Přejít na výpis diskuzí

Petra Janů

OSOBNOST 31.12.2006 
150 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Prosím

    Dobrý den, Měl by jsem k Vám velikou prosbu o autogram Petry Janů mám ji moc rád a líbila se mi v muzikálu Angelika je prostě úžasná, Děkuji Moooc s přáním krásného jara se loučí Pepa

    Josef Gareis
    Josefa Truhláře 440/18A
    36007 Karlovy Vary-Doubí
    muzikalova.webovastranka.cz
    • Re: Prosím

      Zdravím a chcem Vás poprosit o email na Petru Janu. Vopred ďakujem za pomoc.

      S pozdravom Miro
  • K čtyřicatinam

    Dobry den.V březnu 2009 ma moje manželka krasnych čtyřicet.Bylo by možne nějakym zpusobem domluvit vaše hodinove vystoupeni.Vaš honorař znam a respektuji.Děkuji za odpověd.Abra
  • CT Live-Pavel Vrba

    Petru mám rád a poslouchám její písničky od té doby,co zpívá.V pořadu CT Live-Pavel Vrba,k oslavám narozenin tohoto vynikajícího superaktivního textaře,vystupuje Petra hned na zahájení a je SKVĚLÁ,VYNIKAJÍCÍ,ÚŽASNÁ a MOC!!! JI TO SLUŠÍ.....Kdo to neviděl,koukněte na:/www.ceskatelevize.cz/vysilani/1 6.05.2008/20854215324-21:35-2-ct-li ve-pavel-vrba-pavel-vrba.html
  • Lucerna

    Zdravím všechny Petřiny fanoušky! Víte, že na podzim bude konečně zase Lucerna?!
  • Web stránky

    máte - li zájem, podívejte se na PŘÍBĚH PETRA JANŮ na mých webstránkách
    http://tommokros.we bgarden.cz *3*
    • Re: Web stránky

      Dobrý den,

      na stránky bych se moc ráda podívala, ale bohužel mi nějak nejde se zaregistrovat..., což mě mrzí...Marně sháním CD Jedeme dál II., mám jen MC...Petra Janů je skvělá, byla jsem na koncertu v Hradci Králové a nemám slov, musím ten zážitek rozchodit:-) Petra je tak milá a na nic si nehraje, má náš obdiv a především velký dík!
  • Dál jen vejdi

    Čau, na jakém albu byla píseň Dál jen vejdi a od koho ji Petra převzala ???
    • Re: Dál jen vejdi

      Dál jen vejdi nezpívá PJ...
      • Re: Re: Dál jen vejdi

        Dál jen vejdi zpívá Věra martinová, a na jakém albu si najdi na jejich stránkácch
  • Upřímnou soustrast, sama jsem bojovala s touto nemocí, vím , jaké to je projít chemoterapií, bojujte
  • Exploduj!

    Dobrý den,sháním album EXPLODUJ z roku 1979 s kapelou PRO-ROCK.Mám černou desku,ale nemám si to jak pustit.Kdo mi poradí,kde sehnat CD? Díky Dan.
    • Re: Exploduj!

      *14*
      Ahoj, mám od PJ dá se říct vše - pokud máš zájem, mohu pomoci. Více na
      http://tommokros.webgarden.cz
      • prosba o radu

        Ahoj všem fandům P.Janů, scháním k vánocům jako dárek něco o Petře-má nějakou knihu o svém životě??? Díky všem za odpověď. *15*
  • Petra Janů

    Omlouvám se ne Jana ale Petra.
  • Petra Janů je moje všechno je to můj osobní život miluju jí je to můj život 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit