Přejít na výpis diskuzí

Petr Novák

OSOBNOST 16.11.2010 
59 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • vše nej..
  • opozdene vse nej k narozkám ! *15*
  • Peťane *15*
  • *1* *2* *15* *3* *14* *4* *5* *6* *7* *8* *9* *13* *10* *11* *12* *16* kromě těch hhhhh.
  • ..k polokulatým narozeninám ! *15*
  • Vše nej !!!
  • Opožděné blahopřání Martině k 25.narozeninám,které oslavila 27.5.a zároveň předčasné blahopřání k zítřejším 64.narozeninám trenéra Petra !
    A videjko k tomu ! http://www.youtube.com/watch?v=FJvNi1ezkeg
  • „Tak co, trenére, jak je? Víš, já už jsem ti vlastně chtěl dávno zatelefonovat. Tak před dvěma roky, než jsem šel do Ruska. Abys mě naučil bruslit!“

    Novák zaskočen nebývalou seznamovací otevřeností zkoprněl jen na vteřinu:

    „A víš, co bych ti já na takový telefonát asi řekl? Pane, nedělejte si srandičky, hrát si na Jágra. A zřejmě bych to položil telefon, protože bych nevěřil tomu, že nám – rychlobruslařům volá samotný Jaromír Jágr…“

    Zasmáli se oba, i všichni kolem. A když vycházeli z haly, Jágr, jenž tvrdil Novákovi, že si vzestupu jeho rychlobruslařského NowiSTEAMu pozorně všímá, protože nemůže být přece náhodou, že jeden rok vychází na veřejnost Sáblíková, další rok Jirků, pak překvapí Erbanová a další, navrhnul, že půjdou od haly do olympijské vesnice pěšky.
  • Zeptali jsme se trenéra PETRA NOVÁKA:
    Čím to je, že Martina je tak skromná dívka? V dnešní době docela vzácný úkaz…
    Já jsem ji v minulosti vždycky upozorňoval: Podívej se na támhle na toho nebo na támhle na toho, jak se chová od chvíle, kdy získal nějaký dobrý výsledek. Protože takového závodníka, když něčeho dosáhne, zajímá hlavně, co se nosí na hlavě, jestli se líbí děvčatům a naopak. A tohle nesmí být. V hlavě musí být čisto. Na tohle je Martina dobře připravená z dob, kdy ještě nic neznamenala.

    Jak spolu vycházíte? Jste na ni hodně přísný?
    Vzhledem k tomu, že jsme oba narozeni ve znamení Blíženců, tak pro mě ani není překvapením, že spolu vycházíme… Nemám s Martinou problémy nějakého velkého rázu jako například porušování životosprávy, tréninkových výpadků. Pokud je zdravá, trénuje na sto procent, je schopná dodržovat odpočinkový režim. Je to fantastická holka, ač je pětinásobnou mistryní světa, podařilo se mi ji vysvětlit, že musí zůstat skromná a stát oběma nohama na zemi.
    Připadáte si někdy jako její druhý otec?
    Skoro víc než otec. Já ji říkám všechny pravdy, které potkaly mé svěřence. Snažím se ji vysvětlit, o čem je život.
    A o čem?
    Je o tom, že jak si ho kdo udělá, takový ho má. A mladí lidé by měli naslouchat těm starším. Zvlášť v dnešní době. Žijí přece v kolektivu. A my starší zase musíme respektovat názory třeba těch …náctiletých. Říkám jim: Život je o kompromisu mezi námi a vámi. To znamená, že já mám chyby, o kterých vím, ale ještě mám chyby, o kterých nevím. A vím o vašich chybách. Pojďme o nich v klidu diskutovat.
  • http://www.fanpop.com/spots/martina-sablikova-and-petr-novak/images

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit