Přejít na výpis diskuzí

Petr Poláček

OSOBNOST 31.12.2006 
55 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • petr

    ahojky jakpak se mas??
  • aktualizace

    tady neni zadna aktualizace?jako ze ma peta uz pekne dlouho svoje cd a tady vubec neni.....
  • Ahojíneček Petí!! Jseš strašně moc úúúúúžasnej!!
  • Ahoj Péťo.Jsi nejlepší ze všech.Byla jsem na 3M a byl jsi skvělej.Už se těším až zase v listopadu pojedu.Měj se krásně.Ahoj.
  • Péééééééééééťo!!!!!

    Jseš skvělej úžasnej chlapík!!!! Mám Tě mooooooooooooooc ráááááááda a přeju Ti hooooodně štěstí!!!!!!!!!!! P.s.: Sestra se ptá, jestli by jsi chodil s 15ti letou holkou, kdyby byla úplně skvělá a fajn a všecko, ale bylo by jí 15. pokud to tady někdo ví please odpovezte!!!
  • Petr je fakt dobrej!!!má hezký songy a jeho cedo je taky v pohodě!!mám ho mooooc ráda!
  • Petr

    Ahoj v sobotu 24.9.2005 jsem byla na muzikálu tři mušketýři a ty si se mi líbil jak jsi zpíval.Prosimtě neposlal by si mi tvojí fotku s podpisem na adresu Lucie Zábranská Zahradní 611 Kralovice 33141.Ahoj
  • jses skvelej

    Nazdarek Peto byla jsem na tvych dvou koncertech v Ostravě a to K - trio a na landeku oba dva byly vynikajici ale strasne kratke jses najlepsi ye vsech super star pokracuj v tom co delas mej se a nekdy se ozvi cau tva verna fanynka
  • Jo taky si říkám, že by to chtělo nějakou aktualizaci. Skupina už není Bon Jovi revival.
  • Chtělo by to aktuální životopis, Petr už dávno nezpívá s revivalem a už má i svou vlastní desku.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit