej,jako on....zpíval to co měl na srdci,a že ho měl hodně velký....Díky Petře
  • poslední klip

    V únoru 1997 jsem točil jeho poslední videoklip. Tehdy jsme ale netušili, že bude jeho poslední. Hodně záběrů se točilo na hřbitově - Vyšehrad. Spolupráce s Petrem Novákem byl úžasný zážitek. Škoda, že v srpnu téhož roku zemřel. http://www.nouzak.cz/video/novak.wm v
    • Ten videoklip je velmi pekny. Duet s Karlem Kahovcem. Presne viem, kde obaja stali v zavere nadhernej pesnicky. Petrova tvorba a jeho podanie su jedinecne, nezabudnutelne, neprekonatelne.
  • juve1

    Ze života

    Petrovo texty,jsou ze života a jsou neskutečný,místy až depresivní.Viz.Sedm prázdných dnů,Zbláznění,prostě neskutečný.Hodně krát mě pohladily na duši,a pomohli.Je tam kus velkýho srdce,to co už dneska není.Člověk se do jeho textů,lehce vžije.A každý tam najde něco ze svého života.Prostě paráda,a smekám!!!!
    • Re: Ze života

      Zdravím *4* ...máš pravdu ,že jeho texty byli místama až depresivní,ale krásný....před chvílí jsem poslouchala "Klaunovu zpověd" a začali mi téct slzy,jak mě to dojalo *9* . Tu písen si pamatuji ještě jako malá,když si jí můj táta pouštěl.....a už tenkrát se mi líbila a přišla mi mooc smutná...
  • Miluju písničky Petra Nováka víc jak co jiného. Je v nich radost i smutek. Co mám říct o nšm víc, byl jsi sluníčko a je velká škodda, že jsi tak brzy odešel,mohli jsme se radovat z tvého hlasu a poslouchat tě dál a dál.
  • byl nenahraditelný

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit