Přejít na výpis diskuzí

Petr Průcha

OSOBNOST 31.12.2006 
77 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: Výbornej hokejista

    Jo dik
  • PP

    Jsem Chrudimačka jako on tak mu držím palečky, je to skvělej hokejista, tak hodně štěstí ať mu to tam pěkně padá.
  • phoenix

    přeji hodně štěstí v novém týmu :-) ať se ti v phoenixu daří *4*
  • viwi

    Re: jojo

    Kecáš *15*
  • viwi

    Valentýn

    Ahoj
    Hezkého Valentýna Petrovi i Všem jeho fanouškům *14* *14* *14*
  • Re: pp

    No jasně, mě se můžeš taky ozvat...To by bylo so awesome *1* vlastně není problém...protože tvoje věrohodnost je asi tak pravděpodobná jako že já jsem Cristiano Ronaldo nebo Heidy Klum například *3* *1* (ale....................................................................................................................................................................................................................................................................... co kdyby *1* )
  • Re: pp

    ...ale ale že by pp- byl Petr Průcha *8*
    *1* *1* *1*
  • pp

    ahoj ts. o.k ozvu se papa *3*
  • ts

    Ahojky Peto uz si tesim az prijedes do PCE.Ty vis kdo ti pise tak se ozvi. TS
  • držím palečky

    ahoj Péťo, přeji ti hodně štěstíčka a aby se ti začalo dařit... doufám, že tenhle gól byl jenom první z mnoha v letošní sezóně :-).
    Držím ti palečky *3* *4*
  • Petr73

    Petre drz se tam v NewYorku. Doma v Pardubicich ti vsici drzej palecky. Mame Te radi. 73forever
  • peto drž se

    jen tak dál jsi super hodně štěstí ve hře i osobním životě *5*
  • Re: Re: Re: :-(

    Petr byl vyhlášen jako první hvězda zápasu. Dal rozhodující gól díky, kterému Rangers vyhráli. Jen více takových gólů. Přeje Marta.
  • Re: Re: :-(

    Rangers jsou na tom celkově špatně, ale Péťa už zase vystrkuje růžky, nedávno byl druhou hvězdou zápasu *4* Počkejte jak se teď rozjede *1* tak mu držte všichni palce
  • Re: :-(

    Tak to je pravda, jinak bychom asi o něm moc neslyšeli. Přeji mu všechno dobré.
  • :-(

    Petr by měl konečně najít svou ztracenou formu. Jinak nám ho pošlou do ještě věčí tramtárie než je Amerika. Nedej bože aby to bylo Rusko *9*
  • Přání

    Přeji všem Petrovým fanouškům i Petrovi
    všechno nejlepší v roce 2008.
  • Re: Re: jojo

    Na velikosti nezáleží, hlavní je když to s nim umí *5*
  • Re: jojo

    a jak ty to viš? *15*
  • Povzbuzení

    Věřím i když se teď Jezdcům moc nedaří, že prolomí smůlu a zase se jim začne dařit. Petr se určitě zase dostane do dobré formy a bude mu to tam padat. Petře, moc Ti fandím a přeji jen to nejlepší.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit