Přejít na výpis diskuzí

Petr Novák

OSOBNOST 16.11.2010 
59 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • http://images5.fanpop.com/image/photos/30300000/Sablikova-Novak-and-Jan-Marek-he-died-in-2011-youtube-30344949-1536-1024.jpg
  • Hezký den,
    četl jsem v mediích, že uvažujete s Martinou o účasti na letošním Giru. Trochu se cyklistikou zabývám a tento závod opravdu nedoporučuji. Bez tisíců najetých km se kvalitně odjet nedá. Co bych vám ale opravdu doporučil je stihačka na dráze, jezdí se na 3 km, závod trvá zhruba stejně dlouho jako 3 km na bruslích. Závodník jede sám proti jednomu soupeři. Technicky to není nijak náročné. Na podzim se jede i MS. Teď se jezdí po světě desítky dráhových závodů kde se dá kvalifikace vyjet.
    Zamyslete se prosím nad tímto návrhem. Přeji hezký den a srdečně zdravím.
    Václav
  • Trenér Sáblíkové: Dělám pro ni všechno, na kluka a rodinu má čas
    Kdyby tolik nevyhrávala, možná by pak přemýšlela jinak, ne?
    Nevím, jak by reagovala, kdyby jezdila desátá, patnáctá místa. Dokázala toho tolik, že může přijít jednou i ten neúspěch. On ale pořád nepřichází, a já věřím, že nepřijde ani dalších deset let.
    Tak dlouho? Myslíte, že ještě bude sportovat?
    Proč ne? Včera byla čtyřicetiletá Pechsteinová desetinku od bronzu.
    Co když bude chtít mít ve třiceti letech rodinu?
    To už je jiná věc. Pak si musí rozhodnout, jestli chce dělat sport, nebo se bavit rodinou. Ale kde je problém mít rodinu v pětatřiceti jako Gunda Niemannová? Ta nepřemýšlela ve 24, že by chtěla mít rodinu.
    Mluvili jste s ní na tohle téma?
    Samozřejmě. Se všemi, už když je jim třináct roků. Do týmu přišla nová děvčata a hned se s nimi bavím na téma chlapec a temno v hlavě. Kdybych je na tohle neupozornil, nikdy nic nedokážou. Musejí vědět, jestli do toho půjdou, nebo ne. A jestli chtějí být tak dobré jako Martina, nebo ne. Trenér by si měl uvědomit, že by měl fungovat i jako dobrý poradce. A i s rodiči to musí fungovat, musí být shoda.
  • Dneska mě při sledování závodu potěšila jedna věc..trenér Novák pár měsíců po plastice konečně vypadal normálně..měl velké komplikace s hojením víček..měl je hrozně tmavé..Teď mu to konečně sesedlo.
  • wauworld
    Petr Novák před a po plastikách : http://www.osobnosti.net/foto/marty/112877-20111227103558.jpg
  • wauworld
    Novák zřejmě podstoupil plastiku horních víček..vypadá ale bohužel hůř !!! *13*
  • wauworld
    Včera vypadal úplně jinak..Není mu něco ?
  • wauworld
    HLAVNĚ SE NEZAMILOVAT..A POKUD PŘECE TAK POUZE DO TRENÉRA !!!

    Martina Sáblíková: Byla jsem za princeznu Prožívá dny jako Alenka v říši divů. Na rautu po vyhlášení Sportovce roku rychlobruslařku Martinu Sáblíkovou (19) do půlnoci každý obdivoval, podával ruku, chtěl společnou fotografii... "Jsem v šoku a nevím, co se děje. Esemesku mi do Itálie poslal i Petr Čech. Myslela jsem, že si ze mě někdo dělá legraci, ale pak jsem viděla anglické předčíslí čtyři čtyři a řekla jsem si: To je reálný," usmívá se Martina. Ze Sáblíkové je princezna českého sportu. O víkendu ovládla mistrovství Evropy, zlomila tři (!) světové rekordy. "Agentura Sport Invest pro mě poslala soukromé letadlo, běhala jsem během letu od okénka k okénku. Opravdu jsem se trochu cítila jako princezna, rozmazlovali mě," popisuje pořád ještě malinko roztřeseně pohádkový příběh mladá dáma, která nemá na kluky čas a na módu ji moc neužije. "Večerní šaty jsou fajn, ale boty mi neseděly. Když nemám botasky, tak to pro mě nejsou boty," práskne bez váhání. Ptáte se, jak se mohly zrodit fantastické výsledky Sáblíkové? Kde bere na rozdíl od většiny rychrobruslařek štíhlá dívka sílu a je z ní největší česká naděje pro další zimní olympiády? "Před Martinou jsem měl deset podobných talentů," tvrdí její trenér Petr Novák. Ostatní holky ale nevydržely. Zamilovaly se a byl konec. "Trvá pět let, než se člověk dostane na nějakou úroveň. Než se zvětší plíce, srdce, rozšíří žíly. Mě nezajímají svaly, mě zajímá toto!" ukazuje si Novák na hrudník. "To je továrna, která dělá výsledek." Kolikrát ještě Martina oslaví zlato šťastným pláčem, tak jako o víkendu v Itálii?
  • Nebreč. Medaili máš, utěšoval kouč Sáblíkovou po nešťastném pádu
    Chtěla zlato, podle kouče Petra Nováka mohla zajet i světový rekord na své parádní pětce. Nečekaný pád v závěrečné disciplíně ale Martině Sáblíkové zhatil veškeré naděje. Česká rychlobruslařka si nakonec na světovém šampionátu ve vícebojích dojela alespoň pro bronz, přesto se v cíli rozplakala.
  • Jak se k vám teď ve Žďáru chovají lidé na ulici? Jinak?
    Normálně. Vždyť mě tady znají. Navíc já nikam moc nechodím, maximálně tak s mamkou nakoupit.
    Zvednou na vás ještě rodiče hlas?
    Občas. Kvůli maličkostem. Třeba když si nechci vzít ven zimní bundu.
    Čím si vyčistíte hlavu, když zrovna netrénujete nebo se neučíte?
    U televize – ale tam si většinou zase pouštím rychlobruslení. Teď jsem o Vánocích viděla pár pohádek. Jenže když už vím, jak dopadnou, nebaví mě.Co umíte uvařit?
    Moc toho nebude. Čaj, vajíčka, gulášovou polívku a nějakou tu omáčku.
    Jste fintivá? Dáte na módní trendy? Já? To teda ne... Kupuju si jen sportovní věci. A řasy si namaluju tak pětkrát do roka.Už jste si někdy oblékla večerní šaty?
    Nikdy. Nejsem na ně ani stavěná. Loni jsem si je zkoušela před vyhlášením Sportovce roku a bylo to strašné.
    Tak v čem se jednou budete vdávat?Nejspíš v teplákách... (rozesměje se). Na ledě, to by se mi líbilo..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit