Přejít na výpis diskuzí

Petr Šiška

OSOBNOST 27.8.2008 
101 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ty čo si sa s koňom zrazil? *1*
  • Tohoto člověka bych zavřel do cely s 5 Rómy. Pak bych ho posadil do křesla a nutil ho odpovídat pod detektorem lži, jestli má rád Cikány, jestli je rád v jejich blízkosti, jestli měl někdy homosexuální styk. Celou soutěž bych vysílal na obrazovce do jeho cely a pak ho tam k nim zavřel a do večeře bych jim nasypal rozemletou viagru :-))
  • šíška

    Nemá fakt šišatou hlavu
  • Re: ...

    Peta je nadhernej, uzasnej muzskej, na nic si nehraje, je vrelej k lidem a moc moc miluckej! Proste nej nej nej po vsech smerech!!!!!!!!!
  • Re: Re: Re: je fajn

    Myslím si, že jeho súkromný život je len a len jeho osobná vec, tak by ste to mali tak brať a rešpektovať to.On sám vie najlepšie, akú ženu potrebuje a chce mať vedľa seba.Stretnúť dobrého partnera pre život nie je také jednoduché, ako sa na prvý pohľad zdá. Môžeme mu iba želať, aby zalovil v správnych vodách a mal šťastnú ruku pri výbere. *3*
  • Re: Re: je fajn

    Prý má teď nějaké děcko. By mě zajímalo, se kterou s jeho X milenek
  • Re: Názor

    To je pravda, ale ty taky dávám na svůj dojem. Já ho znám hodně dlouho a osobně. Nikdo ho nemá rád,je arogantní, namyšlený a vulgární
  • Re: je zlej a hnusnej!!!!

    to je teda pravda, hnusák
  • Re: Re: Re: Re: Šiška pleška

    neni sprostej aspon.. co vím.. je to fajn muž si myslímm jako.. pžedtim byl náš soused ale tedka tam uz moc tak neni.. nebudu řešit.. ale vzdycky se fajn pozdravime jak přijede :)
  • ...

    Petr je nejkrásnější mužský pod sluncem!!!!
  • Re: Re: Re: Re: Re: Šiška pleška

    no tak o čem je řeč???? *7*
  • Re: Re: hmm...

    k jeho spevu: operu by asi neuspieval, to je pravda, ale to on nepotrebuje.Na žáner,ktorý hrá a spieva, má hlas dobrý, zaujímavý a v určitých polohách príjemne zafarbený.Chce to len viac počúvať.Keď ho nemusíš,vykašli sa na to a počúvaj tie svoje. A ja, keďže ho môžem, počúvam okrem iných aj jeho s Legendami...a veľmi rada, pretože sú výborní.Videla a počula som ich hrať naživo a nielen z DVD a CD, takže viem o čo píšem...Ale beriem aj to, že každému sa nemusia páčiť. Sto ľudí, sto chutí, poznáme to. *3*
  • Re: Re: Re: Re: Re: Šiška pleška

    Ja viem o čom je... *3*
  • Re: Re: Re: Re: Re: Šiška pleška

    asi mám vedení trošku delší než dlouhý.. o čem je řeč? *9*
  • Re: Re: Re: Re: Re: Šiška pleška

    Neviem či som to správne pochopila, ale snáď áno. *4*
  • Re: Re: Re: Re: Šiška pleška

    podepsal jsem se jen pro to abys mi mel co závidět. je to málo? tak děkuju *3*
  • Re: Re: Re: je fajn

    Já si myslím, že je oba dva takové výmysly vůbec nezajímají..
  • Re: Re: Re: Re: Šiška pleška

    Nepoznám ho osobne, takže neviem, do akej miery je to pravda. Z vlastnej skúsenosti však viem, že záleží na tom, v akom prostredí sa človek pohybuje a s kým komunikuje. Niekedy je treba "na hrubé vrece hrubá záplata".Práca s ľuďmi je už taká.
  • Re: Re: Re: Re: no ja přece

    zrejme vyschli perá,alebo že by sme ho už dosť preklepali? Až to všetko čítal,tak mu nezávidím, čo sa o sebe dozvedel. Vieme byť riadne zlí, najmä keď sme anonymní a keď sa nás to netýka.
    Našťastie bolo tam aj pár pozitívnych príspevkov.Myslím si, že písanie sa rozbehne, keď sa v září objaví na obrazovke. To určite niektorým zase dvihne tlak.Neuškodilo by nám, keby sme boli viac tolerantní. Mali by sme sa baviť a brať to ako hru.Držím mu palce a prajem mu pekný život.
  • texty

    ahoj petre prosim te nenapsal bys mi nejakej text???takovej neformalni kerej bych mohla nekde zpivat pls *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit