Přejít na výpis diskuzí

Petra Janů

OSOBNOST 31.12.2006 
150 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • BRNO

    26,10,09 bude Petra v Brně už se moc těšim a nové cd je fakt super!!!
  • Lístky - Brno

    Nemá někdo zájem o dva lístky na koncert Petry v Brně? V pondělí 26.10.09. Vyhrál jsem je a nedostanu se tam. Cena 155kč za oba!
  • celebrita222

    Petra a Duety!

    Hroooznš moc jí fandím v soutěži čt1 Duety když hvězdy zpívají!
    Je uplně nejlepší, akorát musim říct že Vojta jí to sem tam skazí :-/ ale nic se naštěstí neděje!
    Mějte se! *14* *1*
  • Mila Petro,chtela bych Vam poprat k narozeninam vse nej.nej.Ja tez oslavila 8.11 sedesate narozeniny.Jsme proste prima stirky.Moc Vas mam rada a drzte se.
  • Tak výbornou zpěvačku nenajdete je lepší než Rihanna
  • Petra s Krausem

    Teď jsem viděla Petru v "Uvolněte se, prosím" a musela jsem se jít podívat, kolik téhle skvělé zpěvačce je. Když jsem to zjistila, jen mi spadla čelist. Nejenže jí to pořád bezvadně zpívá, ale ještě navíc je to pořád krásná ženská, která by zahanbila kdekterou třicátnici. *8*
    • Re: Petra s Krausem

      souhlasím...figura bezvadná, hlas perfektní, prostě kus!
    • Re: Petra s Krausem

      :-))) Hehe, tak to se povedlo, stalo se mi přesně to samé - zrovna na ten pořad koukám. :-)) Naprosto souhlasím, Petra Janů vypadá fakt skvěle a i s tím zpěvem je v pohodě, i když znám zpěvačky s (pro mě) příjemnější barvou hlasu.
  • Jana Petru.
    Ten čas teda letí. Pamätám si ťa ešte z doby ked si začínala a musela si sa zmeniť na Petra Janu lebo Petra Janu už tam bola a dala si meno Jana Petru. Síce ma to dosť mýlilo čo osobne nemám rád, takéto rošády, ale aj vtedy sme sa s kamošmi vo väčšine zhodovali v tom, že si z vás dvoch o hodne lepšia.
    To sa aj potvrdilo a "vyrástla si" na pani speváčku a aj peknú babu.:-)
    Som tomu rád a rád si vypočujem a aj pozriem veci od teba.
  • Hodně síly přeji,držte se.
  • pani petro,k vasim dnesnim kulatym narozeninam srdecne blahopreji.zdenka
  • Petra Janů

    Já si je tak trochu pletu jmény.
    Bývalá zpěvačka Jana Petrů
    A teď Petra Janů.Vím dobře
    o koho jde:

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší