Přejít na výpis diskuzí

Petr Stach

OSOBNOST 4.3.2014 
71 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • buffytka

    Dobrý den,

    myslím, že sexuální orientace je jen a jen soukromá věc Petra, kterého mimochodem znám dobře už roky. Je prostě celoživotní singl, má rád svoji samotu a třeba cestování po Česku a dokáže i sám uznat, že prostě pro vztah to není úplně dobré. Není gay, vím to, protože jsme spolu randili a asi bych to sama poznala, ale holt jsem hledala pro život něco jiného než co mi mohl nabídnout. Vzhledem k tomu, že má Petr syna ve střídavé péči s jeho maminkou, se kterou Petr nikdy nežil. Už to, že se dokáže sám plnohotně o syna postarat, mluví samo pro sebe, že to není nějaký nezodpovědný floutek. Třeba ženě v určité věku může vztah s ním vyhovovat. 

  • Doporučuji navštívit představení, která Petr Stach hraje v Ungeltu a to 4000 dnů a Smrt a dívka.
    A pak musím ocenit zpodobnění režiséra Martina Friče v seriálu Bohéma. Všechna čest.
  • *12* *12* prasátko jsem já
    Petr Stach néé,ten je moc hezký,líbí se mi jako mužský a jestli je gay nebo není je mi úplně jedno,bulvár nečtu,píší hlouposti a nepodložené věci.
    Na Hradčanech v létě na Letních Shakespearovských slavnostech jsem zjistila,že nejen dobře hraje,viděla jsem ho v Ungeltu,ale i dobře zpívá.FAkt mi zpestřil večer,šla jsem na hru a ani nevěděla kdo v ní hraje a jako první na jeviště vešel on,bomba! *2*
  • Byli jsme s kamarádem na představení Robin Hood v divadle Minor.I když nepatříme mezi to nejmladší publikum, byli jsme oba nadšeni nejen z vynikajících hereckých výkonů, ale i z výtvarného řešeni a dokonalého promyšlení celé scény a hudebního doprovodu. Určitě doporučuji všem věkovým kategoriím :-) Setkání s Petrem Stachem byl životní zážitek, nikdy jsem nežádala o autogram, tak se mi třepaly ruce i kolena. Ale je to velmi sympatický a příjemný člověk a s jeho úsměvem ze mne veškerá nervozita spadla. Nikdy na toto setkání nezapomenu.
  • Je to prostě dobrý herec. Škoda, že nehraje něco v divadle pro dospělého diváka, do Minoru na představení pro děti se mi nechce. Určitě by si zaloužil nějakou další pěknou roli.
    • V divadle Ungelt hraje ve skvělé hře Smrt a dívka :)
      • A ve Smich zakazan je uplne dokonalej. *1*
    • Hraje i pro dospele. Například Smrt a divka v Ungeltu nebo Smich zakazak v Žižkovském divadle Járy Cimrmana. Robin Hood nebo Pernikova chaloupka v Minoru jsou taky super i pro dospelaka. *3*
  • Je jasné, že to je gay. Netuším, proč se jasně nevyjádří? Stydí se? Bojí se? Za co a čeho? O kariéru? Hahah. Dříve míval nick Hurvajs na několika gay seznamkách (to je tak 15-18 let zpátky).
    • Nechápu proč se tu řeší jestli je gay nebo není,je to jeho věc stejně jako každého z nás a neustále tu někdo po někom žádá aby se přiznal a vlastně proč ani já sám se nikomu nepřiznávám že jsem heterosexuál,je to věc každého z nás a určitě je to úplně jedno,důležité je jetli je ten člověk štastný,aby mu šla práce a aby točil hodně filmů a dal do toho vše a nemusel se starat o kecy které kolují v důvěryhodných bulvárech jako je aha a blesk:) Petře drž se.
        • Smajlíky s potleskem se tu jaksi nezobrazují. :D Tak tedy slovně: krásně napsané!
    • Že to tak dobře víš? Je to jeho věc. Za něj mluví jeho práce ne to jestli má rád holky nebo chlapy.
      • Přesně tak. *3*
  • Prosím nevěřte tomu, že je pan Stach gay. Bulvár se chová jako hyeny, jdou po ním a nemyslím si, že je něco takového daň za slávu. Pokud se vám tak líbí, podpořte ho a nemlčte. Třeba si to pan Stach čte. Je to sympaťák a podle mého slušný člověk a toto si nezaslouží. Přitom to o něm vykládá nějaký zahořklý poďobanec co sám vypadá jako gay. BOŽe!! *16* Když jsem ten článek četla, bylo mi líto toho, že si toto může někdo dovolit.
    • Je to jeden velky hnus. Tohle si vůbec nezaslouzi. *13*
      • Hned bych ho objala! ❤️ Snad jej bulvární pisálkové nechají v klidu žít... Buddha praví: "Slova mají moc jak ublížit, tak i léčit." ...jak pravdivé. Doufám tedy, že se k němu dostane alespoň jednou tolik pěkných slov, co otravných telefonátů.
      • Jako, že Q café je normální kavárna, kam chodí i gayové. Naše celé divadlo chodí hrát do gay klubu a máme normálně rodiny a jsme teda taky divní.
        • Je to spis obracene. Je to gay kavarna kam chodi i "normalni". Jsem zvedava, jak to bude pokracovat. Kez by mu uz dali pokoj.
          • Přesně. To jsme dopracovali jako společnost, aby se slušný člověk hájil proč je sám atd. Ten, co to na něj háže, to musí být ksindl...třeba je zhrzený.
  • Dnes byl v příloze Blesku a prý se ho ženy bojí, že vypadá přísně. Teda já bych chtěla, aby byl na mě přísný.... *14*
  • Někde sem slyšela že je prý gay...
    • Je to gay..
      • Máš důkaz nebo je to tvůj dojem? Je jeho věc jestli někoho má nebo nemá.
    • To těžko, když chodil v minulosti s herečkou Řandovou. Hlavně gay vypadá úplně jinak...
  • Je to velký sympaťák:)j Kéž by bylo takových víc.
    • Ženy po něm šílí a vzdychají celým věkovým spektrem a jaké třeba i krásky a on nic...nespravedlnost. Asi ta, která se k němu proboxuje....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit