Přejít na výpis diskuzí

Petr Stach

OSOBNOST 4.3.2014 
71 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Popovídat si s ním pár minut. Klidně o čemkoliv. (To že jsem strašná stydlivka, a ani bych jej asi neoslovila, je už věc jiná...)
    Jelikož já jsem (bohužel) pouze mladé ucho (18, je tu snad někdo mladší?
  • přeji aby nějaká jiná byla mu partnerkou a dala mu děti, kterým on bude zajisté dokonalý táta. ✊
  • Nevíte náhodou jestli má nějakou přítelkyni?
    • nemá
      • Vždyt je žanatej a má děcko.
        • Neni zenatej ani nema dite
  • Je jasné, že to je gay. Netuším, proč se jasně nevyjádří? Stydí se? Bojí se? Za co a čeho? O kariéru? Hahah. Dříve míval nick Hurvajs na několika gay seznamkách (to je tak 15-18 let zpátky).
    • Nechápu proč se tu řeší jestli je gay nebo není,je to jeho věc stejně jako každého z nás a neustále tu někdo po někom žádá aby se přiznal a vlastně proč ani já sám se nikomu nepřiznávám že jsem heterosexuál,je to věc každého z nás a určitě je to úplně jedno,důležité je jetli je ten člověk štastný,aby mu šla práce a aby točil hodně filmů a dal do toho vše a nemusel se starat o kecy které kolují v důvěryhodných bulvárech jako je aha a blesk:) Petře drž se.
        • Smajlíky s potleskem se tu jaksi nezobrazují. :D Tak tedy slovně: krásně napsané!
    • Že to tak dobře víš? Je to jeho věc. Za něj mluví jeho práce ne to jestli má rád holky nebo chlapy.
      • Přesně tak. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit