Přejít na výpis diskuzí

Petr Stach

OSOBNOST 4.3.2014 
71 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Prosím nevěřte tomu, že je pan Stach gay. Bulvár se chová jako hyeny, jdou po ním a nemyslím si, že je něco takového daň za slávu. Pokud se vám tak líbí, podpořte ho a nemlčte. Třeba si to pan Stach čte. Je to sympaťák a podle mého slušný člověk a toto si nezaslouží. Přitom to o něm vykládá nějaký zahořklý poďobanec co sám vypadá jako gay. BOŽe!! *16* Když jsem ten článek četla, bylo mi líto toho, že si toto může někdo dovolit.
    • Je to jeden velky hnus. Tohle si vůbec nezaslouzi. *13*
      • Hned bych ho objala! ❤️ Snad jej bulvární pisálkové nechají v klidu žít... Buddha praví: "Slova mají moc jak ublížit, tak i léčit." ...jak pravdivé. Doufám tedy, že se k němu dostane alespoň jednou tolik pěkných slov, co otravných telefonátů.
      • Jako, že Q café je normální kavárna, kam chodí i gayové. Naše celé divadlo chodí hrát do gay klubu a máme normálně rodiny a jsme teda taky divní.
        • Je to spis obracene. Je to gay kavarna kam chodi i "normalni". Jsem zvedava, jak to bude pokracovat. Kez by mu uz dali pokoj.
          • Přesně. To jsme dopracovali jako společnost, aby se slušný člověk hájil proč je sám atd. Ten, co to na něj háže, to musí být ksindl...třeba je zhrzený.
  • O vztazích nebudu psát, ale k jeho herectví. Mám ráda neokoukané tváře v našich filmech a zvláště, když mě osloví! Petře, žádný ostych, v seriálu 1. oddělení jsem Vám všechno věřila a s Ondrou Vetchým a dalšími našimi předními herci jste byli výbornííí! Jste sympaťák!!!
    • Přesně! Zbaštila jsem mu (vlastně všem "vyšetřovatelům") všechno i s navijákem... :D :) Jen je opravdu škoda, že seriál Případy 1. oddělení končí. :/ (Ještě že bude repríza 1. série :D )
  • Dnes byl v příloze Blesku a prý se ho ženy bojí, že vypadá přísně. Teda já bych chtěla, aby byl na mě přísný.... *14*
  • Je to velký sympaťák:)j Kéž by bylo takových víc.
    • Ženy po něm šílí a vzdychají celým věkovým spektrem a jaké třeba i krásky a on nic...nespravedlnost. Asi ta, která se k němu proboxuje....
  • Myslím, že bude mít tak přes 180 cm. Já ho zažila na premiéře Laputy v Lucerně a je neuvěřitelně skromný, příjemný a třeba obluze vždy poděkoval. Byl tam asi sám, bez nějaké partnerky. Najít k němu nějak cestu, brala bych ho. Je hezký, charizmatický a milý.
  • Nedavno s nim byl rozhovor v magazinu mlade fronty. Je to pry introvert.
    • A kdo dělal ten rozhovor? Skarlet, Tomík Poláček nebo Malinda?
      Jestli Skarlet tak to nemá cenu číst. *6*
  • Doporučuji navštívit představení, která Petr Stach hraje v Ungeltu a to 4000 dnů a Smrt a dívka.
    A pak musím ocenit zpodobnění režiséra Martina Friče v seriálu Bohéma. Všechna čest.
  • Viděl jsem ho potkal ve fitku a makal!! *5*
    • Ja taky, v jakyms ho potkal ty? B-)
    • Ve fitku? Tak to bude teď Péťa silnej jako silnice. *1*
  • Já viděla rozhovor Věrný...tam byl úžasný, i když se popisuje jako nenápadný a zahloubaný, musí být neuvěřitelně zajímavý a krásný člověk. Přála bych mu taky nějakou slečnu a mladší klidně. Myslím, že 30 letitá by bylo optimální, aby mu dodávala energii a nemusí být všechny povrchní a třeba by ho právě milovala proto jaký je, ale otázka je jestli dokáže nějak k těm ženám vyjít vstříc - měli by ženy častěji chodit na jeho premiéry. Taky bych ho chtěla potkat!!
  • Dnes je s ním rozhovor v Právu a prý mu vztahy moc nejdou. Že je prý hodně komplikovaný, ale spíš myslím, že ho nějaká hodně zklamala a už má strach. Mám to podobně. Ono každému se vztahy dařit nemohou. Měl by dát ženám ještě šanci a je i spousta krásných mladých holek, které to mají třeba podobně, ale je asi problém se k němu dostat. Myslím, že třeba nějaká pohledná mladá holka by k němu klidně pasovala..
    • A co obyčejná, starší, ale za to rozumnější... *3*
      • To už je na Petrovi. Mně je 30 a líbí se mi šíleně, vůbec mi nezáleží, že je starší. Aspoň bych se od něj měla co učit.
        • Mám pro něj taky slabost a to je mi lehce přes dvacet *3*. Myslím, že má spoustu ,,obdivovatelek". Je skvělý herec, působí skromně a sympaticky, žádné hvězdné manýry a podobně. A navíc ten úsměv! *4*. Fandím mu.
            • Omlouvám se, měl to být odkaz na rozhovor magazínu eRko (Český rozhlas), který vše výše jmenované dle mého názoru jen potvrzuje + ten hlas!! ^^. Lehce dohledatelné na internetu. ;) :)
          • Úplný souhlas!! :D :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit