Přejít na výpis diskuzí

Petr Šebl

OSOBNOST 15.1.2009 
205 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • fakt me nezajimas,,klidne si delej co chces, bud si kde chces,,ale jenom jedno nehraj uz golf... podvadet pri turnaji... a jeste klubovem,, tohle by si meli precist na kaskade..a hlavne se tady neschovavej za zenske a modelky... to je hodne ..
  • no jeste ze tady to forum mame...dana je podle telefonu co uvedla asi pan hozak.....no a o trosku nize je to zase nejaka modelka....a vlastne mimo vyhrozovani.polici...tak to uvedl....pracakem aj...tu nic neni...spise to vypada na zakomlexovaneho kluka co nevi kudy kam....a najednou ma moznost...alespon si ti mysli beztrestne nadavat .byt vulgarni aj....no do mrtvol se nekope a jak je videt nema smysl nic psat.....je to porad dokola........hodne stesti pane dusane.doufam ze se bude darit a preji vam radost ze zivota....co nejdele...rakovina je previt a doufam ze se s ni...a dalsimi problemy vyporadate...a stanete se clovekem......
  • Šebl nemá přátele - všechno si tady píše sám. Sám se tady zaregistroval a sám si také fandí. Na tom má postaveno svoje celé fungování
    • mate pravdu.....proto se staci podivat na fb....2000 lidi tam pan sebl ma.....ale cele je to iluze...nema pratele ale ma vas...co tu spoustu casu ztracite
      psanim vsech tech peknych recenzi....zkuste si taky vice fandit a mene zasti......krasny den.......
  • Tak poslouchejte vy pratel sebla co o me pisete jestli mate nejaky problem tak me zavolejte muzeme si to vyrikat z oci do oci( 739359012) , teda pokud tohle vsechno nepise sebl,, a pokud mas se mnou seble nejaky problem tak me zavolej, me uz nezajimas a nikdy nebudes, nic po tobe nechci, tak se prestat sr.. do meho zivota,nechapu jak muze nekdo komu sezenu zakazky za 200 tis ,, jeste po me plivat ,, pokud budes pokracovat............tak ti to vysvetli pravnici, jak se mas chovat
    • pane dusane...pravnici jsou drazi a z ceho je chcete zaplatit....petr vam uz penizky neda a pracovat neumite...vite jak to dopadlo s vasi misi v praze....nikdo vas nechtel.....nejsem sebl jsem holka ktere vadi jak se navazite do cloveka u ktereho jste zadarmo bydlel....jdete trosku do sebe...treba nejste jeste tak uplne spatny....zavolejte p.seblovi.omluvte se a treba to bude ok...on je velmi velkorysy.....
      • prodal jsem byt v praze ty trubko,, takze mam 6 milionu na to abych te nakopal do prd.. modelko
  • Šebl není žádný umělec
  • napis to na facebook at si na nej daji holky pozor dik moc ,, ja uz to udelala
  • Vsichni mu zavidime jaka je to svine,, *11* *11*
  • on se nekdo najde kdo mu to spocita treba jeste letos nebo pozdeji ,, jsem zvedava jestli v kriminale bude moc fotit, treba jo kdyz je to ten pan umelec.. *15* *15* *15*
  • Ted si procitam diskuzi, a ten šebl je fakt ubozak ,,,psat tady ve vice osobach,,, tohle nemuze delat clovek ani se zakladnim vzdelanim, to je na leceni v ustavu aspon na bohnice,, takove lidi by nemeli poustet mezi ostatni ,, a mimochodem,, co jsem slysel tak vystavu nemel nikde uz 2 roky,, a pokud nekde ma proc nanapise odkaz kde aby se pochlubil, tak mam pocit ,ze 80 % prizpevku pise on ve trech osobach se stejnou gramatickou strukturou, a pak ta jeho slovenska ... jedina obdivovatelka..
  • naopak debile,, preje se ,, ale hajzlu a svinim co vojebavaji stat a lidi ,,, asi ne

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit