Přejít na výpis diskuzí

Petr Šebl

OSOBNOST 15.1.2009 
205 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak 1. Nikdy jsem pro Šebla nepracoval,, prosil me at mu pomuzu rozjet jeho praci,, takze jsem jako OSVC,, pro nej hledal zakazky a docela uspesne,, a zatim mu neskodim ,ale dluzi me penize , a pokud nezaplati , tak samozrejme vyuziji veskere prava , ktera tahle republika ma k tomu , abych je dostal zpet.. a vse co se o nem pise tady je pravda, takze jsem prvni neanonym,, a klidne Vam dam sve cislo 739359012..Na kazdou svini se vari kotel ...
    • no volal jsem ti dusane ale jsi docasne odpojeny ..asi nemas na tel....asi jsi petra okradl malo tak jsi nastvany mel jsi byt s nami na slovensku ale misto toho jsi byl hrat golf *16* *16* *16* *16* *16*
    • hozaku jsi ubohy spinavy smejd.co pouze parazitujes na lidech a osamelych zenach...tata tam kdesi na vesnici te malo rezal...zaplat dluhy a zacni pracovat
    • drahy dusane,musim reagovat .uz vime kdo pise ty skarede pomluvy.mluvil jsem s petrem a nikdo ti nic nedluzi...pracoval jsi pro neho rok.jako produkcni a potrztaska nez te vyhodil pro neschopnost.na cislo ti volam,ale asi je vypnute pro neplaceni.posdni dobou zijes jen z toho co ti nejaka chudera co oblbnes zaplati,a dokud te necha u sebe bydlet,opustenych ,starsich a naivnich zen je dost,prestan petrovi vyhrozovat, muze se stat ze tvuj praseci oblicej nekdo zdeformuje.
      i ja zde telefon klidne dam 604 6747653 vrat se do velehradu,zaplat sve dluhy a podvodne uvery I to co dluzis byvalym kamaradum na golfu a pis si co chces a kam chces,,,,,do mrtvol se nekopa michael kusrakov
    • Zapomněl jste napsat, že vše, na co si tady lidé stěžují - je pravda.
      Protože to, co si tady píše Petr Šebl pod různými jmény (milenka, lucie vacholava, kristy apod.) pravda očividně není!!!!!
  • vubec nas nezajima ze je pan sebl na uradu prace ...tady je to o tom abychom se dozvedeli nejaky drb,akci a podobne,spise to vypada ze si tu kamaradi ,co je petr sebl od sebe vyhnal leci anonymme sve bolaky...zda je fotograf na uradu prace ,nebo zda se pohadal s nejakym klientem to je uplne jedno,,,ma uzasne fotografie a rada chodim na jeho vystavy a divam se na jeho porady a toto me opravdu nezajima..ale je to tak kdo jiny by ho mel nenavidet,nebo ho pomlouvat nez zneuznaly a vyhozeni zamestnanci nebo kamaradi ja jsem poznala nejakeho Hozaka..taky mu skodi kde muze,dluzi a skodi....no jo cesko je male
    • kamaradi ja jsem poznala nejakeho Hozaka..taky mu skodi kde muze,dluzi a skodi....no jo cesko je male,, fakt a komu dluzim a kde mu skodim,,,, kdyz uz nadavas na anonym ,, tak se podepis ,,
  • Nejsem pepino ,, ale clovek ktery mu veril ,a podvody,, tak
    1. muze v cr podnikat osoba co je na uradu prace ???????
    2.Mluvil jsem asi s 3 jeho klientama v zivote ho uz nechteji videt...

    Tohle by zatim stacilo,,pokud chcete rozepisu se vic.. :)vice se asi doctete v novinach.....
  • no nejsi ty nahodou elias...co se schovavas za ruznyma jmeny?ja jsem jeho kamaradka...a jak pises ,petr ma hodne kamaradu...a vetsinou je ma uz hodne roku ale kdyz jsem nahodou zabrousila sem na osobnosti, tak mam pocit ze vsechny ty negace,kde se pise o nespecifikovane udajne nepoctivosti,o tom ze je bezdomovec a zlodej a podvodnik, tak je pise pouze jedna a tataz osoba..a protoze se zname i my tak si myslim ze jsi ty to josef elias neboli pepino.....treba se pletu , treba ne ale to je vcelku jedno....prosim mily anonyme o alespon jeden konkretni pripad,jeho podvodu,zlodejen nebo neumeni fotit,ja takovy neznam......predem ti mily anonyme pepicku dekuji mulenka
  • Ja mu nezavidim, kradou vsichni,, ale umelec je ,ale jako podvodnik,, ten nejvetsi ,chudak ani nevi ze i jeho nej kamaradi o nem v brne tvrdi ze je to ubozak... tak nevim..
  • Fotila jsem s petrem minuly tyden prestizni katalog.bylo to super.bylo me velkym potesenim ze jsem mohla byt v jeho tymu.vcera jsem byla na veletrhu Kabo a Styl a fotky petra sebla jsou na mnoha expozicich velkych firem
    nedej se petre a zustan jaky jsi...prazdne a beztrestne anonymni komentare svedci jen o zavisti a ubohosti....lucka ps jsem na fb
    • ....Petře, když už lžeš, tak si alespoň ověř, že lucie vacholava na facebooku je....
  • Petr Sebl je proste porevolucni kseftar, zlodejicek ale predevsim nefakcenko, ktery meni obor podnikani podle toho vcem muze zrovna lidi oskubat. Hleda obory kde bude inkasovat bez dokladu, pekne nezdaneni penizky. A proto je ted zrovna fotograf asi stejne jako kdokoli kdo bude mesic cvakat drahym fotakem. A je pravda ze sam sebe propaguje jako by studoval fotografovani celej zivot a nez se clovek rozkouka zaplati pak v prumeru 5000,- za hodinu cvakani fotakem od "umelce" se spinavejma nohama.
    • mam tuseni ze ty spatne a velmi adresne poznamky jsou od nejake zatracene milenky....opravdu vypada to jako jedna a sama osoba co si vzpomene ze musi neco o petrovi napsat.....no uz jsme u spinavych nohou.....a priste bude treba dalsi anonym o tom jak spatne suka.....kazdopadne je to jeden z nasich nejlepsich fotografu,,,asi je i pekne CISLO ale to se nevylucuje ze.... *13*
  • no jeste
    nejakou spinu.o jeho vzdelani a bydleni uz jsem cetla...neco noveho by to chtelo...treba jaky ma naradi....
  • zlodej podvodnik a neplatic,, prosim pozor na nej.. vyucil se zbrojarem,, nedavno si koupil maturini list na soukrome skole.. a vetsinou klietni okrade... na jeho strance jsou firmy ktere nikdy nefotil.. lze a lze .. kde muze..
  • no zase po dlouhe dobe jsem se podival na to...co o me moji byvali pratele ,zavistivci a konkurence pise....nemuzu se branit temto anonymnim pomluvam,zadam proto vsechny co tu vystupuji jako lea martin a co ja vim kdo , necht sem napisi telefon , a ja jim zavolam a zaptam se,kde se v nich bere tolik zavisti nebo nenavisti,je to stejne jako kdyz urvete sousedovi zrcatko,protoze ma lepsi auto.A to nehovorim o velmi spatne gramatice nekterych prispevku....no az nekdo bude o me neco chtit ,at mi zavola 603726525 to je muj telefon.To kde mam adresu,nebo ve kterem meste bydlim...to mam i na vebu,kde se kazdy muze presvedcit o me praci....je proste osud uspesnych lidi v teto republice,ze se uspech neodpousti...tak mili drazi anonymove co me lezete do zadecku,a zde me pomlouvat preji vam krasny den.....Petr Šebl *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • klasiku,, chudací zůstanou chudaky,,, to jest česká republika.., máš se na ně petře vysrat

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit