Přejít na výpis diskuzí

Petr Šebl

OSOBNOST 15.1.2009 
205 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dalsi vyliz prdelka,,, to jsi v te jeho kavarne pizerce kde ma ty tragicke fotky.... co ja vim tam za posledni 2 roky se o nem nenapsalo vubec nic a vystavu a v parizi nebo kde,, vtip roku,, a fandim tem lidem, co ho nemaji radi at mu ukazou, dej te mu to sezrat hajzl.. ....
    • no je videt ze jsi asi u nej v kavarne byl......a kde jsi ted nekde v prdeli a prudis
    • no tragicke na jedne te fotce jsem i ja,,,,a nezda se ze bych byla tragicka *10* *10* *10* *10* *10*
  • ano nikoho nezajima jake ma pan sebl vzdelani a kde bydli ja jsem dnes v kavarne a vsude tu visi jeho uzasne fotky je me jedno komu udajne dluzi a komu ne ,,vypada to ze tu jeden opruz dela dusno....petr sebl je osobnost skvely fotograf a doufam ze toto ani necte nema to zapotrebi ps: o nem v novinach ctu ale o nejakem grafikovi nebo hozakovi urcite ne.........lukas a nejsem nikdo jiny
    • Naopak - je dost podstatné, když si kdokoliv před jméno dává Bc nebo Mgr a s vysokou školou nemá NIC společného. Od Šebla mě to nepřekvapuje, má na lhaní postavený celý život!!!!!!!!!
      • jo lhat a oblbovat holky to mu slo vzdycky je tlustej skaredej a vzdy jich mel hodne ale fotograf je sikovny moc.....ps: dluzi me jeste 5 korun martin krivy tak se taky pripojuji k pohledavkam *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3*
      • nevim o tom a znam petra dlouho ze by si pridal nekde na vizitce nebo jinde nejaky titul on sam by si ho nedal i kdyby nejaky mel stejne jako jeho setra ktera tituly nepouziva *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12*
  • Co se tyka vzdelani máte pravdu mam jen vyucni list, maturitu jsem si koupil na gymnaziu... prosim uz me nechte byt ,, dekuji
    • prosimmmmmmm a jeste jsem si koupil titul v materske skolce a chci byt kosmounat a mozna nemam vlastne ani zakladni skolu a vlastne nejsem zadna osobnost a zadny fotograf a vsechno co tu pisi jsou jen lzi a proto mam 2000 pratel na fb a fotil jsem vsechny dulezite katalogy a spoustu firem a vubec vse je na wwww.petrsebl.com jsem buuuzna a telousss a vlastne nemam ani vyucnak a koho to zajima...a jsem bezda co dnes bude spat na pate koleji tak me prijde navstivit spolu s pepem a hozakem a salatem a lucii a kamilem a dezem a vubecccccc ze ma nekdo naladu a chut se schovavat za cizim
  • Dobre omlouvam se všem, a všem co dlužím penize to do konce měsíce vrátim , přiznávám nechoval jsem se čestně ,proto se pokusim aspon něco napravit, chci vás poprosit aby jste už takové věci škaredé o mě nepsali, ještě jednou se moc omlouvam, jsem jen fotograf nic vic neumím,, Petr Šebl
    • ano ano vratim vsem vse i z urokama treba i kacku nebo dve jim dam a hozakovi na polivku a na cestu domu ale kde ma domu v praze -- ne tam dluzi na velehradu tam se nesmi ukazat tak kam kam mam vratit ty urazky a pomluvy co ja vim *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7*
    • drz se petre jako fotograf jsi uzasny a skvely........a kasli na ty ty zavistivce z nemanic
  • uz nas zaluj vsechny blbecku ,, socka bez adresy nas bude vsechny zalovat, pomoc moc se bojime,, vsichni se trepeme strachy....jsem zvedavej az vyjde clanek v novinach o tom jaky je šebl podvodník ,, to bude prvni pripad kdy nekdo nekoho zaluje za pravdu .... uz se tesim na ten soudni spor,, bezdomovec zaluje cele brno,, za to ze ho nema nikdo rad.. jen par blbecku co jeste nepoznali jaky je to hajzl a podvodnik.. jsem zvedav co rekne školní inspekce na jeho maturitu..
    • no zrovna socka petr sebl urcite neni dostava docela dost penez koupil si od nas docela drahou motorku a byl jsem v jeho dome kde ma docela prosperujici restauraci......a ten byt socialni na nadrazi....s krbovymi kamny,vyhrivanou podlahou....stometrovy byt taky bych chtel byt takova socka *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* spise je asi rad kdyz si to o nem myslis
    • to je uzasne jak nikdo nema jiny argument nez ze se nekde dozvedel ze je na magistratu,,,,,no ja vim ze zrovna on ,nema s bydlenim a penezi problem to spise ti co ho tu pomlouvaj treba vim ze hozak u nej bydlel a zadarmo....
  • ze by salatin......jeste jednou a doporucim panu petrovi ktereho zastupuji aby vas zazaloval..za pomluvu urazku osobnosti..pokud mate jakekoliv smluvni pozadavky kontaktujte studio....jinak sklapnete
    • urazka ceho, osobnosti,, vis co je to osobnost,, to je clovek co neco dokazal .,. ne nekdo kdo je na osobnosti.cz,, a to je rozdil teda pokud jsi pravník a nestudoval jsi v plzi coz by vysvetlovalo hodne ...
      • no petr vi co to je osobnost ale ty co pises v PLZI misto v plzni asi moc ne
      • pise se v plzni......no pokud je nekdo tu tak je asi dost dobrej a slavnej a to se v cesku neodpousti hlavne anonymne
  • Proc se nepodepišeš ,šeble ... copak se bojis podepsat,, sam chudak nadava na anonymni vzkazy a sam pise anonymne,, dneska umi fotit kazdy,, z 500 fotek me taky vyjde 40 krasnych ? a vystavy co ja vim nemel 2 roky, naposledy v ponrepu a jen diky kamaradovi,, ktery o nem rika, ze jeto ubozak jako vsichni ostatni , podstatou je informovat modelky a potencionalni klinenty jaky je gauner ..... tot vse ..
    • no fotila jsem s petrem a vse bylo super zaplatil vse a driv nez mu zaplatil klient ale to ty dusanku vis......ty jsi me penizky dat nechtel...
    • no jo a proc teda nyvystavujes a taky nejsi slavny ted ma vystavu v domazlicich a je to docela mazec......krasny fotky....tak neurazej
    • zajimave...zeptame se pana ratze majitele ponrepa jak to mysli...ze to o nem rikal pan salatin......uvidime......asi sledujete veskere cinnosti pana sebla...zeby fanousek.......co ja vim tak s vami prestal spolupracovat pro vasi neschopnost.......
  • I me okradl hajzl jeden ,, delal jsem pro nej grafika dluzi me 21 tisic...
    • no jo dluzi i cisari panovi,havlovi a jeziskovi tomu dluzi dvacet milionu lidi toho nakecaj,,,,,,,,,hlavne anonymne,,,,,,
  • Nová přezdívka Petra Šebla - Vyliž mi - a jáká vysoká škola bude přiřazena? Děkujeme Petře za příspěvky. *1*
    • co to ma spolecneho ze skolou...apropo mate pravdu pan sebl studuje jednu VS skolu
      • a jakou VS zlodejskou ..
    • je to chudak,, kdyby mel IQ nad 100, tak se tomu tady zasmeje a nebude reagovat.. ale jelikoz potrefena husa se vzdy ozve.. takze pravda na tom neco bude..
  • Jo a v řijnovém časopise kaskadan o tom vyjde članek ..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší