Přejít na výpis diskuzí

Petr Průcha

OSOBNOST 31.12.2006 
77 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • :)

    Péťo, přeju všechno nejlepší k narozeninám *3* , hodně lásky, hodně štěstí v přístí sezóně *1* a ať se ti splní všechny tvoje sny *4*
  • Přáníčko

    Snad si to přečte nějaký Petrův známý nebo kamarád,protože Petr už bude možná v New Yorku a vyřídí mu to. *4* Přeji Petrovi k narozeninám hodně zdraví, štěstí,úspěchů a spoustu splněných přání.
    Fanynka Marta. *15*
  • Re:

    Jestli zjistil,že jsi na prachy a moc
    utrácíš tak se ani nedivím.On nemá rád
    holky,který až moc rády nakupují.
  • Pozdrav

    Já Petra zdravím a přeji mu jen to nejlepší. Moc mu fandím.Přeji hodně zdraví,štěstí a úspěchů nejenom na ledě,ale i v osobním životě.
  • Výbornej hokejista

    Péťa Průcha,skvělej hokejista,mám živě v paměti jeho nájezdy,jak řádil v sezoně kdy jsme získali titul,Koukal-Kolář-Průcha,Koukal -Hemský-Průcha,to bylo něco!:-) Péťo,hodně štěstí v Rangers!(budoucnost-jestli nedohraješ kariéru v Pardubicích,tak si mě nepřej:D)...btw je mi 14,tak se do mě pusťte ! *1*
  • jojo

    jo,tak dámy,jestli si představujete jak si s Pétou užíváte,tak to byste měli smůlu,má ho malýho... *13* *15*
  • Re: Komediant Donutil

    tak to je snad jeho vec s kym se foti *7*
  • zamyslete se

    no tak jako dobrý ,jak tak koukam na ty vaše články..no tak ja bejt na Průchovo místě tak si hodim mašli,pubertačky ktery ani pořádně nic o hokeji neví se tady budou rozvášnovat , nechápu jak můžete hokejisty soudit jenom podle toho jak vypadaj... *16* jako nerikam Průcha je dobrej celkem i talentovanej hokejista ,ale soudit ho jenom podle vzhledu ...holky proberte se *7*
  • :)

    Určitě se letos dostanete do play-off a dotáhnete to až do finále *3* držim moc moc palečky *1* a přeju hodně štěstíčka *5* *1*
  • Re: hh

    Tak ať si sem napíše každej co chce, vždyť je to jejich věc hvězdo
  • nevim

    Seš muj idol jsem taky hokejsta jako tyNechceš sem nou pokecat prosim muj e-mail je ninja.vitek@seznam.cz prosim napiš. *8*
  • hh

    Péťa je fakt dobrej hokejista...a ještě k tomu hezkej..ale nechapu, jak si muzou myslet nejaky patnáctky, že čeká jenom na ně...určitě se nad těmahle příspevka, když si je náhodou přečte, hodně zasměje......boť je to fakt ftipny...!! *1* *1*
  • ach jo

    Lidi, prosim vás, já Petra taky považuju za nejsuprovějšího a nejhezčího hokejistu na světě, ale občas je mi ho fakt líto, když ho denně zahlcujou takovýhle trapný holčičkovský kecy...
    Takový příspěvky mi přídou fakt trapný *9*
    Jinak Petrovi dál fandim a považuju ho za jednoho z nejsympatičtějších chlapů *4*
  • chudak

    malem sem se devcata pocurala smichy......urcite uz na vas ceka s otevrenou naruci *1*
  • Cau Peto jsi muj hokejovy vzor nosim na drese i tvoje cislo a bylo by leste lepsi kdyby ses mi ozval na email--- Bubik73@seznam.cz
  • Peta je nejkrasnejsi hokejista kteryho znam *14* je straaaaaaaaaaasne moc sladounkej *14* doufam ze se mu vsechno povede tak jak by chtel *3* *4* a at rangers letos vyhrajou *1* *3* snazte se *14*
  • Zdravím!

    Musim uznat, že na fotce, kde sedí u plotu mu to moc sluší
  • petře prosimte jaky mas e-mail jsi muj vzor v hokeji pls *4*
  • nedělejte si iluze ví za čím jde a nic jinýho ho nezajímá it is player on own side!!!!
  • Zdravim, je to strašně důležité a spěcháto, nemáte na Petra někdo kontakt nebo na jeho nějakého kamaráda,ztratila jsem ho, prosim pomozte.Díky jo a holky předtím než něco napíšete rozmyslete si to nebo se za to později budute stydět. Můj e-mail Elysey@seznam.cz

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit