Přejít na výpis diskuzí

Petr Šebl

OSOBNOST 15.1.2009 
205 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak jsem na zaklade zkusenosti ostatnich vazkousela pana Sebla,musim rict ze jeho fotky a pristup hruza a des,podvodnik je dobry to se mu musi nechat podvadet umi opravdu skvele.Davejte si na nej pozor taha nekrestanske penize za fotky co dokaze nafotit male dite lepe.Byt ve kterem ma pseudo rado atelier aspon tomu tak rika...je to demolicni dum na nadrazi to je pravda proste hruza des,bydli tam romove vietnamci vedle a dalsi,o nejake urovni se neda ani omylem hovorit.Ze me se snazil vylakat 20tis za foceni,nedala jsem mu nic a doporucuji aby tak jednal kazdy.Opravdu kdyz uz se pres vsechny varovani rozhodnete za rado fotografem Seblem jit tak nedavejte penize!!!!!Lea
  • tak jsem fotila s petrem seblem....fotky jako darek pro meho pritele....bylo to fakt narocne....vubec me nesetril a vytahl ze me i to co se snad ani vytahnout nedalo.........fotky jsou uzasne skvele a jsem hrozne spokojena....pisi ti sem pane fotografe velikou jednicku a dekuji...... *14*
  • prvniho listopadu v praze byl krest kalendare pro zivot detem.fotografa petra sebla
    kmotr byl za ucasti lucie bile michal david....a spol gratulujeme fanousci *14*
  • jojo to je pravda pred dvaceti lety mel petr po revoluci jako dvacetilety mlady muz nocni kluby,a sexshopy-jako prvni v historii ceskoslovenska a pote se toho vzdal a postavil prvni porevolucni kabaret.....AFRODITA-na Štefanikove ulici.......asi proto kdyz foti zeny tak u toho neslinta ,jako vetsina jiho kolegu ,ale snazi se aby fotka byla dokonala.....ale za mlada byl cislo to jo *16*
  • petr je super fotograf,obcas je drsny,obcas prefikne nejakou modelku,ale je profik nad profiky.nelibi se me tady ty hloupe anonymni prispevky,snad ma zena po tricitce rozum a dokaze si ricz co chce a co ne.....fotil jsem s Petrem nekolik foceni a vzdy byli velmi velmi profesionalni......
    Ps : nove studio v Herspicich nema chybku......Honza *16*
  • ahojte docela jsem se zasmala kdyz jsem cetla nektere prispevky.
    tak mam za sebou foceni u petra sebla,chtela jsem normalni trosku sexy fotky ,a jsem hooodne spokojena.je to uzasne a mam udelany i kalendar a vubec cele to foceni dopadlo skvele.jdete se nekdy podivat na petrovo studuje je uzasne a ma atmosferu,je ve stoletem pamatkove chranenem dome,stometrovy byt,vysoke stropy,krb vse nove a zarizene.je to v Brne na ulici vypravni ......urcite kdyz jsem petrovi volala ze nekdo pomlouva studio kde se fotilo mnoho celebrit ,tak se jen usmival pod fousy.vrele doporucuji a nejen na akty jak pise slecna nebo pani....vzdyt i ona o sobe pise ze byla spokojena s fotkama...to ze se na nich byla naha ....to je jeji volba ,ja byla taky a jsou sexy a uzasne.....a videt je maximalne bradavka......no a nejsem anonym kazdy me muze zavolat tak nepomlouvejte fotografa mame ho radi.....za anonym se schova kazdy ..nebo ze by konkurence???????777062381
  • No copak Petříček ten to s holkama uměl už v 92 hým když vlastnil lady Marion - *16*
  • Tak ještě jednou, myslím si, že tato diskuze zde na tomto serveru je o tom, že si jednotliví lidé sdělují své názory a zkušenosti. Moji zkušenost jsem napsala a je to pouze rada pro ty, co by nechtěli udělat stejnou chybu jako já. V jeho reakci ze sebe dělá mučedníka, aby tím zlehčil a znevážil jak zneužil mojí důvěry a nezkušenosti. Chtěla jsem pouze vyzývavé fotografie a ne erotické, ale potom co do mě nalil pár panáků mě jeho partička přesvědčila, že je normální fotit tyto fotografie. Začali jsme fotit hned ve spodním prádle a pak mě jen postupně několikrát vysvlékli do naha a to nejen u něj v bytě, ale i venku na nádraží. O nějakém scénáři nemohla být ani řeč. Nedali mi šanci cokoli si promyslet a neustále mi velmi lichotili jak budou fotografie úžasné. Při focení mi fotografie prakticky neukázal. Nejsem zrovna v dobré fyzické kondici, takže když jsem potom viděla jak mně fotil, bylo mi jasné, že si mě chtěl prostě pouze nafotit nahou pro svoje potěšení. I když jsem opětovně naléhala, aby mi veškeré fotografie předal a vymazal, stejně si je proti mé vůli nechal údajně jako zálohu. Profesionál má podle mě alespoň ateliér a nefotí u sebe doma v demoličním bytě někde na nádraží. Měla jsem dost indicií, abych od focení u něj odstoupila, ale je tak přesvědčivý , že jsem varovné signály přehlížela. Není to žádný umělec, je to pouze podnikatel a fotky tohoto typu by dovedl každý druhý amatér. Celá jeho reklama, to že o sobě mluví ve třetí osobě, chvástá se co všechno nafotil a kolik má práce a musí si sám sobě psát recenze je pouze neskutečně nafouknutá bublina. Jestliže tedy chcete nafotit erotické fotografie, je pro Vás pan Šebl nejvhodnější fotograf, v opačném případě je nafotíte také. Očekávám opětovné zpochybnění mojí zkušenosti, ale z toho co jsem napsala mám čisté svědomí.
    • to jsi asi pekna husa.......petr je super fotograf
  • no dobry vecer......tak jsem se rozhodl ze se vyjadrim k diskuzi....psala me kamaradka ze se tu o me spatne mluvi......tak- ano jsem na ceske a zvlaste na brnenske pomery drahy,kazda ma fotka je original a je dokonale vymyslena a remeslne dokonala.pro kazdou fotografii se resi,scenar,spickova vizagistka,obleceni,a prostredi,vetsinou je zadani takove-chci sexy fotky kde budu krasna uzasna pro meho pritele,manzela aj......nikdy nikoho nenutim k nicemu......a snazime se ja a cely muj tym dodelat nasi praci k dokonalosti.....vizaz,retuse,pronajem inerieru aj......letos jsme resili jeden problem kdy pani si nechala udelat lehce eroticke fotografie a nerekla to svemu priteli....vekovy prumer kolem 35 let....nekolikrat jsme predelavali cd..s fotkama aby tam bylo jen to co tam nase klientka chtela,ona na to vzala penize ze spolecne kasy....a jeji pritel nemohl rozchodit zkutecnost -ze jeji nadra videl nekdo jiny......no a byla italska domacnost a jako boxovaci pytel zde byl zvolen fotograf ktery delal svou praci.........no a reakci uz znate......pekny vecer a kdyby neco tak napiste nebo zavolejte nevedel jsem ze tady tento veb existuje...a asi zde dlouho nebudu....tak si to tu uzijte vas Petr Šebl proklety fotograf ale genialni ps je to jako inkvizice ve spanelsku...vyslekl ,zneuzil a pouzil je to dabel.........no vlastne podvodnik a ja chudera holka od krav................
  • ctu si tady to vlakno.....a jak rika clanek v dnesnim NEW......PETRA SEBLA milujete nebo nenavidite.......a uspech se v cesku neodpousti......
    a tak jen do nej .....vy pseudo kamaradi,fotografove a odmitnute modelky,,,,,pro vas ostatni je tu WWW.PETRSEBL.COM a udelejte si obrazek samy

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit