Přejít na výpis diskuzí

Petra Janů

OSOBNOST 31.12.2006 
150 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Narozeniny!!!

    Naše milovaná Petro,
    přejeme Vám všechno nej k dnešním krásným narozeninám!At nám všem děláte radost,jako doposud!
    Martin *14*
  • Dobrý den

    Milá Petro,
    dodatečně gratulace ke krásným narozeninám a dovolte mi dtaz zda ještě platí akcie na Dostihovou stáj Petry Jaů z roku 1990.
    Předem Vám děkuji za odpověď a přeji samé krásné dny a hodně lásky.
  • díky

    Včera,tj.29.5.2010 bylo Vaše vystoupení na oslavě města Bystřice n.P.A bylo vážně moc pěkné.Za tento krásný zážitek Vám děkuji,a do dalších let přeji vše nej,nej,nej. *3* *3*
    • Re: díky

      petra je vynikající zpěvačka prostě je super
  • prozba

    Dobrý den Petro, je mi 16 let a už od malička vás poslouchám a mám vás hrozně ráda. Jste strašně sympatická. Chtěla bych si s váma občas napsat třeba e-mail. pokud to není troufalé odepište mi prosím. Děkuji Pavla
  • film koncert

    Dobrý večer Petro.Mám dotaz.Scháním film koncert,kde jste hrála jednu z hlavních rolí,bylo to točené v letním kině v Mladé Boleslavi( dnes kino už není ),scháním to proto , že si tam chvilinku zahrál i můj otec,je to už dávno.Nevíte jaká je šance , tento film získat ? děkuji a přeji vše nej do nového roku.
    • Re: film koncert

      film si můžeš stáhnout na netu - pokud chceš, víc na stránkách http://tommokros.webgarden.cz/
  • paní petro vše nejlepší k narozeninám
  • Nej , nej nej, k narozeninám, super dárek pro fanoušky

    Dne 19.11.2008 super koncert v Lucerně, Petro jen tak dál. Byla jsi úžasná, velký umělecký zážitek, ovace neznaly mezí, jsi moc a moc dobrá. Přeji jen vše dobré.
    • tommokros

      Re: Nej , nej nej, k narozeninám, super dárek pro fanoušky

      *3*
      Nezbývá než souhlasit - koncert byl opravdu naprosto skvělý, atmosféra úžasná a Lucerna nabitá k prasknutí...
      Petře se to opravdo povedlo na 1*...
      Více o koncertu na
      http://tommokros.webgarden.cz
      - je tam i malinko fotek.
  • přání

    Všechno nejlepší *14* *14* *14* Jste úžasná!! Kam se na vás ty mladý hrabou *1* *1* *3*
    • tommokros

      Re: přání

      *3*
      Nezbývá než souhlasit - koncert byl opravdu naprosto skvělý, atmosféra úžasná a Lucerna nabitá k prasknutí...
      Petře se to opravdo povedlo na 1*...
      Více o koncertu na
      http://tommokros.webgarden.cz
      - je tam i malinko fotek. *14*
  • Nie som typ, ktorý sústavne sleduje ľudí verejne činných aj ked ich má akokoľvek v obľube.
    Len včera som sa zaregistroval na tejto stránke kvôli Meg Ryan, ktorú som si veľmi obľúbil.
    Samozrejme že mi potom nedalo aby som si nevyhľadal aj iných mojich obľúbencov.
    V príspevku som sa dočítal aj o tej smutnej udalosti s manželom. Nežiaľ. Nemajú to radi. Radšej si pripomínaj všetko pekné, čo ste spolu zažili a ďakuj za to osudu, že to tak mohlo byť. Všetci sme tu len dočasne a čím ďalej viac nás kamaráti, rodiny a známi opúšťajú ročne už aj po desiatkach.
    To je všetkým nám daný osud ktorému sa nik nevyhne. Spomínaj radšej na to, že tu stále zostávajú takí, ktorí ťa majú radi aj za to, že si im rozdávala radosť svojim spevom aj v ich ťažkých životných chvíľach.
    Ďakujeme a drž sa nám!
  • petra

    Petra je to nejúžasnější co nám mohl šoubyznys kdy dát
    • Re: petra

      To teda sohlasim,Petra je važně jedinečná,obdivuji ji a platonicky miluji už přes 20 let a stale budu!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit